Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסיקים להיות המוצר! קבלו את המנויים והמרצ'נדייז של קארספורום

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה קטנה שכניראה התשובה אליה היא רטורית. 

האם יש אפשרות לבעלי מנוי מלבד הפרסומות והגלילה האינסופית, גם לא לראות לייקים/תודה וכו'? 

מה שאני חותר אליו, האם יש אפשרות לוותר על כול הדרעק מושך תשומת לב שהמציאו מארק צוקרברג וחבריו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זרקתם אותי כל כך הרבה פעמים מהפורום הזה בגלל שאיזה מנהל בשקל(או בלי שקל) חסם אותי בגלל שאמרתי לאחד המשתמשים "אחי" ועוד הרבה שטויות שאני לא אפרט . אני חושב שאשאיר את הכסף אצלי. אתקין חוסם פרסומות או אחכה שתחסמו אותי שוב על איזו שטות. חוץ מזה שיהיה לכם בהצלחה

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, אליהו שבת כתב:

קיר המחמאות ובצדק!

מי רשימת המומחים בייעוץ אובייקטיבי שאין כאן בפורום ה"חינמי"?

לפני 11 שעות, אליהו שבת כתב:

אין כמו כיכר העיר אלא אם כן יקבלו "החברים השווים" הוראה לא לייעץ שם.

אם זה מה שיקרה זה בא נאמר בעייתי...

אני אענה על שתי ההודעות האלה ביחד ברשותך. נכון לעכשיו אלה יהיו מנהלי הפורומים וצוות האתר. וכל עוד אני פה, אף אחד לעולם לא יקבל הוראה לא להגיב ולא לעזור בפורומים החינמיים. אתה יכול לתפוס אותי במילה מה שנקרא. הרעיון מאחורי הפורום בתשלום הוא שבעוד שבפורום החינמי, מעבר לניהול הרגיל של סינון שטויות מוחלטות, אין לנו באמת שליטה על מי עונה, כמה עונה, מה אומר, והאם זה בכלל עוזר. בפורום שבתשלום אנחנו מתחייבים לתת מענה, אנחנו מתחייבים שהאנשים שעונים מבינים מספיק בתחום כדי לתת את הייעוץ הזה, אנחנו מסתירים את כל שרשורי הייעוץ של שאר האנשים (ואז אתה מקבל דה-פקטו ייעוץ פרטי), ואנחנו כמובן מתחייבים ללוות את המתייעץ לכל אורך הייעוץ ולעזור לו בדברים שבפורום הפומבי אף אחד לא מבטיח שהוא יקבל. 

בכל מקרה - בכל הנוגע למוניטיזציה (אני מכיר את זה ממשחקי מחשב)של משהו שהיה חינמי יש שתי דרכים - אתה יכול לדכא את המשתמשים החינמיים, או שאתה יכול לשפר/לצ'פר את המשלמים. אנחנו, גם בגלל שהמאסה הקריטית של המשתמשים שלנו היא אותם משתמשים חינמיים שתמכו בנו עד היום ע"י לחיצה על פרסומות, אנחנו לא מוכנים להרע את החיים שלהם מעבר למה שאנחנו חושבים שהוא סביר. אנחנו יכולים לעצבן אותם קצת עם עוד קצת פרסומות, אבל אנחנו לא יכולים ולא מוכנים להגביל את האפשרויות שעמדו לרשותכם עד היום. 

לפני שעתיים, kompy כתב:

מעולם לא שלמתי על תוכן אינטרנטי וגם עתה אני לא מתכוון לשלם עליו.

אני בפורום עוד משחר ילדותו, ידעתי אתו עליות ומורדות, ואף נתתי מכספי(כמו חלק מהחברים הראשונים) כדי לשלם על עלות אחזקתו של עמוס בשנותיו הראשונות.

