Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

nok4482, האם היא מגיעה אם תופסן למראה האמצעית או תופסן קבוע עם דבק ולא וואקום? אני שונא את הוואקום האלה, הם נופלים עם הזמן ונהרסים מהשמש

היא מגיע רק עם וואקום אבל עם זוג סוגי תופסנים.אחת לשליפה מהירה ואחד להתקנה קבועה.

יש לvico תופסן עם דבק m3 , אבל לא במודל הזה.

אני מבטיח לך שאתה יכול להיות רגוע,התופסן וואקום של vico הכי איכותי הקיים כיום.

מצלמות דשבורד איכותיות לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי היום את המצלה Vico SF2 מחבר הפורום nok4482, עדיין לא התקנתי אותה אבל ממבט ראשון המוצר נראה ומרגיש מוצק ואיכותי, לא זבל סיני, כמו כן גם המטען והאביזרים הנלווים מגישים שעשויים מפלסטיקה חזקה.

בינתיים הזמנתי מאיבי מספר אביזרים להתקנה:

עלוקת חוט חשמלי:

http://www.ebay.com/itm/10x-Blue-Snap-Lock-ScotchLok-Electrical-Wire-Cable-Splice-and-Feed-Connectors-/370953356672?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Terminals_Cabling_ET&hash=item565e8b0580

שקע חשמל נוסף אשר ישורשר לשקע הנוכחי ויתחבא מאחורי התא כפפות:

http://www.ebay.com/itm/Car-Motorcycle-Motorbike-12V-120W-Cigarette-Lighter-Power-Socket-Plug-Outlet-/360525131938?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item53f0f8f0a2&vxp=mtr

הוא יחובר באמצעות העלוקה

ותופסן למצלמה על ידי דבק 3M ולא וואקום:

http://www.ebay.com/itm/Mini-3M-Double-Sided-Adhesive-Car-Camera-Mount-Holder-Universal-DVR-Camera-Mount-/151160579631?pt=GPS_Holders_Mounts&hash=item2331df662f

כמו כן נשאר לי לרכוש כרטיס זכרון 32 ג'יגה, כאשר כל החלקים יגיעו אתקין את המצלמה ואעלה חוות דעת וסרטונים

charger.jpg

holder.jpg

splice.jpg

עריכה אחרונה על ידי adi89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המידות של המצלמה הזו?

נראית טוב אך הגודל שלה קצת מרתיע.

כרגע אני עם המוביוס כבר חצי שנה, בלי עין הרע פועלת מצויין, אני תמיד שם מגן שמש על השמשה הקדמית ולא משאיר אותה חשופה, לא היו לי תקלות בכלל איתה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לדעתכם ה"מרצדס" של המצלמות ?בלי קשר לאם זה שווה את המחיר.

http://www.ebay.com/itm/Vicovation-Marcus-3-1296p-HD-Dash-Camera-/161270581036

מחיר קצת גבוה, אבל זו מצלמה ברמה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המידות של המצלמה הזו?

נראית טוב אך הגודל שלה קצת מרתיע.

כרגע אני עם המוביוס כבר חצי שנה, בלי עין הרע פועלת מצויין, אני תמיד שם מגן שמש על השמשה הקדמית ולא משאיר אותה חשופה, לא היו לי תקלות בכלל איתה.

אממ בערך גודל של חפיסת סיגריות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VICO מצלמה לא גדולה במיוחד בממדים, אבל היא לא שטוחה אלא גבוהה, היא תופסת שדה הראיה אם מתקינים אותה לא נכון. אני התקנתי אותה מאחורי מראה, כך שמתחת למראה רק 2/3 שלה ואני רואה את כל המסך.

מבחינה הזאת למוביוס אין תחרות: מצלמה שטוחה וקטנה מאוד, הבעיה של מוביוס שהוא מתחמם בטירוף, אין מסך וצריך לקנפג במחשב. כמו כן ביצועי לילה של מוביוס די חלשים בעיניי.

אגב, VICO גם ביום חם לא מתחממת במיוחד, היא רק טיפה חמה מהעבודה שלה - יתרון גדול. הצלחתי להתידד עם התופסןן שלה ועכשיו קל להוריד ולהתקין אותה כל פעם.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי המוביוס למינהם, האם גם אצלכם כאשר אתם נוהגים אל מול השמש איכות הצילום יורדת משמעותית? (הכוונה שלי שלא ניתן לזהות מספרי רכב )

האם אני מפספס משהו בהגדרות?

ניתן לדלג ולצפות מ - 1:24:

סרטון להמחשה :

fYasmNK8v7XeA&index=1 עריכה אחרונה על ידי CaR MaN

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל השמש. יש פתרון לזה והוא נראה פילטר!

אתה צריך להכין פילטר פולרי.

יש מלא מדריכים לכך.

למעשה יש המון מדריכים למוביוס.

אתם חושבים שהסופר קבלים יעבדו גם ה G1W?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקרה לך עם כל מצלמה בעולם, ברגע שיש שמש מול השמשה כל הדשבורד שלך וכל מה שנמצא עליו משתקף בחזרה על השמשה ועל הדרך מופיע בצילום מה שגורם לטשטוש.

