Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסיקים להיות המוצר! קבלו את המנויים והמרצ'נדייז של קארספורום

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פבל היקר, אינני נמנה בין המשתמשים הוותיקים והזקנים באתר. בואו, ככל הנראה ראיתי טלטאביז כשהפורום עלה לאוויר. אבל! בזמן המועט יחסית שאני נמצא כאן, בהיקף פעילות גבוה במיוחד בתקופת הקורונה יימח שמה, הפורום הפך לסוג של בית עבורי. הידע שצברתי בזכותו, היכולת להרגיש ממש בנוח ולהתייעץ עם אנשים שאינך מכיר גם על נושאים מאוד אישיים ואף לקבל סיוע אישי (אופ טופיק אחד ה-דברים), לקבל דעות מגוונת וכנות, לתת את עצותיך... ברגע שהמחשב נדלק, הקישור הראשון שנפתח הוא של הפורום. להתעדכן במה שחדש, לייעץ לאחרים, לדפוק את הראש במקלדת בגלל אנשים מסוימים שמככבים בשרשור הקורונה של הפורום (כן אני מסתכל עלייך וואגיו!), כל זה יכול לקרות רק בקארספורום.

אני מניח שריגשתי מספיק, ודמעות כבר זולגות מעיניך, אבל חאלס פבל. אתה בן איזה 100, אל תהיה ילד. תלמד גם לקבל מחמאות.

אז מה בת'כלס? לא נותן לך שקל! יאללה, נהיה לי פה טקמא+

סתם יא מתוק! את המנוי שלי (לוקח את של העניים, מצטער) קיבלת, באהבה והערכה גדולה, בציפייה שרבים כמוני יעשו כן.

כולי תקווה שהתקופה הזאת תיגמר במהרה ונוכל כולנו להיפגש.

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Ragnar כתב:

אני מניח שריגשתי מספיק, ודמעות כבר זולגות מעיניך

אמיתי, ריגשת.

באמת שאין לאף אחד מושג כמה כיף לקרוא דברים כאלה ולדעת שמה שאנחנו (ולא "אני", אני רק בורג מאוד קטן וטיפש במערכת) עושים אשכרה עושה לאנשים טוב וכיף. אין מחמאה יותר גדולה מזה, גם לא כל המנויים בעולם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, העניין עם הפורום הזה שככל שאתה מעמיק בו יותר ככך ההוצאה השולית על נושא התחבורה עולה וככה לא נשאר כסף למנוי 😆

וברצינות, יש לי תחושה שהשרשור הזה יהפוך להיות "קיר המחמאות" של הפורום אז לא אכפת לי לשים כאן גם את שלי. 

אני חושב שמספיק שאכתוב כאן תודה ענקית על כך שעזרתם (חברי הפורום) לי לצאת מאזור הנוחות שלי ולהעז לקחת רכב ספורטיבי (גם אם בסיסי) ועל הדרך למצוא מדריך, מסלול, טיפולים, סדנאות ומה לא, וזה מעבר לעובדה שאוף טופיק הוא כבר מזמן הגוגל החדש.

אני מאלו שמאמינים שעל מוצר טוב צריך לשלם. כל עוד הפורום נשאר אובייקטיבי אני בפנים 🍻

עריכה אחרונה על ידי GTאי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיר המחמאות ובצדק!

מי רשימת המומחים בייעוץ אובייקטיבי שאין כאן בפורום ה"חינמי"?

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליהו - זה לא שבפורום החינמי אין ייעוץ טוב. העניין הוא שלא כל אחד יכול לייעץ בפורום בתשלום (ומי שזכאי לייעץ שם עובר סינון כלשהו) והתשלום הוא עבור ייעוץ אישי מותאם לצרכי הלקוח.

פורום הייעוץ "כיכר העיר" ימשיך בפעילותו כרגיל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזכור שבסופו של דבר הבסיס של כולנו הוא "כיכר העיר" בלעדיה הפרמיום לא יחזיק.  המסה שנמצאת ב"כיכר העיר" היא הנכס העיקרי של הפורום הזה, ואין כוונה לייבש אותה, ייבוש שלה ימוטט הכל. 

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הנחות לחיילים/סטודנטים/חברי ועד/אישדובחזיר?

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, vadim6385 כתב:

חברי ועד

רק אם זה חבר ועד הסתדרות. אחרת שכח מזה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לזרוק שקל (או קצת יותר...) לבאר המחמאות.

אני אמנם עוד ילד ביחס למשתמשים אחרים בפורום, אבל הייתי גם הייתי פעיל בהרבה פורומים אחרים. מה שהכי בולט ובעצם מה שאני הכי מעריך זאת האווירה המשפחתית בפורום, אין את זה בשום מקום אחר.

הנכונות לשפר, להתקדם ולתרום למשתמשים והדרך שהכל גלוי למשתמש הפשוט, מרגישים את זה.

זהו אפשר לנגב, סיימתי ללקק, שיהיה בהצלחה עם הפרוייקט החדש.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העציב אותי לקרוא את הפוסט הזה, הרגשתי כאילו זה חבר קרוב שנקלע לחובות. אשכרה פיתחתי רגשות לעמוס?

אני לא פה הרבה זמן, אבל נהנה כאן מכל רגע.

מרגיש שאני יכול לשאול פה כל דבר, אבל באמת כל דבר (אהמ..אוף טופיק) ולקבל את התשובות הכי טובות שיש. כאילו כל אחד פה הוא בר סמכא.

מצטרף לתמיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא שלמתי על תוכן אינטרנטי וגם עתה אני לא מתכוון לשלם עליו.

אני בפורום עוד משחר ילדותו, ידעתי אתו עליות ומורדות, ואף נתתי מכספי(כמו חלק מהחברים הראשונים) כדי לשלם על עלות אחזקתו של עמוס בשנותיו הראשונות.

כשהפורום יהפוך לעמוד פרסומות, אכנס אליו ואראה על מה המהומה, במידה והפרסומות יציקו או ישתלטו על המסך אדע כי אין מקומי עוד בין דפיו.

את זמני הפנוי אקדיש למחוזות אחרים, כמו בימים אשר הדרתי עצמי מפה.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 3

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...