Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, TsachiE כתב:

image.png

והעיקר אני מגזים.. אני צריך להזכיר לאנשים פה את קוד נינמברג? אני צריך להזכיר לאנשים פה שאסור להפעיל לחץ ולעודד התחסנות? אני צריך להזכיר לאנשים פה, שאפילו בעלון של פייזר רשום שהחיסון הוא על דעת המחוסן בלבד?

לתת לכם קישור להצהרה של האיגוד האירופי משבוע שעבר בה הצהירו בו באופן ברור שאסור להפעיל לחץ על מתחסנים?

מה נסגר עם המדינה שלנו? מדהים שאני וחליל היחידים שרואים כאן את המדרון החלקלק אליו המדינה הזו שועטת.

הפילוג גדול מתמיד והתקשורת רק מעצימה את השנאה והפילוג. ולמעם הסר הספק התור שלי במכבי למנה הראשונה מחר, אני פשוט בדעה שחייה ותן לחיות.

שאף אחד לא ידבר איתי על זילות השואה. אני פולני מלא והסבים והסבתות שלי משני הצדדים ניצולי שואה ורב משפחותיהם נספו. מי שחושב שהנאצים היו דבר מיוחד כנראה לא מכיר היסטוריה. שמעתם על שועת הארמנים? שמעתם מה הסינים עושים בשקט בשקט למיעוטים אצלהם? שמעתם מה האינדיאנים עשו לילדים של שבט מתחרה? קראתם פעם את החלק האחרון והעסיסי של מגילת אסתר? שמעתם מה הישראלים עשו לעמלקים בכניסתם לארץ כולל ילדים ונשים? .כן, יש כמה איזכורים לא נחמדים לעם הנבחר בתנ״ך. הנה תזכורת קטנה :

אלוהים (באמצעות שמואל) ציווה על שאול המלך לאחר כינון הממלכה הראשונה לצאת למלחמה ולהשמיד כל זכר לעמלק: "לֵךְ וְהִכִּיתָה אֶת עֲמָלֵק וְהַחֲרַמְתֶּם אֶת כָּל אֲשֶׁר לו וְלא תַחְמל עָלָיו, וְהֵמַתָּה מֵאִישׁ עַד אִשָּׁה מֵעלֵל וְעַד יונֵק מִשּׁור וְעַד שֶׂה מִגָּמָל וְעַד חֲמור"

זה טבע האדם להדרדר לכאוס ולאבד את הצפון אם רשויות החוק לא עוצרות את זה בזמן. 

אני שוב מדגיש - אין כאן שום רמיזה שזה יקרה כאן. אני רק אומר שהשואה צריכה להיות תזכורת יומיומית לכולנו עד לאיזה קיצון טבע האדם יכול להגיע באמצעות הסתה מסוכנת. עד לאיזה קיצון אפשר להגיע  אם לא עוצרים את מכונת ההסתה בזמן. שואה לא תהייה כאן, אבל שלילת זכויות וסנקציות על אנשים שלא בדעה שלכם? בהחלט.

אולי מלחמת אזרחים בקצב הזה? ייתכן בהחלט. מי יודע. 

מדהים שהעם היהודי העם הכי נרדף בהיסטוריה, בא וקורא להפעיל סנקציות על אחיו היהודים שבאים מתוכו. האירוניה צועקת לשמיים.

אם למדתי משהו מה5 יחידות שלי בהיסטוריה, מ5 יחידות שלי בסוציולגיה, מהקורס סוציולגיה ופסיכולוגיה שעשיתי באוני׳ העברית, זה שלאדם קל להיות מוסת. והאדם יעשה דברים חמורים אם מופעל עליו לחץ של קבוצה. תקראו קצת על הניסוי של מילגרם  ותשכילו. 

האדם יכול להיות מוסת בקלות וההיסטוריה תמיד עלולה לחזור על עצמה. אנחנו רואים ניצנים של זה עכשיו עם כל ההעליהום בתקשורת ובציבור על הלא מתחסנים. תפעילו את הראש ותנשמו אויר. חלאס עם ההסתה, אתם רבכם אנשים מבוגרים אלוהים ישמור.

טרנספורטר מדבר איתי על חיסון בכח שהוא אפילו לא עשה מנה שנייה? וואו. 

אטילה פה , השופר של האתר התקשורתי הפופולרי במדינה מסית נגד לא מתחסנים ומדבר על הטלת סנקציות ואף אחד מהממונים שלו בוינט לא עוצר אותו? לכלם זה נראה תקין? אף אחד לא חושב ״רגע, אולי אנחנו מגזימים בעליהום?״ 

אנשים פה בפורום קוראים ללא מתחסנים מפיצי מחלות ושלל פנינות אחרות ואף אחד מהמהנהלים לא שולח להם אזהרה?

