Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפסיקים להיות המוצר! קבלו את המנויים והמרצ'נדייז של קארספורום

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא מתכוון לחבילת "המעגל הראשון"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיבושם למי ש1000 שקל זהו סכום סמלי בשבילו. אשרי האיש.

אם אלו האופציות, אתם (הוגי הרעיון/ הנהלת האתר) מפספסים הרבה מאוד אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, אורח לרגע כתב:

אם אלו האופציות, אתם (הוגי הרעיון/ הנהלת האתר) מפספסים הרבה מאוד אנשים.

סלואי לא אמר שזה סכום סמלי, הוא אמר שבתשלום חד פעמי אפשר להסיר את הפרסומות לתמיד, והוא צודק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 26 דקות, אורח לרגע כתב:

וצריך לסחוט את המידע בכח?🤔

כתבתי שפספסתי.

אפשר קישור או משהו כזה?

תודה.

זה די בולט שם בעמוד של המנויים.

לפני 5 דקות, אורח לרגע כתב:

אם אני פורס את זה על כל התקופה שנהנתי מהאתר זה יוצא משהו כמו 6.9 שקל לחודש. מבחינתי מגיע להם ואם זה מעיף את הפרסומות אז בכלל תענוג. 

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, TsachiE כתב:

יש להם אופציות זולות בהרבה, כנס לעמוד המינויים שלהם

כן. ראיתי. וכבר הגבתי בדיוק על זה.

300 שח לשנה זה לא סכום כזה סמלי בשביל להוריד פרסומות.

ניחא זה היה 300 שח חד פעמי וזהו. 

שוב-

לדעתי צריך אופצייה של סכום סמלי (מאוד) לטובת הסרת פרסומות בלבד. אני בטוח שלרוב המוחלט של הגולשים אין צורך ו/או עניין בכך שיוכלו לשלוח הודעה כל 2 שניות או שיהיו להם 7,000,000 הודעות פרטיות ו/או שיתנוסס ליד שם המשתמש שלהם התואר "לי יש יותר גדול".

האדם הממוצע והשפוי לא משלם חודש בחודשו 25 שח בהוראת קבע כדי שבאתר מסוים לא יהיו לו פרסומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, אורח לרגע כתב:

/או שיתנוסס ליד שם המשתמש שלהם התואר "לי יש יותר גדול"

תאמין לי שלפני ששילמתי לא היה לי מושג שזה יופיע שם, אפילו חיפשתי בתפריטים אם ניתן להסיר את זה. 

אבל הי, אם זה גורם לאנשים לשלם כדי להחזיק את האתר אז מה רע?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני ככה מפריע כאן באמצע, רק רציתי לשאול מה התכנון של המרצ׳נדייז? חולצות? סטיקרים? בובות בדמות פבל? אפשר רמז?

• רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, SlowRide כתב:

תאמין לי שלפני ששילמתי לא היה לי מושג שזה יופיע שם, אפילו חיפשתי בתפריטים אם ניתן להסיר את זה. 

אבל הי, אם זה גורם לאנשים לשלם כדי להחזיק את האתר אז מה רע?

לא רע בכלל. אבל מה שאני טוען (בדיוק כמו מה שהבנתי מדבריך) זה שזה לא מה שאנשים מחפשים.

אז יש בודדים מאוד כמוך שמרגישים שהחוויה שלהם באתר שווה תשלום כזה כדי לעזור ולתמוך. אשריך.

ויש הרבה מאוד אנשים שגולשים גם פה וגם בעוס הרבה פורומים (אם בארץ או אם בחו"ל) והם לא ישלמו שום סכום קרוב לזה תמורת הסרת פרסומות. בד בבד, האוכלוסייה המדוברת כן תשלם סכום חד פעמי קטן, בין אם זה for good ובין אם זה שנתי אך ורק למען הסרת הפרסומות. 

אז הטענה שלי היא שמי שיצר את הדירוג קצת פיספס, כיוון שהרוב (לעניות דעתי) לא מעוניינים בכל מני פיצ'רים מיותרים, והרוב אין להם זיקה כזאת לאתר שתגרום להם לשלם עבור מה שמתקבל בתמורה. 

עם זאת, אותו הרוב, רבים ממנו ישלמו סכום (נקרא לזה 'זעום') תמורת זה שלא יהיו פרסומות.

עכשיו, יש פה קאץ', כי כמובן מי שמקבל פרסומות, האתר מרוויח עליו, אז מבחינת הבעלים זה לא 'או הכל או כלום', אלא 'עדיף גרושים מאשר כלום' וזה מובן ומקובל.

אישית, טכנופוב שכמוני, בחודש חודשיים האחרונים הגלישה בפורום מעצבנת וכן הייתי משלם סכום דו ספרתי לשנה תמורת הסרת פרסומות, או שאולי ניתן לשלם גרוש וחצי לטובת חיתוך כמות הפרסומות- גם מקובל. פרסומת אחת בכל עמוד זה עוד הגיוני. כעת יש לי לפחות 4 פרסומות בכל עמוד ועוד פרסומת במעבר בין עמוד לעמוד. לא יודע אם זה קשור אבל גולש רק מהטלפון.

מקווה שהנקודה שלי הובנה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הטענה היא שהאתר לא מרוויח שום דבר מחשיפה לפרסומות, סכום זעום ביותר מקליק על פרסומת, ורק בעת רכישה האתר מקבל משהו סביר יותר. אני מניח שבקושי מקליקים על הפרסומות, ולעיתים נדירות מישהו רוכש משהו. 50 ש"ח לשנה לדוגמא הם סכום שהייתי מוכן לשלם בשמחה בתמורה להסרת הפרסומות, ולמיטב הבנתי הם כנראה סכום גבוה בהרבה מאשר תורם גולש ממוצע שמציגים לו פרסומות, אז מה רע?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...