Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסיקים להיות המוצר! קבלו את המנויים והמרצ'נדייז של קארספורום

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל האתר הזה הוא בית שני לרבים מאיתנו וחלקנו מכירים כבר גם מחוץ לאתר.

לגיטימי שאנשים יקחו רק את החינם, לגיטימי (פחות אבל עדיין) שאנשים ינסו לעקוף את הפרסומות למרות שאני לא מבין מה כל כך נורא שיש פרסומת בצד או בין ההודעות שעוזרת לאחרים ולגיטימי לשלם ושכל אחד יבחר את המסלול שמתאים לו.

כשמישהו רוצה יעוץ מקצועי ועם אחריות מה הפסול לבקש על זה תשלום? הרי גם למכון הבדיקה אנחנו משלמים למרות שיש חברים שיתנו חוות דעת חינם. כל זמן שזה לא מחליף את כיכר העיר אין בזה שום פסול.

אישית כן מתכוון לתרום כי אם מישהו עוזר לי לא יקרה כלום אם אעזור בחזרה.

ולכל צוות האתר (בעלים, שכירים ומתנדבים) כל הכבוד על העבודה המבורכת ועל אי ההתמסחרות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אני לא מהמייסדים וגם לא מוותיקי הקהילה, גיליתי את הפורום במקרה, דרך פורום אחר שהמליץ על הפורום הזה בשנת 2005. קראתי המון כאורח, עוד לפני שהיה לי רשיון נהיגה ונרשמתי רק שנים לאחר מכן וגם אז דיברתי עם אנשים רק בפרטי.

מאז עברו כמה שנים, התייעצתי, למדתי, קניתי ומכרתי לחברי הפורום, אבל הכי חשוב שהכרתי כאן אנשים טובים שאת חלקם פגשתי במציאות.

אז אם אני לא וותיק, לא מוביל דעה, לא מנהל ולא מהמייסדים, אבל משתמש וקורא כמעט כל יום, המעט שאני יכול לתרום זה כספית. רק שעוד לא יודע באיזה מסלול לבחור...

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר צריך להיות ריווחי.

תכניסו מפרסמים, לא רק את הפרסום של גוגל.

כל עיתונאי האינטרנט מבקשים תרומות, לא יוצא דופן.

עסקים שמפרסמים את המוצרים שלהם כמו לווינסקי צריכים לשלם.

יש כאלה שמוכרים חולצות וכאלה, shmee150 מפרסם הרבה כאלה מוצרים.

https://shmee150.com/affiliate-shop/

עיתון הארץ וגלובס התחילו לעשות מינוי לאתרים שלהם, זה חסר כל סיכוי.

אל תנסו ללמוד מהם, אנשים יכנסו לקבוצות בפייסבוק ורק צוקרברג ירוויח

• אהבתי 2

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם קישורים למוצרים שבהם מגיעים לקנייה דרככם ואתם מרוויחים כסף על הקנייה ?

נדמה לי שקוראים לזה affiliate marketing

עריכה אחרונה על ידי amir74
  • רעיון טוב! 1

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני יכול לגלוש בלי פרסומות וגם לתמוך באתר, ברור שאעשה את זה.

כמו שכבר אמרו, זול יותר מנטפליקס ומספק הרבה יותר שעות של כיף.

עוד במפגש קארספורום הראשון (שעכשיו הבנתי שהיה לפני יותר משנה, אוי מה עשתה לנו הקורונה) שאלתי את פבל למה אין מרץ', כשיהיה אני קונה!

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, Benor כתב:

@פבל

איך אפשר לתרום לכם סכום כסף חד-פעמי? 

בעמוד המנויים, לחץ על "עוזרים לקארספורום להישאר עצמאי", בחר כל סכום שאתה רוצה (בשאיפה יותר משקל אחד כי העמלה של פייפאל גבוהה יותר :lol:) וזהו.

image.thumb.png.78831dae8b56b66d1310b74aea2d0e67.png

וכמובן, תודה רבה!

לפני 27 דקות, LotusElise כתב:

האתר צריך להיות ריווחי.

תכניסו מפרסמים, לא רק את הפרסום של גוגל.

כל עיתונאי האינטרנט מבקשים תרומות, לא יוצא דופן.

עסקים שמפרסמים את המוצרים שלהם כמו לווינסקי צריכים לשלם.

יש כאלה שמוכרים חולצות וכאלה, shmee150 מפרסם הרבה כאלה מוצרים.

https://shmee150.com/affiliate-shop/

עיתון הארץ וגלובס התחילו לעשות מינוי לאתרים שלהם, זה חסר כל סיכוי.