כשהפורום יהפוך לעמוד פרסומות, אכנס אליו ואראה על מה המהומה, במידה והפרסומות יציקו או ישתלטו על המסך אדע כי אין מקומי עוד בין דפיו.

את זמני הפנוי אקדיש למחוזות אחרים, כמו בימים אשר הדרתי עצמי מפה.

אני מכבד לחלוטין את דעתך. כמו שציינתי בתגובתי לאליהו שבת, יש שתי דרכים לייצר כסף (מבלי לפגוע באובייקטיביות שלנו). אם יש לך רעיון אחר שלא ידרוש מכם לשלם ומאיתנו למכור את היושרה שלנו, אנחנו יותר מנשמח לשמוע, כי זה האידיאל. בינתיים לא הצלחנו לחשוב על משהו כזה...

לפני שעתיים, davemustaine87 כתב:

שאלה קטנה שכניראה התשובה אליה היא רטורית. 

האם יש אפשרות לבעלי מנוי מלבד הפרסומות והגלילה האינסופית, גם לא לראות לייקים/תודה וכו'? 

מה שאני חותר אליו, האם יש אפשרות לוותר על כול הדרעק מושך תשומת לב שהמציאו מארק צוקרברג וחבריו? 

לצערי לא. זה לא משהו שיש לנו בכלל שליטה עליו. אבל אם יהיו מספיק מנויים שיבקשו פיצ'ר כזה (או אחרים) אנחנו כמובן נעשה מה שאפשר כדי לייצר עבורכם את הדברים האלה (כמובן תלוי במגבלות הטכניות).

לפני 12 דקות, טרול כתב:

זרקתם אותי כל כך הרבה פעמים מהפורום הזה בגלל שאיזה מנהל בשקל(או בלי שקל) חסם אותי בגלל שאמרתי לאחד המשתמשים "אחי" ועוד הרבה שטויות שאני לא אפרט . אני חושב שאשאיר את הכסף אצלי. אתקין חוסם פרסומות או אחכה שתחסמו אותי שוב על איזו שטות. חוץ מזה שיהיה לכם בהצלחה

חלק מהמחויבות שלנו לחברי הקהילה שלנו היא לשמור על רמת שיח נאותה. חלק מהמחויבות הזו דורשת חסימה של משתמשים שלא עומדים בכללי הפורום. אילו אני אתה, והוציאו אותי ממקום מסוים כי עברתי על החוקים שלו (גם אם אני לא מסכים איתם) ואני כל כך רוצה לחזור שאני פותח משתמש חדש, הייתי עושה את זה בדחילו ורחימו, ולא יורה האשמות לכל עבר. אתה מוזמן להפעיל כל מה שתבחר. כן, אנחנו מודעים לקיומם של חוסמי פרסומות. ואנחנו גם מודעים לקיומם של חוסמי חוסמי פרסומות. אבל אנחנו לא משתמשים בהם כי אנחנו סומכים על יושרתם של אנשים. אם אתה מעדיף להיות בצד המנצל - שיהיה בכיף. יש מספיק אנשים שאינם כאלה.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 31 דקות, טרול כתב:

אתה לא חייב.

מצד שני, פתחת איזה 12 יוזרים שונים (כן, אנחנו יודעים) ע"מ לעקוף חסימות, מה שמראה שכנראה כן חשוב ומעניין לך להיות פה.

לתרום אתה לא חייב, אבל להגיב כמו שהגבת זה גם דפוק. תהיה באמצע.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, itaysamurai כתב:

אתה לא חייב.

מצד שני, פתחת איזה 12 יוזרים שונים (כן, אנחנו יודעים) ע"מ לעקוף חסימות, מה שמראה שכנראה כן חשוב ומעניין לך להיות פה.

לתרום אתה לא חייב, אבל להגיב כמו שהגבת זה גם דפוק. תהיה באמצע.

