Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה חדשה

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי אתם אנשים שעדיין קודחים בקיר עם מקדחה חשמלית?

קונים פטישון חוטי פשוט של מקיטה\בוש ב600 שקל (או דקא שהוא גם מצויין לבית ב200 שקל) ושלום על ישראל.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שיש לו בבית מקדחה חשמלית שהיא כבר סוגרת לדעתי יום הולדת 20 🤣

חוצמזה אני באמת מאמין במשפט שלכל כלי יש את התפקיד שלו, ואם יש לי את הכלי שמתאים בדיוק לאותו צורך, אני מעדיף להשתמש בו.

אז כן, אם אני צריך לקדוח במקום שיש לי שקע זמין, וזה לא בטון מזוין / עמודים וכאלה, אני מעדיף את המקדחה החשמלית.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היה לי כזו (B&D בת 30 שנה מיוצרת באנגליה), זרקתי אותה לכל הרוחות אחרי שקניתי מקיטה 26 ממ 3 מצבים.

ברגע שקניתי, החלפתי שקעי ניסקו לגוויס, הוספתי נקודות, תליתי סורגים ומה לא. 

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב לזרוק דברים תקינים, בטח ובטח כלי עבודה תקינים.

גם שלי B&D, ויש מצב שהיא תעבור הלאה בירושה 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

מי שיש לו בבית מקדחה חשמלית שהיא כבר סוגרת לדעתי יום הולדת 20 🤣

חוצמזה אני באמת מאמין במשפט שלכל כלי יש את התפקיד שלו, ואם יש לי את הכלי שמתאים בדיוק לאותו צורך, אני מעדיף להשתמש בו.

אז כן, אם אני צריך לקדוח במקום שיש לי שקע זמין, וזה לא בטון מזוין / עמודים וכאלה, אני מעדיף את המקדחה החשמלית.

החשמליות שלי סוגרות הרבה יותר 😉  יש לי מקדחות ( אחת הייתה של אבא שלי ז"ל) SKIL שעדיין "נותנו בראש" אמנם רק 380 וואט שזה מה שהיה פופולרי אז. לכן יעדתי אחת לעבודות עץ והשניה לעבודות מתכת ועבודות קלות אחרות.

לקירות הממ"ד כבר רכשתי רוטטת בוש 650 וואט ( היה במבצע 😂) . הסטים הניטענים נוחים לעבודות הרכבה בעיקר וקדיחה עד 8 מ"מ שזה רוב המטלות בבית.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא אוהב לזרוק דברים תקינים, בטח ובטח כלי עבודה תקינים.

גם שלי B&D, ויש מצב שהיא תעבור הלאה בירושה 🤣

לא היה לי בעיה לזרוק כי גם אני מצאתי אותה ברחוב, 10 דק אחרי שהשארתי אותה ברחוב לקחו אותה

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, zaf כתב:

החשמליות שלי סוגרות הרבה יותר 😉

בסדר חמודי יש לך מקדחות שנולדו לפניי 🤣

זה בכל זאת לא סטנדרטי שיש לי מקדחה חשמלית שלי מגיל 13 או 14

Just now, Shaike.Zam כתב:

לא היה לי בעיה לזרוק כי גם אני מצאתי אותה ברחוב, 10 דק אחרי שהשארתי אותה ברחוב לקחו אותה

זה משהו אחר, אני קניתי אותה דאז במחיר מלא, לדעתי 400 ומשהו או קרוב ל-500 שקל.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי את האימרה שגברים עומדים פעורי פה מול 3 סוגי חנויות - סקס, רכב וכלי עבודה 🤣

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 27.7.2021 בשעה 10:59, m3x7r3m3 כתב:

אויש נו ואתה תגביל את האימפקט לפי מה שנראה לך?

זה לא כלי מתאים לעבודות עדינות בעליל ולרוב המוחלט של האנשים והעבודות הוא גם מיותר.

תוסיף לזה את העובדה שהוא לא מיועד לקדיחות קלות, והוא הופך להיות הכלי ה-4 או ה-5 בארגז הכלים, אם לא הרבה אחרי.

מקדחה-מברגה נטענת לשם השוואה היא בקלות הכלי הראשון

בלי אוייש, אימפקט שמגיעה עם 3-4 מצבי הברגה מתאימה לכל עבודה עדינה שתבצע עם מקדחה-מברגה.

מה לא מיועד באימפקט לקדיחות קלות?

