Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אם יהיו עליו הגבלות שלדעתו נוגדות את החוק זכותו להיאבק בבית משפט כמו שזו תהיה זכותם של כל אלה שלא התחסנו מכל סיבה שהיא.

@Transporter תקבל מנה שניה בחמישי בצהריים,תחתוך מוקדם הביתה ראשון אתה חדש.

תסיים עם זה וזהו.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Blaz00r כתב:

חה. גם כל הלא-מתחסנים לא חייבים לך כלום (אוי שמת לב לדיסוננס?).

בטוח שאם יהיו עליך הגבלות אתה תקבל אותן בצורה יפה וללא עורכי דין.

אתה צודק בכל מילה

מכחישי חיסונים לא חייבים לי כלום, הם חייבים למדינה

וכל יום שעובר יש מגמה הולכת וגדלה של סנקציות שיופעלו נגדם

קודם כל נגד מי שמפיץ פייק ניוז ונותן לזה יד

אחר כך למי שלא מתחסן (גם אם אין לו שום כוונה רעה)

ואל תדאג

העורך דין שלי מקבל תשלום חודשי גם בתקופות שאני לא משתמש בשירותים שלו

שיעבוד קצת לא יקרה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Transporter כתב:

וואו ! סוף סוף החלטה נכונה של משרד הבריאות

מי שלא יתחסן בקרוב יחוייב בתשלום כשיגיע להתחסן

שאפו

איפה ראית פרסום לגבי זה?

מה שאותי משמח זה שיש (סוף סוף) דיבורים על פתיחה של חדרי כושר בעוד כשבועיים עם תו ירוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתי את נושא חסימת מערכת החינוך בפני לא מתחסנים - בעיקר חצבת - בכמה מדינות בארה"ב. לדוגמא, מניעת כניסת תלמידים לא מחוסנים נגד חצבת לבתי ספר בניו יורק. אגב, זה אושר גם על ידי בית המשפט. והסיבה - חצבת שהגיעה מקהילה חרדית בישראל והתפשטה בקהילה חרדית בניו יורק.

דרך אגב, החוק הישראל מאפשר החלת חובת חיסון, הדבר נעשה אק בשני ארועים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית צריך כבר לפתוח הכל בלי מגבלות ולתת לשוק לעשות את שלו.

כל משחקים הללו של פתיחה עדינה מיותרים כשיש כבר מעל 2 מיליון מתחסנים מנה שנייה.

אומנם יהיה הלם ראשוני של פתיחת השוק, יהיה מטורף והמון בלאגן אבל תוך שבוע שבועיים נגיע לכך שהשוק בעצמו יעשה בעצמו את המגבלות.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, DareDevil כתב:

לדעתי האישית צריך כבר לפתוח הכל בלי מגבלות ולתת לשוק לעשות את שלו.

כל משחקים הללו של פתיחה עדינה מיותרים כשיש כבר מעל 2 מיליון מתחסנים מנה שנייה.

אומנם יהיה הלם ראשוני של פתיחת השוק, יהיה מטורף והמון בלאגן אבל תוך שבוע שבועיים נגיע לכך שהשוק בעצמו יעשה בעצמו את המגבלות.

עוד פעם

מה זה לפתוח הכל ?

למה שמי שלא מחוסן פגוש את הילדים שלי וידביק אותם?

לפני 12 דקות, gadik6 כתב:

איפה ראית פרסום לגבי זה?

מה שאותי משמח זה שיש (סוף סוף) דיבורים על פתיחה של חדרי כושר בעוד כשבועיים עם תו ירוק.

מה שאותי משמח שסוףסוף מדברים על פתיחה חוקית של גני אירועים ב 9.3

למרות שבמהלך הסגר דאגתי להזיז את הזוגות משם למאי יוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרנספורטר, קודם תסיים להתחסן בעצמך ואחר כך תדבר על אחרים, ועל כמה מסוכן שלא מחוסנים יסתובבו ליד הילדים שלך או וואטאבר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, David32 כתב:

טרנספורטר, קודם תסיים להתחסן בעצמך ואחר כך תדבר על אחרים, ועל כמה מסוכן שלא מחוסנים יסתובבו ליד הילדים שלך או וואטאבר.

כמו שאמרתי לחבר האהוב פה

אני לא חייב לך כלום

אני יכול לדבר ולהביע דעה על אנשים שמסכנים את המדינה ומשקיעים מזמנם להפיץ שקרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Transporter כתב:

עוד פעם

מה זה לפתוח הכל ?

למה שמי שלא מחוסן פגוש את הילדים שלי וידביק אותם?

השוק יעשה את שלו, מי שרוצה ישקיע במניעה בהידבקות, מי שלא רוצה לא יעשה.