12? אז אתם לא מעודכנים, הפורום הכי מעניין זה אספנות , וגם בוקי הוא אחד החזקים שבאמת יש מה לקרוא

לפחות תפרסם את כל מה שכתבתי, גם אם האמת כואבת

העלמת כמה תגובות שלי כרגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, פבל כתב:

אני מכבד לחלוטין את דעתך. כמו שציינתי בתגובתי לאליהו שבת, יש שתי דרכים לייצר כסף (מבלי לפגוע באובייקטיביות שלנו). אם יש לך רעיון אחר שלא ידרוש מכם לשלם ומאיתנו למכור את היושרה שלנו, אנחנו יותר מנשמח לשמוע, כי זה האידיאל. בינתיים לא הצלחנו לחשוב על משהו כזה...

כשאהיה בצוות סיעור מוחין(בתשלום כמובן), יתכן ואתרום רעיונות.

מעבר לזה, תרמתי את חלקי לפורום הן בתמיכה כספית(בתחילת דרכו) והן כמנהל(ללא תשלום) והן כגולש מן השורה.

שאו ברכה והצלחה.

• רעיון גרוע 1
  • משעמם 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, kompy כתב:

כשאהיה בצוות סיעור מוחין(בתשלום כמובן), יתכן ואתרום רעיונות.

אם וכאשר צוות כזה יקום, אני מבטיח לבקש שתצטרף.

לפני 16 דקות, kompy כתב:

שאו ברכה והצלחה.

תודה רבה. 

לפני 32 דקות, טרול כתב:

לפחות תפרסם את כל מה שכתבתי, גם אם האמת כואבת

מה שכתבת נחמק כי הוא שקרי ומציג את המציאות בצורה מעוותת ומסולפת. אנחנו מוכנים לסבול הרבה דברים, אבל שקרים הם לא אחד מהם (למען הסר ספק, תיארת התכתבות בין יועץ למבקש ייעוץ מבלי שראית איך מתקיימות השיחות האלה ואינך יודע איך הן מתקיימות). הניסיון שלך להטריל ולעצבן אותי או את המנהלים האחרים חסר תועלת. אנחנו מאחלים לך הצלחה בכל אשר תפנה והמשך גלישה נעימה. 
*ככה ביננו, בלי שאף אחד רואה, לגבי ה"אתה קורא לזה לנצל ואני קורא לזה להרוויח" שכתבת, רווח על חשבון הפסד של מישהו אחר נקרא, בהגדרה, ניצול. אם אתה סבבה עם זה וזה לא יושב לך על המצפון - תהנה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, פבל כתב:

אם וכאשר צוות כזה יקום, אני מבטיח לבקש שתצטרף.

תודה רבה. 

מה שכתבת נחמק כי הוא שקרי ומציג את המציאות בצורה מעוותת ומסולפת. אנחנו מוכנים לסבול הרבה דברים, אבל שקרים הם לא אחד מהם (למען הסר ספק, תיארת התכתבות בין יועץ למבקש ייעוץ מבלי שראית איך מתקיימות השיחות האלה ואינך יודע איך הן מתקיימות). הניסיון שלך להטריל ולעצבן אותי או את המנהלים האחרים חסר תועלת. אנחנו מאחלים לך הצלחה בכל אשר תפנה והמשך גלישה נעימה. 
*ככה ביננו, בלי שאף אחד רואה, לגבי ה"אתה קורא לזה לנצל ואני קורא לזה להרוויח" שכתבת, רווח על חשבון הפסד של מישהו אחר נקרא, בהגדרה, ניצול. אם אתה סבבה עם זה וזה לא יושב לך על המצפון - תהנה.

בכייף, וזה לא שקר מה שכתבתי , ככה מתנהל הפורום כרגע, לא יעוץ כמו שאתה מתכוון שיהיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קורא קצת יותר לעומק, היית רואה שנפתח פורום ייעודי למטרה הזו, שיאוייש ע"י אנשים אחרים, ומי שלא יהיה מרוצה מהייעוץ יקבל את כספו חזרה. פורום הייעוץ הנוכחי ימשיך לעבוד במתכונת החופשית שלו לשימוש כלל חברי ואורחי האתר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוטי (ST121345), צבי, דיסקו, ואיציק שמה המחיר צריך להיות לפחות כפול מכך עבור הייעוץ ואני בטוח שיהיה שווה כל שקל!

