Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה חדשה

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, DareDevil כתב:

תהיה קצת יותר פמיניסטית, גם אישה יכולה לתלות תמונות ולבנות ארונות.

עבור השימושים - ביתיים

אני פמיניסטית - לעצמי אני לא רואה יתרונות בכלים כאלה שהם 18V - רק חסרונות.

הם לא מספיק חזקים להחליף מקדחה חשמלית מצד אחד, וכבדים משמעותית ונוחים הרבה פחות מה-12V.

אולי אם הייתי בונה פרגולות ה-18V רלוונטית וגם אז לא הייתי קונה כסט כי זה תוקע אותי עם מברגה 18V גדולה וכבדה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני שעה, ברווז כתב:

מבצע שווה. 

קח בחשבון שלדגמי הבראשלס של דהוולט הקלאץ' בדרגה הנמוכה ביותר עדיין יחסית חזק, ופחות מתאים לדברים עדינים.

למילווקי יש שם מעולה. 

בעבר היו טובים מאד, לפני שהייצור שלהם עבר לסין והם ירדו דרגה או 2 באיכות המוצרים שלהם, כמו כל החברות בשוק... אבל הם עדיין לא רעים בכלל. 

לגבי האם שווה פי 2? לא יודע. לא מאמין. האם מרצדס שווה פי 2 מ-BMW? מיגואר? ברמות האלו, זה כבר לא משנה הרבה...

מילווקי לא ירדו שום דרגה או 2.

המוצרים שלהם היום הכי טובים שהיו להם מאז ומעולם, בעיקר סדרת הפיול אך גם הלא פיול פשוט כלים טובים ומשופרים מהכלים הקדמונים שאתה מדבר עליהם.

עד לפני שנה היו לי סטים מעורבים של בוש/מקיטה/דיוולט מהסדרות היותר טובות.

עכשיו יש לי הכל מילווקי, בערך 10 כלים, גם 18 וגם 12v ולא רק מברגות אלא פטישון, מולטי-טול מסורים למיניהם וכו'

רמה מעל כל הקודמות שהזכרתי, אין בכלל מה להשוות.

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מתעלק על השירשור, בעודי מחפש למצוא מטען על מנת להחזיר לחיים את ה Black & Decker KC12 , ראיתי שמטענים של DeWalt  מתאימים גם ל KC12.  בחפירה נוספת גילית להפתעתי כי DeWalt היא חברה של Black and Decker בכלל 😮 שהיא לכשעצמה כוללת גם את Stanley .  עכשיו העסק נעשה מסובך יותר - איזה מטען תומך בסוללות ה 12V של הדגם שברשותי? 

הכי קרוב שמצאתי זה https://electropapa.com/en/charger-for-dewalt-tool-batteries  משום מה לא מוצא בשום אתר אחר . 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...