Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדחה/מברגה חדשה

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם בעד המרה לתלושים לשופרסל, מברגה לשימוש ביתי אתה יכול גם לקנות עלי אקספרס עם מישלוח מ"ישראל" ודגם שופרה דה שופרה יעלה לך סביב ה70$ ומברגות זולות יותר יש גם ב30~40 דולר.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ניתן שופרסל, זה הכרטיס הצהוב של חבר. זה מלא חנויות בגדים ונעליים וברוך השם לא חסר לי. וכמה חנויות בית.

פשוט יש לי מעבר דירה בקרוב אז אני קופץ על ההזדמנות. יודע שאפשר לקנות בדילים מחו''ל בכסף הזה גם מילווקי אבל זה מה יש כרגע.

לעניינו אשמח שתעזרו לי להחליט בין אימפקט וורקס כתומה 20v, בוש 12v, מקיטה 12v. מבחינת נתונים הוורקס לוקח אבל הוא מגיע עם סוללה אחת בלבד של 1.5. השאר מגיעות עם 2. וחברים שלי חופרים לי לרדת מהוורקס למרות שהייתי די נעול עליה.

אשמח לדעתכם.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הוורקס המדוברת.

לעבודות ביתיות פשוטות היא מעולה וגם מעבר (למשל פירקתי והרכבתי איתה גדר עץ לגדר ברזל).

סוללה אחת מספיקה לי לכל העבודות שאני רק צריך ומעולם לא נאלצתי לעצור עבודה באמצע כי נגמרה הסוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי 2 סוללות זה אחד השדרוגים המשמעותיים, אבל אני גם עושה הרבה מעבר לממוצע

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 סוללות, נותן שקט בעבודה. כי לא משנה מה קיבולת הסוללה הבודדת תמיד, על פי מרפי, היא תיגמר בשלב שבו נותרה לך לא מעט עבודה. 

לא סתם בעלי מקצוע מגיעים עם מטען ושתי סוללות ומיד בתחילת ההיתארגנות (המקצועיים שבינהם) מכניסים אחת לטעינה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון היחידי שיש לי עם מותג ורקס זה עם הגרניק הנטען שלהם. 

מרגיש כמו צעצוע, ויקר ביחס לתמורה לדעתי. 

מנחש שגם המברגות שלהם דומות, אם כי לא התנסיתי איתן. 

סוללה אחת זה חיסרון שניתן להתגבר עליו- במידה ויש לך בדיקה לרמת הסוללה מובנית (הסוללה של הגרניק מגיעה עם כפתור לבדיקת רמת הטעינה). כך ניתן לתכנן הטענה מראש ולא להיתקע באמצע הפרוייקט כשנשאר לך בורג אחד מחורBן במקום לא נגיש בעליל.

עם זאת, אני אישית בכל מקרה אעדיף תמיד 2 סוללות על פני אחת. קורה לי לעיתים קרובות שהסוללה נגמרת לי באמצע העבודה, מחליף לטעונה ומטעין את הגמורה באותו רגע וממשיך כאילו כלום.

מעבר לזה, לשימוש ביתי לא צריך אימפקט.

יש לי את הבוש 12V שמשמשת אותי כמברגה העיקרית שלי. יכול להמליץ עליה בשקט. החיסרון הגדול שלה- אי אפשר להעמיד אותה על הסוללה וזה קצת משגע אותי. אני רגיל להניח את הכלי על השולחן ושהוא נגיש וקל להרים שוב במקום לחפש איפה שמתי אותו כשהוא שוכב (הוא בולט בעיניים לגובה כשהוא עומד על הסוללה...).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרדיט לnewtools.
משלוחי חינם על מברגות מתחילים לחזור לאמזון... אולי מברגות ה-12V הכי טובות שכסף יכול לקנות עכשיו עם משלוח חינם.
לא זולות, אבל מעולות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 8.7.2021 בשעה 11:45, GaT כתב:

סוף סוף הסט הגיע. שבועיים מרגע ההזמנה. בהחלט מהיר! 