בנוסף אם אתה מתעקש לקדוח בבטון עם כלי שאינו פטישון אז עם אימפקט זה עוד יותר טוב מאשר מקדחה נטענת.

ישנם מקדחים שמוגדרים כמולטיקאט (אסור לקדוח איתם ברטט) והתוצאת קדיחה שלהם בבטון טובה יותר מקדיחה עם מקדח בטון ומברגה נטענת.

לא יודע לפי מה אתה קובע מה סדר הכלים בארגז אך לי יש 2 מברגות אימפקט, מקדחה ופטישון והמקדחה משמשת אותי אך ורק לקדיחה מעל 10ממ בעץ/חומר רך

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כן מיועד באימפקט לקדיחות קלות?

אני קובע את סדר הכלים בארגז לפי המטרות שלשלמם הם נוצרו, התפקיד שאותו הם מבצעים, וכמה אחוז מהשימושים של אדם ממוצע אותו כלי מבצע.

אתה פשוט מתעקש לעשות הכל עם כלי שאינו מתאים, לא ברורה לי הסיבה.

המזל הגדול שלך הוא שאתה חי בשנת 2021 שבה הכלים הרבה יותר סלחניים למשתמשים כמוך.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gsi16v כתב:

מה לא מיועד באימפקט לקדיחות קלות?

אההה, הפוטר?...:lol:.

המנגנון דפיקה של המברגה.

היא לא נועדה לקדיחות. לכן היא מגיעה עם קנה שלא מיועד לקבל מקדחים. 

זה שמייצרים מקדחים עם קנה משושה כדי שאנשים יוכלו להשתמש באימפקט לקדיחה, זה כמו לטוס מסביב לעולם ביום כיפור כדי שלא תאכל ביום עצמו. זה עיוות. שיקוץ.

אז מה אם יש לי מקדחים כאלו ואני מעדיף אותם על פני הרגילים? זה נוח יותר שלא צריך לכוון את הפוטר בין 2 מ"מ ל-6 מ"מ כל פעם...

לפני 3 שעות, gsi16v כתב:

בנוסף אם אתה מתעקש לקדוח בבטון עם כלי שאינו פטישון אז עם אימפקט זה עוד יותר טוב מאשר מקדחה נטענת.

למה להתעלל בכלים שלא נועדו לזה, למה?! 😢

לפני 3 שעות, gsi16v כתב:

ישנם מקדחים שמוגדרים כמולטיקאט (אסור לקדוח איתם ברטט) והתוצאת קדיחה שלהם בבטון טובה יותר מקדיחה עם מקדח בטון ומברגה נטענת.

OH MEIN GOTT IM HIMMEL...

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

אני קובע את סדר הכלים בארגז לפי המטרות שלשלמם הם נוצרו, התפקיד שאותו הם מבצעים, וכמה אחוז מהשימושים של אדם ממוצע אותו כלי מבצע.

נראה לי שמיצינו כבר, ומפה זה עניין של העדפה אישית מול מה שמוגדר כנכון לפי הספר.

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או להעניש מישהו בכך שנותנים לו חודש להתנהל אך ורק עם כלים ישנים, שבהם רמת הסלחנות למשתמש נמוכה בהרבה.

ככה אני למדתי, ועד היום השיעור הזה טבוע בי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם סתם ממחזרים דעות ישנות על מכשירים.

המצב אימפקט של המברגה לא נכנס בכלל בקדיחה בחומר קשה.

במקום להסחב עם 2 כלים כשלא צריך אני נסחב רק עם אחד.

נכון שלכל מכשיר יש תפקיד ויעוד אך אם נח למשתמש א' לבצע את העבודה טוב יותר עם מכשיר אחר שיש לו פי'צר דומה אז זו בעצם המטרה של הכלי - לשרת אותנו בעבודה.

תקראו לזה סלחנות של כלי - אני קורא לזה אתם לא מכירים או לא התנסתם עם מה שרשמתי כי אחרת לא הייתם רושמים זאת

אפשר להבין מה כל אחת עושה.

לא אסחוב פטישון ומזוודת מקדחים לכל חור 6-8 ממ שצריך לקדוח, האימפקט עם המקדח בוש hex-9 הזה קודחת הכל

IMG_20210809_164507.jpg

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אמירה ישנה - הכלי הנכון = 50% מהעבודה. 

זה שמכות קצרות בכיוון הסיבוב אולי מתפקדות כרטט אין זה אומר שהאימפקט נועד לעבודות שרטט יעשה טוב יותר.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...