חשבתי שיש כאן הנהלה קפדנית שמנטרת כאן הודעות, אבל גיליתי שנותנים לכם להסית בלי רסן בסגנון fxp נגד לא מתחסנים ואף מנהל לא מזהיר אתכם מלהמשיך. פשוט בזיון.

איבדתם את הצפון. כלכם. חליל וקורולה היחידים פה שעוד עדיין עובדים עם הראש ולא עם הרגש .

יאללה תורידו לי את הדירוג ילדים קטנים עם 0 שליטה בכעסים. הדירוג כאן מעניין אותי כקליפת השום.

כולם פה גיבורי מקלדת עם ההסתה שלכם.  בטח בחוץ ששואלים אתכם  על דעתכם על הפעלת סנקציות על אחיכם היהודים רבכם משפילים ראש ושותקים.

אבל כן, הפייסבוק והרשתות החברתיות הביאו לתופעה בה כולם שופכים את הארס שלהם החוצה  ללא בקרה. בזמן שבעולם האמיתי היו הרבה יותר בררנים על כל מילה שיוצאת להם מהפה. אבל המקלדת סופגת הכל.

תמשיכו להסית נגד העם שלכם. מזל שרק חובבי רכב קוראים פה.

אהבתי לקרוא,  אכן כל מילה נכונה. 

הקורונה מוציאה את הטוב ואת הרע מכולנו ,  לפעמים זה נגד החרדים (גם פה וגם בברוקלין).

בהתחלה בהתחלה זה היה נגד האסיאתיים , אני עוד זוכר את הבנות שלי שנסעו ברכבת בפברואר שנה שעברה ועברו קרון כי הייתה סינית בקרון שלהם. 

אבל , לא צריך לקחת את זה יותר מידי רחוק, אף אחד לא יכריח אף אחד להתחסן.

אבל מי שלא יתחסן לא יאלץ את כולנו להישאר בסגר.    

שכחת את מה שקורה בעולם? כל המדינות הנאורות שיריינו לעצמם חיסונים פי 6 או פי 10 מגודל האוכלוסייה שלהם. 

לנו יש עוד חוזה של 10 מיליון חיסונים מאסטרה זניקה ועוד כמה מיליונים של חיסונים ממודרנה. 

העולם הנאור כבר מתחיל לדבר על חיסון ילדים מתחת לגיל 16 , למרות שמסביב לעולם עדיין יהיו מילארדים מעל גיל 60 שלא מחוסנים.

העולם הנאור ישב בשקט , יסגור את הגבלות ויתסכל דרך היוטיוב על השואה שתתפרץ במנאוס בבברזיל , באירן, בדרום אפריקה.

אז נכון , לא אנחנו יצרנו את הוירוס, אבל אנחנו חלק מהעולם הנאור שיושב וממתין לפתיחת חדרי הכושר בזמן שבנקודה אחרת בעולם חסר להם חמצן.

ויש מלא מטוסים מקורקעים שיכולים לפזר אוכל ותרופות וחמצן לאיזורים מוכי קורונה,  אבל כולם יודעים לצטט , עניי עירך קודמים.

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
  • לא הבנתי... 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, TsachiE כתב:

חשבתי שיש כאן הנהלה קפדנית שמנטרת כאן הודעות, אבל גיליתי שנותנים לכם להסית בלי רסן בסגנון fxp נגד לא מתחסנים ואף מנהל לא מזהיר אתכם מלהמשיך. פשוט בזיון.

יש כאן הנהלה קפדנית שלא סותמת לאנשים פיות. יש חוקים, וכל עוד לא עוברים עליהם, אנחנו שומרים על הזכות להפעיל שיקול דעת בין אם להפעיל כלי ניהול או לא. 

בנוסף, לכל שאלה או טענה יש את כפתור ה"דווח" וגם את תיבת הודעות הפרטיות שלי אם רוצים לדון במשהו.

וביננו, גם אם היינו ממש ממש רוצים, כל אחראי הפורום נמצאים כאן ועושים את מה שהם עושים בהתנדבות. אי אפשר לצפות מהם - בטח ובטח שלא לדרוש - להצליח לנטר את כל ה-2000+ הודעות שנכתבות באתר כל יום.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, TsachiE כתב:

קודם כל אם יש משהו בחיים האלה שהוא לא בכפייה - זה הכתיבה והקריאה בפורום הזה. אף אחד לא מחזיק אותך בכוח

דבר  שני, מציע לך לראות את הראיון עם ההזוייה ההיא שסגרו לה את הקבוצה שעלה בה הרעיון הגאוני לזרוק חיסונים.