זה בגלל השמש. יש פתרון לזה והוא נראה פילטר!

אתה צריך להכין פילטר פולרי.

יש מלא מדריכים לכך.

למעשה יש המון מדריכים למוביוס.

אתם חושבים שהסופר קבלים יעבדו גם ה G1W?

מה זה קשור?

המצלמה מצלמת דרך השמשה כל מה שמשתקף בשמשה יופיע בצילום.

עריכה אחרונה על ידי Car141
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון צילום מול השמש מאוד בעיתי עם כל מצלמה שהיא, לאו דווקא מצלמות DVR לרכב, גם מצלמות מקצועיות שעולות אלפי דולארים. יחד עם זאת, יש מצלמות שיודעות להתמודד עם זה טוב יותר ופחות טוב, למשל VICO מתמודדת עם שמש ממול יותר טוב ממצלמות DVR אחרות שאני מכיר, למוביוס זו נקודה חלשה ללא ספק (אפילו לא שמש, אלא מול מקור אור אחר, למשל נורה).

במצלמות וידיאו מקצועיות יש למשל כפתור שמאפשר "להגיד" למצלמה שאתה מצלם מול השמש והיא תתאים את החשיפה (זה עדיין יוצא פחות טוב ממצב שלא הייתה שמש ממול, אבל לפחות רואים הכל ולא צלליות).

בצילום כלל אצבע הוא להמנע מצילום מול השמש, במצלמת רכב זה בלתי אפשרי כינוסעים לאן שנוסעים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VICO מצלמה לא גדולה במיוחד בממדים, אבל היא לא שטוחה אלא גבוהה, היא תופסת שדה הראיה אם מתקינים אותה לא נכון. אני התקנתי אותה מאחורי מראה, כך שמתחת למראה רק 2/3 שלה ואני רואה את כל המסך.

מבחינה הזאת למוביוס אין תחרות: מצלמה שטוחה וקטנה מאוד, הבעיה של מוביוס שהוא מתחמם בטירוף, אין מסך וצריך לקנפג במחשב. כמו כן ביצועי לילה של מוביוס די חלשים בעיניי.

אגב, VICO גם ביום חם לא מתחממת במיוחד, היא רק טיפה חמה מהעבודה שלה - יתרון גדול. הצלחתי להתידד עם התופסןן שלה ועכשיו קל להוריד ולהתקין אותה כל פעם.

זה לא העניין של מסתיר את השדה ראיה או לא,זה העניין של מושך את העין או לא,קורץ לגנבים.

אני לא רוצה להשתעבד למצלמה ולהתחיל להוריד אותה כל פעם שאני יוצא מהרכב ולכן קניתי מוביוס.

הSF גדולה ממנה פי 3.

זה שהמוביוס מתחממת זה ידוע,זו לא בעיה כי מה שמתחמם זה ההיטסינק(שאמור להתחמם) וכל עוד היא מתחחמת אבל עובדת כמו שצריך אני לא רואה בזה בעיה.

אפשר לחבר אותה למכשירי אנדרואיד ושם לקנפג,וחוץ מזה קינפוג עושים פעם אחת אז אני לא רואה בזה חיסרון,אני לא משחק עם ההגדרות כל שני וחמישי.

והביצועי לילה שלה לא חלשים,דווקא מהטובים שיש אין בעיה לראות מספרי רישוי וכו',אני מסכים שיש טובות יותר בפן הזה.

חבל שאין עוד מבחר של מצלמות קטנות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יקרה לך עם כל מצלמה בעולם, ברגע שיש שמש מול השמשה כל הדשבורד שלך וכל מה שנמצא עליו משתקף בחזרה על השמשה ועל הדרך מופיע בצילום מה שגורם לטשטוש.

מה זה קשור?

המצלמה מצלמת דרך השמשה כל מה שמשתקף בשמשה יופיע בצילום.

הבנתי, אם זה ככה אין מה לעשות.

רציתי לדעת אם זה במוביוס ספיציפית , אני מבין שזה ככה בשאר המצלמות.

תודה

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריק, אולי אני צריך להעדכן את התוכנה למוביוס שלי, אבל ממה שאני צילמתי איתה בלילה, ממש הייתי לא מרוצה, היא פשוט לא רואה מספיק טוב וזה עוד לפני זוית ראיה צרה יחסית. זוית ראיה רחבה זה חשוב מאוד, למשל עם VICO אני רואה את כל מה שקורה סביבי, רכבים שנוסעים לצידי, רכבים שנוסעים בצד השני, רואה רחוב מקצה לקצה, מי נמצא על מדרכות, שוליים וכד'.

מבחינתי היתרון הגדול ביותר של מוביוס זה הגודל הקטן וכושר הפרדה מעולה באור יום (במרחקים קצרים שאני צריך אותו לשימושים שלי). מוביוס - כבודה במקומה מונח, אבל לא בתור DVR לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...