בקרוב אבחן את השימוש 🙂

IMG-20210708-WA0001.jpg

כמו שהבטחתי, אתמול השתמשתי באימפקט (במברגה השתמשתי וכבר עדכנתי פה). הצליחה לפתוח את הגלגלים שנסגרו לפני כשבוע עם פטיש אוויר (בהחלפת הצמיגים). נדרש מאמץ, אבל בסוף עמדה בגבורה. המשימה הבאה שלה תהיה כנראה תושבת עליונה; מאמין שהיא תעמוד בזה. 

שורה תחתונה, אחלה של קניה עד עכשיו, מרוצה מאד. מקווה שהיא תעמוד גם במבחן הזמן. 

• אהבתי 1

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.8.2021 בשעה 09:47, m3x7r3m3 כתב:

לעבודות ביתיות (ובטח כשיש לך פטישון חוטי) - קלאצ'.

500 שקל קונה לך בד"כ בוש כחולה 12V עם שתי סוללות ומטען ונשאר עודף קצת.

את העודף אפשר להשקיע בסט ביטים/מקדחים איכותי (בוש X-Line למשל או מקיטה מקביל).

נראה שאייס קצת יותר יקרים מהום סנטר

https://www.ace.co.il/work-tools/power-tools/drills/2210641.html

https://www.homecenter.co.il/drill-drivers/product-page/35729

השרשור הזה הוקפץ עבורי ממש בזמן. במהלך בניית הסוכה, המברגה העתיקה שלי שבקה חיים.

אנצל את ההזדמנות כדי לרכוש כלי משולב, מקדחה+מברגה.

אני לא משתמש כבד (קצת קירות, לפעמים מבטון [דרוש אפקט פטישון?] לתליית תמונות, פרוק והרכבה של ארון/שולחן, בניית סוכה) אבל אשמח לכלי שיתן עבודה כשצריך (בעוד כשנתיים נכנס לדירה חדשה).

האם הכלי שבקישור יעשה את העבודה עבורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבדיל בין קדיחה בקירות ו\או בטון לבין שאר המטלות, אז כן- המברגה בקישור מעולה עבורך. אבל היא לא מתאימה במיוחד לעבודות קדיחה בקירות ובטח שלא בבטון. 

לקדיחה בקירות אני ממליץ תמיד על פטישון, עושה את החיים כל כך יותר קלים שההשקעה מבחינתי שווה את זה פלוס פלוס.

לא חייב פטישון יקר- אני קניתי לעצמי מותג מדבקה סיני במבצע בהום סנטר או אייס (לא זוכר מי מהם) סביב 300 ש"ח, עובד כמו פנתר. רוב הקירות שלי הם בטון, והכלי אוכל אותם בשקט בלי בעייה, בקלות וזריזות. לא הייתי מנסה אפילו לקדוח בקירות האלו עם מברגה.

לכל שאר העבודות- לי יש מברגה כזו, 12V, שמשמשת אותי לרוב המוחלט של מה שאני עושה (יותר ממשתמש ביתי ממוצע. הרבה יותר). מעל ומעבר למספיקה.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף קניתי את הוורקס,

עברנו בשלום דירה ועשיתי איתה את רוב העבודות.

לא הבנתי למה אומרים לא לקדוח עם אימפקט, קניתי סט מקדחים של בוש לאימפקט עבור בטון וכו'.

חוץ מהמרפסת קדח את כל הקירות בבית כמו גדול. 

למרפסת השמשתי בפטישון בוש.

בכסף הזה ממליץ מאוד.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2021 בשעה 15:13, ברווז כתב:

אם תבדיל בין קדיחה בקירות ו\או בטון לבין שאר המטלות, אז כן- המברגה בקישור מעולה עבורך.

אם אני מפריד בין המשימות, נשמע לי שהמברגה הזו תהיה over killing בשבילי, לא? אולי אני יכול להסתפק בפשוטה יותר (ועדיין עם סוללת גיבוי)?

אגב, מה המשמעות של אימפקט?

אשמח ואודה לקישור/ים, בין אם זה למברגה למשתמש ממוצע מינוס, וגם למקדחה/פטישון מדבקה שיעשה את העבודה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.9.2021 בשעה 21:57, GABIUBOGI כתב:

בסוף קניתי את הוורקס,

עברנו בשלום דירה ועשיתי איתה את רוב העבודות.