"למה את סטטוסים מצייצים לא סוגרים כשהם קוראים לנו רוצחים ואת העמוד שלי סוגרים?"

כי סטטוסים מצייצים תומכים בחיסונים ובשלום הציבור, ואת תומכת במרד, זה למה

מקווה שאתה מצליח להבין את הדמיון

וד"א

אף אחד כאן לא מסית נגד העם שלו

אנשים שכותבים כאן לא מוכנים לשבת בבית נעולים בגלל שאתה או מישהו אחר לא מוכנים להתחסן

בגלל זה מצאו פשרה.

מי שהלך להתחסן יוכל להסתובב ולהנות משגרת חיים סבירה

מי שלא התחסן - יצטרך להתרחק מרוב המקומות שמתקהלים בהם

הגיוני ולגיטימי לגמרי 

בדיוק כמו שמי שיש לו תביעות ביטוח משלם יותר, כי הוא מסכן את הציבור.

אפליה? לא...הגיון

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, TsachiE כתב:

image.png

והעיקר אני מגזים.. אני צריך להזכיר לאנשים פה את קוד נינמברג? אני צריך להזכיר לאנשים פה שאסור להפעיל לחץ ולעודד התחסנות? אני צריך להזכיר לאנשים פה, שאפילו בעלון של פייזר רשום שהחיסון הוא על דעת המחוסן בלבד?

לתת לכם קישור להצהרה של האיגוד האירופי משבוע שעבר בה הצהירו בו באופן ברור שאסור להפעיל לחץ על מתחסנים?

מה נסגר עם המדינה שלנו? מדהים שאני וחליל היחידים שרואים כאן את המדרון החלקלק אליו המדינה הזו שועטת.

הפילוג גדול מתמיד והתקשורת רק מעצימה את השנאה והפילוג. ולמעם הסר הספק התור שלי במכבי למנה הראשונה מחר, אני פשוט בדעה שחייה ותן לחיות.

למה אסור?

באמת שאני לא מבין אותך.

אני רוצה לשהות במקומות בטוחים,לא רוצה ללכת לקניון בחשש או לשבת במסעדה בחשש או לחשוב 30 פעם איפה הייתי השבוע לפני שאני נוסע לבקר את סבא שלי.

וכל זה כי כמה חסרי מוח החליטו שאלפי שעות ומיליארדים שהושקעו  במיטב החוקרים לא מספיק להם והם מוציאים את כל הידע שלהם מאיזה דביל ביוטיוב?

כל מתנגדי החיסונים האלה הם בהגדרה אנשים טיפשים,אין קשר לביקורתיות אפילו,

אם לבן אדם יש אפס הבנה בנושא מסוים שיואיל בטובו לסתום את הפה ולא לדבר שטויות שעושות נזק.

שאף אחד לא ידבר איתי על זילות השואה. אני פולני מלא והסבים והסבתות שלי משני הצדדים ניצולי שואה ורב משפחותיהם נספו. מי שחושב שהנאצים היו דבר מיוחד כנראה לא מכיר היסטוריה. שמעתם על שועת הארמנים? שמעתם מה הסינים עושים בשקט בשקט למיעוטים אצלהם? שמעתם מה האינדיאנים עשו לילדים של שבט מתחרה? קראתם פעם את החלק האחרון והעסיסי של מגילת אסתר? שמעתם מה הישראלים עשו לעמלקים בכניסתם לארץ כולל ילדים ונשים? .כן, יש כמה איזכורים לא נחמדים לעם הנבחר בתנ״ך. הנה תזכורת קטנה :

אלוהים (באמצעות שמואל) ציווה על שאול המלך לאחר כינון הממלכה הראשונה לצאת למלחמה ולהשמיד כל זכר לעמלק: "לֵךְ וְהִכִּיתָה אֶת עֲמָלֵק וְהַחֲרַמְתֶּם אֶת כָּל אֲשֶׁר לו וְלא תַחְמל עָלָיו, וְהֵמַתָּה מֵאִישׁ עַד אִשָּׁה מֵעלֵל וְעַד יונֵק מִשּׁור וְעַד שֶׂה מִגָּמָל וְעַד חֲמור"

אפשר להוזיל(ככה מטים את המילה?) בשואה ולהיות בן לשורדי שואה,אין שום קשר בין הדברים.

אתה עושה את זה מצוין.