אתה לא יכול לחייב את אנשים להתחסן או לפעול בהיגיון

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, DareDevil כתב:

אתה לא יכול לחייב את אנשים להתחסן או לפעול בהיגיון

ברור שכן

כי הגישה של אותם אנשים: כולם יתחסנו  חוץ ממני, אני ממשיך בחייים כגיל והמחלה תעלם

אבל זה לא ככה

כי יש יותר מדי שאומרים בדיוק את אותו משפט

אז ברגע שיהיו עליהם הגבלות הם יבינו שצריך להתחסן

מאוד פשוט

וזה יגיע אל תדאג. לאט לאט. כאן כבר לא צריך אישור של קנייבסקי אז זה חוסך בירוקרטיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

אני פונה למי שזה מעניין אותם, יש כאן כתב מאוד מעניין על כיצד אנשים טיפשים (או רעים) משתמשים במניפולציות סטטיסטיות כדי ליצור הטעייה כאילו שאין תמותה עודפת מקורונה. הבחור, שרק היום הכרתי, מפרק את כל הטענות בצורה יפה, ביקורתית ושיטתית. 

צריך להבין קצת מתמטיקה וסטטיסטיקה בפרט, אבל לא מעבר. 

ממליץ למי שיש זמן לקרוא:

http://123kulu.com/uncategorized-he/covid_excess_death/

ציטוט מתוך הבלוג בהקשר לתמותת ינואר:

ציטוט

מה בעצם הבעיה? יש פה לא פחות משלוש בעיות:

השוואת נתונים חלקיים ולא מעודכנים של 1/2021 לנתונים מלאים מהשנה שעברה.

התעלמות מצעדים קשים שהוחלו לאורך כל ינואר, שצמצמו מגעים והקטינו הפצה, תחלואה ותמותה מקורונה.

התעלמות מתמותת מחלות חורף שנעצרה בזכות הצעדים וחסכה מקרי מוות רבים שבלעדיהם מספר הנפטרים בינואר היה גבוה בהרבה.

דבר ראשון, יורם לס השווה תקופה חלקית מול תקופה חלקית, וסייג, כן כן, יורם לס סייג, את המסקנות בכך שהנתונים לא סופיים ועתידים לעלות.

דבר שני, בינואר נספרו 1500 קורבנות קורונה, והטענה של "אנשים טיפשים (או רעים) משתמשים במניפולציות סטטיסטיות ", היא שהתמותה החליפה תמותה אחרת, האם כבודו טוען שסגר בכל ינואר בכל שנה חוסך 1500 מתים??? כי אם היו 1500 קורבנות קורונה ולא היתה תזוזה בתמותה, וכבודו עדיין טוען שקורבנות הקורנה לא חופפים עם תמותה אחרת, הוא אומר שהסגר מציל 1500 אנשים ממוות, כל שנה.

ועכשיו, הדוגמא המובהקת למי רמאי שמשתמש בתעלולים סטטיסטיים ומי אומר אמת פשוטה, ציטוט מתוך הבלוג:

ציטוט

הירידה באחוז התמותה בישראל לאורך השנים מתמשכת וקבועה למדי. מצ״ב גרף בו מופיע מספר המתים בכל שנה לאחר שהותאם לגודל האוכלוסייה ב-2020. ציר ה-Y בכל גרף מתאר את התמותה בישראל לאורך השנים אם האוכלוסיה היתה בגודל קבוע, משמאל עבור 6 השנים האחרונות ומימין עבור 20 השנה האחרונות. אם נבחן את מאגר הנתונים של קרלינסקי וקובאק, נראה שהתמותה העודפת בישראל ב-2020 (הנקודה האדומה בגרף) עמדה על כ-7%, או כ-3,100 איש, התאמה הדוקה למדי לתמותה מקורונה.

תשים לב לטענה המודגשת.

ואז הוא מביא את הגרף הזה

image.thumb.png.a5ea88826f1d22de509f977201282477.png

ומחשב 7% תמותה עודפת לפי הגרף הימני, כל חד עין יבחין שהגרף הימני מכיל שני טרנדים שונים לגמרי:

image.png.ab30dcf7fae32ad711ef120a4830f803.png

הירידה מתמתנת, משמעותית, זה אגב הוזכר בוידאו שהבאתי פה לפרופ' אייל שחר, שעשה סקירה על תמותה באריזונה, שבדיה וישראל, ואמר מפורשות שאי אפשר לקחת את 20 השנים האחרונות כי השונות גדולה.