אל תנסו ללמוד מהם, אנשים יכנסו לקבוצות בפייסבוק ורק צוקרברג ירוויח

עסקים שמפרסמים אצלנו משלמים (מה שנקרא "ספונסר פורום") אבל בגלל שאנחנו קשים ולא מאפשרים להם לעשות מה שבא להם, וגם בגלל שלא כולם מבינים את היתרונות שלנו על פני סתם עמוד פייסבוק, לא הרבה עסקים/חברות מעוניינים לקחת בזה חלק. 

על פרסומות מסורתיות (באנרים/פופאפים) אף אחד לא מוכן לשלם סכומים ששווים את הטרחה, כי לא משלמים היום על כמות חשיפות, אלא במקרה הטוב על קליקים ובמקרה הפחות טוב על השלמות רכישה. כלומר לא תמיד מספיק שלחצת על הפרסומת שהצגתי לך, אני צריך לקוות שהאתר של המפרסם טוב מספיק וההצעה שהוא נותן לך טובה מספיק, וכמובן שאין תקלות/נפילות/באגים, ואחרי כל זה תסיים את כל משפך הרכישה, ורק על זה אנחנו מקבלים תשלום. מה גם שזה (כמו עם ספונסרים) זה מכניס אותנו למאזן אימה, ופתאום אנחנו מפחדים לכתוב את דעתנו האמיתית על מכונית X שמא היבואן, ששם אצלנו באנרים בשווי של 40 או 50 אלף שקלים בחודש, יפסיק את הפרסום. וכל זה, כשכאמור הרבה חברות בכלל לא מעוניינות היום לקנות שטחי פרסום ישירות כי הן מעדיפות לעשות את זה דרך גוגל שמטרגט את הפרסומות האלה הרבה יותר טוב מאיתנו ומציג אותן רק למי שהכי סביר שילחץ עליהן, וגם כי פרסומות גלויות הפסיקו לעבוד, אז עוברים לפרסם בשמות אחרים (תוכן שיווקי, ממומן, מקודם) או בכלל בלי שום גילוי נאות.

מהניסיון שלי, מפרסמים, במיוחד ישראליים, מעדיפים היום לקנות את הדעה של אנשים/אתרים ולא את השטחים באתר שלהם. גם כי לפרסומות אנשים מגיבים לא טוב ולביקורות אובייקטיביות והמלצות כן. וגם כי אין באמת סנקציות על אנשים שמפיקים פרסומות במסווה של תוכן. 

לגבי גלובס והארץ, אני מסכים. אנשים לא מוכנים לשלם על תוכן שהם התרגלו לקבל בחינם, בגלל זה אנחנו שומרים על כל מה שהתרגלתם לקבל ללא תשלום, חינמי, ומאפשרים למי שרוצה לרכוש הטבות ואפשרויות נוספות. אני שוב אומר שאני מבטיח ומתחייב שכל עוד אני מנהל את האתר, הגולשים החינמיים לא "ייענשו" על בחירתם שלא לשלם בכל הנוגע לתכנים שהם רשאים לגשת אליהם ודברים שהם יכולים לעשות באתר. ה"שנמוך" היחיד הוא שיוצגו יותר פרסומות, אבל גם אז, אנחנו מאוד משתדלים לא להפוך את עצמנו לבלתי נסבלים לגלישה.

לפני 30 דקות, מיץ פטל כתב:

אני רק שאלה - למה ההודעה פתוחה לתגובות?

איזו הודעה...?

לפני 17 דקות, amir74 כתב:

מה עם קישורים למוצרים שבהם מגיעים לקנייה דרככם ואתם מרוויחים כסף על הקנייה ?

