Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מצולם] תיקון בד תקרה נפול מהר ובזול - סיטרואן C4 2009

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לינק למוצר?

אהבתי את הרעיון!

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, מלטבשי כתב:

לינק למוצר?

ישנו לינק בגוף הפוסט, מצרף אותו פה שוב לנוחות החיפוש

https://www.aliexpress.com/item/4000124545958.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.911c4c4dZQRJmo

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה ומחזק את דעתך.

אני ניסיתי לבצע הדבקה כמו שצריך ולהוציא את הגג החוצה, מטלה לא קלה וכשהראיתי שהכל מחובר עם דבק שממש לא רוצה לזוז ויש סיכוי שהגג (הקרטון שמחזיק את הכל) יקרע הפסקתי ועברתי לאקדח סיכות, זה נראה בסדר אבל הסיכות בורג זה הכי טוב לדעתי.

מבנה הגג מאוד איכותי ויש מספיק "בשר" לשים את הסיכות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בעיה של רכבים אירופיים. (אפילו מולדת האיכות נופלת בזה שוב שוב בצורה שלומפרית)

בסה"כ זה עדיף מגג נפול על הראש, ואם האישה מרוצה, זה שווה כל נעץ. 

חשבתי שלא אצלח את המראות, כי יש לי רגישות יתר לאסתטיקה, זה פחות נורא מאשר זה מתואר. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד, אבל לא לטעמי (לא אוהב את מראה ה"קפיטונז' " [כפתורים]  בתוך הרכב, בטח שלא על הגג).

מי שרוצה עבודה DIY מקצועית, מוזמן לרכוש בד ייעודי (כולל ספוג) בגוון המתאים (100 ש"ח מאליאקספרס)

https://www.aliexpress.com/item/4000383181378.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.46cb39faD7cZX9&algo_pvid=b2ad9918-8dc6-4955-82bd-5b646295f916&algo_expid=b2ad9918-8dc6-4955-82bd-5b646295f916-5&btsid=0b0a050b16089761519338489e2e56&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

ותרסיס דבק מגע (כמה עשרות שקלים). ממליץ גם מברשת פלדה להסרת שאריות הדבק מהגג עצמו לאחר פירוק.

לציין שיש בדים ללא "ספוג" בחלק האחורי שלהם (הרפדים טוענים שהספוג הוא גם למטרת בידוד, לא ברור לי אם אקוסטי או טרמי, אבל סוג של מבודד) ובעצם מה שקורה בפועל הוא שהספוג כבר "מאבד" את זה, והבד נופל.
יש אפשרות לרכוש גם בד שאין לו את הספוג אחורה, אבל המקורי מגיע עם ספוג ולכן כדאי להמשיך עם זה.

למי שרוצה מראש לא להתעסק עם זה אבל יכול לפרק לבד, עדיין ממליץ על "מרפדיית השלום" בכפר קאסם. יישאר לו עודף מ 500 שח ויקבל עבודה מקצועית כולל הבד והדבק (אם הבד עולה 100 והדבק נניח 50, ההפרש הוא מה שאתה משלם על המקצועיות).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאם ההנהלה מרוצה אז בזה זה מתחיל ונגמר 😀.

אבל לטעמי, זה נראה מזעזע, אני אישית הייתי הולך את האקסטרה מייל

ועושה עבודה כהלכתה, זה לא ביג דיל, עשיתי את זה בכל הגולפים.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני דווקא אהבתי את המראה המכופתר :)

אחלה פתרון יפה ובזול למי שנתקל בבעיה הזאת וזה לא רק סיטרואן אלה ואגיות מאותם השנים גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר סבל מהתופעה בטיגואן מאותן השנים, 
רפד טוב, חצי יום עבודה, נגמר הסיפור,
נראה חדש מהמפעל.

כל הכבוד על התושייה לפות"ש 

אני, ה-OCD שלי והאובססייה לחדש ודיטיילינד שלי, נהננו וסבלנו בו"ז :-)

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחים מזרק עם מחט דקה.מזריקים מעט דבק בהמון נקודות בגג.מצידים לכמה דקות ובא לציון גואל.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, MarcNL כתב:

האם יש עדיין איזורים עם נפיחות. כמו שאני חושב שאולי ראיתי בתמונות?

אין נפיחות, יש מעט קפלים בחלק מהמקומות, רק אם ממש מחפשים אותם

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...