זה טבע האדם להדרדר לכאוס ולאבד את הצפון אם רשויות החוק לא עוצרות את זה בזמן. 

אני שוב מדגיש - אין כאן שום רמיזה שזה יקרה כאן. אני רק אומר שהשואה צריכה להיות תזכורת יומיומית לכולנו עד לאיזה קיצון טבע האדם יכול להגיע באמצעות הסתה מסוכנת. עד לאיזה קיצון אפשר להגיע  אם לא עוצרים את מכונת ההסתה בזמן. שואה לא תהייה כאן, אבל שלילת זכויות וסנקציות על אנשים שלא בדעה שלכם? בהחלט.

לא אנשים בדעה לא שלכם,

אנשים שמסכנים את שאר הציבור וחושפים אותו לחולי קשה ואף מוות.

אולי מלחמת אזרחים בקצב הזה? ייתכן בהחלט. מי יודע. 

מדהים שהעם היהודי העם הכי נרדף בהיסטוריה, בא וקורא להפעיל סנקציות על אחיו היהודים שבאים מתוכו. האירוניה צועקת לשמיים.

כן כן ראינו איך כולם פה אחים.

ממש הסולידריות החברתית חגגה בארץ.

אלה הולכים להפגין,אלה ללוויה,לאלה דחוף לעשות מה שהם לא עשו בדובאי.

אם למדתי משהו מה5 יחידות שלי בהיסטוריה, מ5 יחידות שלי בסוציולגיה, מהקורס סוציולגיה ופסיכולוגיה שעשיתי באוני׳ העברית, זה שלאדם קל להיות מוסת. והאדם יעשה דברים חמורים אם מופעל עליו לחץ של קבוצה. תקראו קצת על הניסוי של מילגרם  ותשכילו. 

האדם יכול להיות מוסת בקלות וההיסטוריה תמיד עלולה לחזור על עצמה. אנחנו רואים ניצנים של זה עכשיו עם כל ההעליהום בתקשורת ובציבור על הלא מתחסנים. תפעילו את הראש ותנשמו אויר. חלאס עם ההסתה, אתם רבכם אנשים מבוגרים אלוהים ישמור.

יש לך משהו נגד אכיפה של אנשים ששותים ונוהגים?

חלאס עם ההסתה הזו,בן אדם רוצה לשתות ולנהוג! מי אתם בכלל?

(נשמע קצת תלוש,לא?)

טרנספורטר מדבר איתי על חיסון בכח שהוא אפילו לא עשה מנה שנייה? וואו. 

אטילה פה , השופר של האתר התקשורתי הפופולרי במדינה מסית נגד לא מתחסנים ומדבר על הטלת סנקציות ואף אחד מהממונים שלו בוינט לא עוצר אותו? לכלם זה נראה תקין? אף אחד לא חושב ״רגע, אולי אנחנו מגזימים בעליהום?״ 

אפשר להגיד על טרנספורטר הרבה דברים,אבל בזמן האחרון הוא מודע לעצמו.

אנשים פה בפורום קוראים ללא מתחסנים מפיצי מחלות ושלל פנינות אחרות ואף אחד מהמהנהלים לא שולח להם אזהרה?

מפיצי מחלות פוטנציאליים,בדיוק כמו שנהג שעולה שיכור על הרכב הוא רוצח פוטנציאלי.

לחסום אולי גם ההודעות שלך?

יאללה תורידו לי את הדירוג ילדים קטנים עם 0 שליטה בכעסים. הדירוג כאן מעניין אותי כקליפת השום.

ובגלל זה אתה דואג להזכיר את זה כ-ל הודעה שניה?

כולם פה גיבורי מקלדת עם ההסתה שלכם.  בטח בחוץ ששואלים אתכם  על דעתכם על הפעלת סנקציות על אחיכם היהודים רבכם משפילים ראש ושותקים.

אבל כן, הפייסבוק והרשתות החברתיות הביאו לתופעה בה כולם שופכים את הארס שלהם החוצה  ללא בקרה. בזמן שבעולם האמיתי היו הרבה יותר בררנים על כל מילה שיוצאת להם מהפה. אבל המקלדת סופגת הכל.

תמשיכו להסית נגד העם שלכם. מזל שרק חובבי רכב קוראים פה.

דיי עם האחיכם היהודים,

יש לי 3 אחים והם יהודים ממש במקרה כי ההורים שלי יהודים.

כל הדיבור שלך מזכיר לי שיעור תורה שאיזה רב קוקוריקו מעביר לחבורת ערסים שחושבים שהם "לומדים" משהו.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, פינדר כתב:

שנינו לא יודעים לקרוא מאמרים מדעיים בתחום החיסונים.