לא הבנתי למה אומרים לא לקדוח עם אימפקט, קניתי סט מקדחים של בוש לאימפקט עבור בטון וכו'.

חוץ מהמרפסת קדח את כל הקירות בבית כמו גדול. 

למרפסת השמשתי בפטישון בוש.

בכסף הזה ממליץ מאוד.

כי זה לא הכלי המתאים.

מברג שטוח גדול יכול לפתוח בורג פיליפס עם צלב קטן יותר, הוא יכול, זה פשוט לא הכלי המתאים לזה.

לפני 4 שעות, pasat04 כתב:

אם אני מפריד בין המשימות, נשמע לי שהמברגה הזו תהיה over killing בשבילי, לא? אולי אני יכול להסתפק בפשוטה יותר (ועדיין עם סוללת גיבוי)?

אשמח ואודה לקישור/ים, בין אם זה למברגה למשתמש ממוצע מינוס, וגם למקדחה/פטישון מדבקה שיעשה את העבודה.

תודה רבה

קצת, אבל בהתחשב בזה שהמברגות הזולות ביותר עולות איזה 200 ומשהו שקל, ומחזיקות הרבה פחות זמן, ואתה מנוטרל ברגע שניצלת סוללה עד הסוף.

לטעמי הבחירה היא פשוטה - לקחת בוש כחולה עם 2 סוללות.

בטח אם יש לך מעבר דירה בקרוב, אז 2 סוללות הופך למשמעותי יותר, ואז ההפרש הכספי מצטמצם מאוד.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.8.2021 בשעה 17:24, farkash7 כתב:

קרדיט לnewtools.
משלוחי חינם על מברגות מתחילים לחזור לאמזון... אולי מברגות ה-12V הכי טובות שכסף יכול לקנות עכשיו עם משלוח חינם.
לא זולות, אבל מעולות.

רק לשים לב שהמטען לסוללות מתאים ל-110V ולא ל-230V.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, pasat04 כתב:

אם אני מפריד בין המשימות, נשמע לי שהמברגה הזו תהיה over killing בשבילי, לא?

ממש לא אוברקיל... היא בדיוק מה שצריך לבית. קומפקטית, נוחה לשימוש, לא "מפלצת" כמו ה-18V. חיסרון אחד שמשגע אותי אישית- אי אפשר להעמיד אותה לרגע על השולחן כי הסוללה שלה קטנה. צריך להשכיב אותה כשמורידים אותה לרגע מהיד.

אולי אני יכול להסתפק בפשוטה יותר (ועדיין עם סוללת גיבוי)?

לדעתי האישית, לא שווה להתעסק עם הפשוטות יותר כשהמברגה הזו מצויינת ובמחיר מאד נוח. מניסיוני האישי, שחוזר על עצמו לצערי כל הזמן... כשקונים מוצר זול, קונים אחרי תקופה גם את היקר יותר כשמבינים מה הזול לא יכול לעשות ושהוא צריך לעשות :lol:

אימפקט נועדה לתת יותר כח בעבודה ע"י מנגנון הלימה. ככה מוציאים מכלי קטן עוצמות מומנט גבוהות יותר. לא שימושי במיוחד למשתמש ביתי, אלא אם כן הוא בונה דקים כל היום עם ברגים של 10 ס"מ אורך...

היו פה לא מעט הסברים בשירשור הזה, כולל סרטון מיוטיוב שמסביר בצורה מעולה (פלוס נותן אחלה טיפים).

תודה רבה

קישורים היו פה למכביר, כולל זה שציטטת.

לגבי הפטישון, אני קניתי אחד של "סקורפיון" במבצע בהום סנטר (או אייס, לא זוכר). עלה 300 בזמנו.

הכלי שבלינק זה לא אותו הכלי בדיוק- הדגם כנראה השתנה קצת (עברו כמה שנים טובות). 

קח בחשבון נקודה אחת- רשום על הכלי שהוא לא נועד לחציבה בבטון, אבל אין לו בעייה לעשות את זה. זה רק יקצר לו את אורך החיים קצת.

גם זה בדוק מניסיון עם אחד אחר של סקורפיון, שעבד מאד!!! קשה בחציבות (התקנת משאבות של דלתות זכוכית, בין היתר- חציבה בעומק של בטון נטו).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...