נדמה לי שקוראים לזה affiliate marketing

זה קיים, ועכשיו אנחנו גם בעיצומו של פרויקט שיביא עוד לינקים כאלה, אבל כמו שאמרתי ל-lotuselise, לינקים כאלה משאירים אותנו מאוד חשופים לפגמים באתר המארח וגם אם מישהו לוחץ על הלינק ולא משלים את הרכישה, אנחנו לא מרוויחים כלום. דרך טובה להרוויח מלינקים כאלה היא "לסקר" את המוצרים שאליהם יש לנו לינקים כאלה ולספר לכם כמה הם מדהימים ושאתם חייבים לקנות אותם. אני מניח שכולנו מכירים את סרטוני ה"הגאדג'טים הכי מגניבים לטלפונים בפחות מ-X דולר" או ה"5/10 אוזניות/מסכים/מקלדות/עכברים הכי טובים ב-50/100/200 דולר" שעולים ליוטיוב בערך פעם בשעה. חלק לא מבוטל (אני לא רוצה להגיד רוב או כולם בגלל הפן המשפטי, אבל אני מאוד בספק שזה לא כמעט כולם) מהם נולדים במייל שיוצר התוכן מקבל עם רשימה של מוצרים שיש עליהם הטבת אפילייט עכשיו והוא יקבל עליהם יותר מאשר בדר"כ אז כדאי לו לקדם את הלינקים עליהם. 

יחד עם זאת, יש לנו מערכת אפילייט אוטומטית שסורקת את הפורום ואם היא מוצאת לינקים למוצרים שקיימים בה, היא הופכת אותם ללינק אפילייט שלנו. זו הדרך היחידה בה אנחנו יכולים להישאר אובייקטיבים ועדיין להכניס כמה שקלים, ואנחנו מרוויחים מהמערכת הזו שקלים בודדים כל חודש.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פבל כתב:

איזו הודעה...?

ההודעה הפותחת - הודעה על מזרח תיכון חדש.

יש טעם בתגובות? 

אין לי בעיה להגיד שהפורום מהווה מקום בילוי מהנה ויש לך (יחד עם אחרים) זכויות רבות בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, מיץ פטל כתב:

יש טעם בתגובות? 

אנחנו קארספורום, זה לא יהיה אנחנו אם לא נאפשר לאנשים להתלונן.

זה שכמעט כולם בחרו להגיד דברים טובים זה לא באשמתי ואני לא מעודד את זה :lol: אבל זה לא בשליטתי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גולש בפורום המון ונהנה מאוד, אציין שאני לא מגיב המון אלא רק על דברים שבאמת מפריעים לי...

אני רוצה לבחור באחד המסלולים אבל בקשתי היא שתתנו למנויים להגיב בפורום אוף-טופיק גם בלי הגעה למינימום ההודעות של 150,

חושב שאם מישהו בוחר לתרום כבר לפורום אפשר לאפשר לו להגיב בכל חלקיו.

המשיכו ככה, מקווה לשמוע שהוספתם את זה בהטבות למנויים...

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר לקנות מעמד של מוביל דעה?

טוב, זה סתם ציני. 

בדף התשלומים נתקלתי במקרה כבר לפני מספר שבועות, עם אופציה מתרומה חד פעמית ועד מנוי מתחדש. הבעיה, כמובן, היא שהתשלום יחשוף את מי שרוצה לשמור על אנונימיות

דרך אגב, בעניין פרסומות: משום מה האתר מציף אותי בפרסומות בערבית. הסיכוי שלכם לקבל לחיצות על פרסומות שמטורגטות כל כך גרוע נמוך. אז לטובת האתר, צריך לעבוד מול חברת הפרסום ולהתאים את הפרסומות לאוכלוסיית האתר - והערבים כאן מעטים ודוברים עברית רהוטה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, פבל כתב:

אני מכבד לחלוטין את דעתך. כמו שציינתי בתגובתי לאליהו שבת, יש שתי דרכים לייצר כסף (מבלי לפגוע באובייקטיביות שלנו). אם יש לך רעיון אחר שלא ידרוש מכם לשלם ומאיתנו למכור את היושרה שלנו, אנחנו יותר מנשמח לשמוע, כי זה האידיאל. בינתיים לא הצלחנו לחשוב על משהו כזה..

ניסיתם למכור את הזכויות של שרשור האתיופים והמיקרוגל לNetflix?
אני חושב שמדבור בבסיס לסידרה שתשבור את הטלויזיה.

• מצחיק 2
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שנכנסתי לתקופת לימודים ארוכה ועמוסה, אני מאמין שהמטרה מספיק חשובה כדי להוציא את הכמה שקלים האלו בחודש.

מה גם, שאיך אפשר לא לעשות מנוי כשאני מופיע בתמונה של 'החברים של קארספורום' בדף המנויים?

עלו והצליחו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, sperial כתב:

אז אפשר לקנות מעמד של מוביל דעה?

קודם כל זה עולה כסף ושנית לא תהיה אנונימי (לא שיש כל כך הרבה בעלים של נשות חינוך בפנסיה עם 2 בנים בטכניון שנוסעים בסוזוקי וגרים בחיפה).

• מצחיק 5

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...