הכותב אח"כ טוען ש7% (לפי הגרף עם השונות הגדולה) תואם את מספר קורבנות למרות שהחישוב היותר מדויק והיותר קרוב צריך להיעשות לפי המגמה שיש בה שונות אבל קטנה משמעותית, הגרף השני שלו:

image.png.ace8127c488f0fa19a5257aef4702b69.png

ולפי גרף זה, אם תחשב את התמותה העודפת היא תהיה קטנה בהרבה מ3100, קרוב ל2000, אבל גם גרף זה הוא החלק היורד מהסבסט של העשור האחרון, ואפ הוא היה לוקח אותו, הוא היה מגיע לתמותה עודפת של 1000, מספר מאוד, אבל מאוד דומה, ל2015.

image.png.198d0d15af3cf43e7e9c4ef35ceb7326.png

לעמת זאת, טבלה פשוטה של תמותה כמו זן, היא תעלול סטטיסטי

http://123kulu.com/wp-content/uploads/2021/02/%D7%A4%D7%98%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%A9%D7%A0%D7%94.png

תעלול סטטיסטי אחר שהוא עשה, ניו יורק, ניו יורק היא, ביחד עם פרו שהשד יודע מה קרה, היא האאווטלייר הכי גדול, בפער ענק! מבחינת קורבנות קורונה, והיא כללה טרגדיה של טעויות מצד רשויות העיר והמדינה שהחריפה מאוד את תוצאות המגפה.

אני יכול להרחיב על זה, אבל באמת, לי יש הטיות, ולך יש הטיות, וכנראה שלא נשכנע אחד את השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, TsachiE כתב:

כולם פה גיבורי מקלדת עם ההסתה שלכם.  בטח בחוץ ששואלים אתכם  על דעתכם על הפעלת סנקציות על אחיכם היהודים רבכם משפילים ראש ושותקים.

אתה מתנגד לחיסונים כמו ימני גיבור אבל מתבכיין על הסתה כמו סנופלייק שברירי ליברלי מטורלל.

לפני כשעה, hans כתב:

אין כמו אבחנה דרך האינטרנט, מאוד מדעי.

יכול להיות שאני מוטה עקב זיכרון טוב יחסית של כל מיני מושגים מהבגרות בביולוגיה, אבל זה ממש לא בשמים. מספיק להכיר ברפרוף את מבנה התא, מה ההבדל העקרוני בין rna ו-dna ואיך חלבון נוצר מ-rna כדי לזרום בצורה סבירה בחומר מדעי פרופר.

חוץ מזה צופה ביחד עם הילדים ב"החיים" (כן כן, הסדרה המצוירת משנות ה-80) זמין עכשיו בנטפליקס וכל מה שתיארתי בתגובה הנוכחית מתואר שם :-)

אז הרקע המדעי שלך הוא מבחן בגרות וסדרה מצויירת לילדים.

תודה שהוכחת את הטענה שלי.

• מצחיק 2
  • מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

ברור שכן

תראה, באופן סופי סופני אתה צודק. אבל אני ליברלי ואני מעדיף לתת לשוק לעשות את שלו (הוא יפעל יותר טוב מכל החוקים והתקנות שהמדינה מטילה על האנשים). מי שאדיוט ולא ירצה להתחסן, ידבק ויעבור את המחלה. מי שירצה יחכה עד שיקבל את החיסון. למנוע כעת את היציאה של האנשים לעבוד ולחיות מיותרת.

אני בתכלס מחכה לתמונות של חתונות. וגם שלך מתקלט עליהם

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

תראה, באופן סופי סופני אתה צודק. אבל אני ליברלי ואני מעדיף לתת לשוק לעשות את שלו (הוא יפעל יותר טוב מכל החוקים והתקנות שהמדינה מטילה על האנשים). מי שאדיוט ולא ירצה להתחסן, ידבק ויעבור את המחלה. מי שירצה יחכה עד שיקבל את החיסון. למנוע כעת את היציאה של האנשים לעבוד ולחיות מיותרת.

אני בתכלס מחכה לתמונות של חתונות. וגם שלך מתקלט עליהם

אתה מעדיף לתת לשוק לעשות את שלו

משרד הבריאות לא חושב  כמוך

הרי אם נגיד ל 1200 חולים קשים שוב, יסגרו לנו שוב את העסקים שלנו

נראה לך שאני מוכן שיסגרו לי את הסגר בגלל השבורה הזאת שהתראיינה בחדשות ואפילו לא  יודעת לחבר 10 מילים ?

ממש לא

היא תשב בבית כמו גדולה עד שתתחסן. במקסימום יאשרו לה להכנס לארומה לקחת טייק אווי או שתקנה קפה באלונית.

לא במסעדות, לא להכנס לחדר כושר ולא לשום מקום

או שתעשה בדיקה מהירה כל יומיים, גם סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...