דעתי שייעוץ בתשלום אצל המקצוענים האלו זה דבר נפלא ואכן נותן בחירה ללקוח היכן להתייעץ בכיכר העיר או שם, אך לגלוש בפורום בתשלום לדעתי נוגד את מטרתו.

בהזדמנות זאת רוצה להודות למוטי על ייעוץ וליווי בפרטי עם כל הלב ללא תמורה!

שמעתי שמועה שאיציק היקר עוזר לאנשים כמו בניו ללא תמורה, בקיצור יהיה אחלה פורום ייעוץ עם אנשים טובים ומצויינים.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם יחסית ותיק בפורום, מסכים שהפורום חייב להתפרנס מאיפה שהוא אבל:

אחד מהיתרונות הגדולים של עזרה מלאה "ללקוחות מזדמנים" וזה גם חלק מהכיף כולל שליחת לא מעט הודעות,
זה שגם הזמנות להשקות ודברים מעין אלו יהיו לחברים שמורים בלבד זה כבר מוריד מהאותנטיות של פורום זה.
אפשר לתרום ולראות האם זה מספיק,
אפשר למכור מזכרות ולראות איך הולך
ואפשר לראות גם יותר פרסומות.

תצליחו

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לשלם בשביל לראות שרשור של ערוסי מתייעץ עם המומחים

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@yotams4 הבאת רעיון! נעשה לייב pay per view עם אגדות הפורום מהעבר (או דרמטיזציות שיגולמו ע"י המנהלים). הם יפתחו שרשורים וכולם יוכלו לראות רק את ההודעה הראשונה ולהגיב לה, אבל רק מי שישלם יוכל לראות את כל השרשור... איפה הסמיילי שמתכנן דברים?

לפני 28 דקות, llaavvii כתב:

אחד מהיתרונות הגדולים של עזרה מלאה "ללקוחות מזדמנים" וזה גם חלק מהכיף כולל שליחת לא מעט הודעות,
זה שגם הזמנות להשקות ודברים מעין אלו יהיו לחברים שמורים בלבד זה כבר מוריד מהאותנטיות של פורום זה.

כאמור, כל הפורומים הקיימים ימשיכו לעבוד באותה מתכונת ללא שום שינויים להוציא הפרסומות הנוספות (שהקלקה עליהן מדי פעם גם מאוד עוזרת לנו, אנחנו לא מקבלים כלום על "חשיפות").

הזמנות להשקות הן מהדברים שהיינו עושים מדי פעם בפורום הפתוח ויתכן שנמשיך לעשות אותם או דברים אחרים (גם כדי לצ'פר את החברים, וגם כדי לבדוק היענות) בפורומים הפתוחים. ההבדל כאן הוא שעבור המנויים המשלמים אנחנו מתחייבים לעשות אותם בעוד שחברי הפורום ה"חינמיים" סוג של "נתונים לחסדינו" אם אנחנו רוצים לפרסם השקות וכו' או לא.

כל זה לא קשור לחלוטין ליבואנים - שמזמינים את מי שהם רוצים לאן שהם רוצים ומתי שהם רוצים, ואנחנו כמובן לא מכתיבים להם שום דבר.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@pavel
העלת רעיון,
כתבת שיש תשלום לפורום על כל כניסה לפרסומת, מתנדב ומניח שיהיו עוד כאלו להיכנס לפחות כמה פעמים ביום לפרסומות שקופצות...
אתם יכולים לעשות איזה נומרטור שיספור כמות כניסות לכל חבר פורום ומידי פעם לשלוח...

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...