Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[מצולם] תיקון בד תקרה נפול מהר ובזול - סיטרואן C4 2009

Igalz
שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שנים ביצעתי החלפת ריפוד לגג ברכב פיג'ו 206 אצל רפד רכב בעלות: 500 ₪.
ביצוע ריפוד גג הרכב היה מהיר, הריפוד תואם לריפוד המקורי וזהה באיכותו ובצבעו
לריפוד הקיים במשקופי דלתות הרכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות קשות בהחלט. 

אני לא מצליח להבין את רמות הגימור של האירופיים. מה זה הגג נופל ככה, נראה כמו מפרשית טועה בים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הדבק, זה הספוג שיש בין הבד עצמו לדבק.
יש מכוניות שאין להם ספוג מבודד בין הבד לשכבת הדבק, אז סביר להניח שמקרים כאלה פחות נפוצים בשיטה הזו.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קשה להם ללמוד מהיפנים איך מרכיבים גג לא נופל, גם לא לאחר 30 שנה בשמש לוהטת.

לא מבין את ההתעקשות שלהם להמשיך לייצר מוצרים פגומים שוב ושוב. (ולא רק גג נופל, יש עוד דברים)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מעביר את השרשור הזה לפורום דיטיילינג מערכת הבריאות תקרוס זה בטוח. 

אבל אהבתי את הרעיון כי לפרק דיפון גג זה לא מוי כף ולנקות שארי ספוג הרבה יותר לא מוי כיף. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yogev20 כתב:

למה קשה להם ללמוד מהיפנים איך מרכיבים גג לא נופל, גם לא לאחר 30 שנה בשמש לוהטת.

לא מבין את ההתעקשות שלהם להמשיך לייצר מוצרים פגומים שוב ושוב. (ולא רק גג נופל, יש עוד דברים)

זה קורה דווקא בדגמים היקרים יותר שבהם יש ריפוד בד רך.

ביפניות, גם במשפחתיות יש ריפוד מסוג זול יותר שמחזיק נצח.

גם במכוניות האירופאיות הזולות זה אותו דבר. איביזה, פאביה, 206 - הריפוד כמו חדש גם אחרי 20 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה עשרות שנים מרכבי פיג'ו גם לפני 30 שנים. ריפודים מתפוררים, גגות צונחים, חלקים מתפרקים ועוד שלל מעשיות

וזה דווקא היה ברכבים הפשוטים ביותר. זה שהם משתמשים בריפודים יקרים לא שווה את המראה של גג צונח על הראש. (מוותר על התענוג הזה)

לא זכור לי רכבים יפניים עם תופעה כזו, ואם כן, זה נקודתי.

עשיתי כמה פעמים נסיעות לאילת (וגם נהגתי על צרפתיות/גרמניות לא פעם) עם חברים ברכבים כאלה (אירופיים במיוחד, וגם ספינות אמריקאיות)

זאת הייתה אחת החוויות המרגיזות, או מצחיקות בדיעבד. מה שהיה ממתיק את זה היו השירים של בוב מארלי כל הדרך לאילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיק של מסחרית משומשת מהמגזר, אבל עושה את העבודה. אין על עליאקספרס, ברגע שאתה מוצא את מילות המפתח הנכונות אתה יכול לאתר שם ה-כ-ו-ל.

אגב, ברמה המעשית זה מסוג התיקונים ש-99 אחוז מהאנשים לא ישימו לב אליהם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yogev20 כתב:

לא זכור לי רכבים יפניים עם תופעה כזו, ואם כן, זה נקודתי.

פרסמתי את הפרוייקטון הזה גם בפייסבוק, והגיבו לי כמה חברה עם קורולות שיש להם אותה תופעה..

לא פחות ולא יותר מופת האמינות היפנית

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענק,

אהבתי את התוצאה יחסית להשקעה 👍

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...