אין כמו אבחנה דרך האינטרנט, מאוד מדעי.

יכול להיות שאני מוטה עקב זיכרון טוב יחסית של כל מיני מושגים מהבגרות בביולוגיה, אבל זה ממש לא בשמים. מספיק להכיר ברפרוף את מבנה התא, מה ההבדל העקרוני בין rna ו-dna ואיך חלבון נוצר מ-rna כדי לזרום בצורה סבירה בחומר מדעי פרופר.

חוץ מזה צופה ביחד עם הילדים ב"החיים" (כן כן, הסדרה המצוירת משנות ה-80) זמין עכשיו בנטפליקס וכל מה שתיארתי בתגובה הנוכחית מתואר שם :-)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, korola כתב:

אהבתי לקרוא,  אכן כל מילה נכונה. 

הקורונה מוציאה את הטוב ואת הרע מכולנו ,  לפעמים זה נגד החרדים (גם פה וגם בברוקלין).

בהתחלה בהתחלה זה היה נגד האסיאתיים , אני עוד זוכר את הבנות שלי שנסעו ברכבת בפברואר שנה שעברה ועברו קרון כי הייתה סינית בקרון שלהם. 

אבל , לא צריך לקחת את זה יותר מידי רחוק, אף אחד לא יכריח אף אחד להתחסן.

אבל מי שלא יתחסן לא יאלץ את כולנו להישאר בסגר.    

שכחת את מה שקורה בעולם? כל המדינות הנאורות שיריינו לעצמם חיסונים פי 6 או פי 10 מגודל האוכלוסייה שלהם. 

לנו יש עוד חוזה של 10 מיליון חיסונים מאסטרה זניקה ועוד כמה מיליונים של חיסונים ממודרנה. 

העולם הנאור כבר מתחיל לדבר על חיסון ילדים מתחת לגיל 16 , למרות שמסביב לעולם עדיין יהיו מילארדים מעל גיל 60 שלא מחוסנים.

כבר אמר מי שאמר

יותר ממה שהקורונה שמה מסיכות על אנשים - היא הורידה מסיכות מאנשים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה ישנה מגלובס על האם חיסונים הם חובה או לא במדינות השונות. בחלקם כן, בחלקן לא, בחלק יש סנקציות אם לא מתחסנים, בחלק אין. מה שמעניין זה שאין הבדל ברמת החיסון בין המדינות.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001350490

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו ! סוף סוף החלטה נכונה של משרד הבריאות

מי שלא יתחסן בקרוב יחוייב בתשלום כשיגיע להתחסן

שאפו

במקום לזרוק הצעות מטומטמות כמו "סגר 3 חודשים " "בואו נפתח את החינוך באוקטובר הבא" וכו'

הצעה אחת ריאלית והגיונית.

יאללה

שהיועמש יעזוב קצת את הנאשם ויתחילו לחקק חוקים נגד מתנגדי חיסונים.

אני מוכן לספוג 20% מעמ, לוותר על כל המענקים שאמורים להגיע לי ואפילו להגביל את כמות האירועים שיתנו לי לעשות

בתנאי שכל אלה שמתנגדים לחיסונים יוגבלו.

לפני 9 דקות, איצי בר כתב:

כבר אמר מי שאמר

יותר ממה שהקורונה שמה מסיכות על אנשים - היא הורידה מסיכות מאנשים.

תשמע

כשהטימטום של השכן שלך לא משפיע לך על החיים, אין לך בעיה איתו

כשהוא מסתובב בלי מסכה ויכול  להדביק אותך במעלית - יש לך בעיה איתו

זה מאוד פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Blaz00r כתב:

@Transporter היום בבוקר היה התור שלך למנה שניה לא? נו התחסנת?

כמובן שהתשובה היא לא. וזה לא מונע ממך להמשיך לבלבל את השכל על אנשים שלא מתחסנים. בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Blaz00r כתב:

כמובן שהתשובה היא לא. וזה לא מונע ממך להמשיך לבלבל את השכל על אנשים שלא מתחסנים. בדיחה.

קודם כל אני לא חייב לך כלום

דבר שני אני נותן מעצמי את המקסימום כדי שכל מי שאפשר להשפיע עליו יתחסן

דבר שלישי

אני תומך בזה שיהיו הגבלות על מי שלא מתחסן כולל אני

זה ההבדל הקטן ביני לבין השבורים שמספרים לנו על ניסויים בבני אדם

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חה. גם כל הלא-מתחסנים לא חייבים לך כלום (אוי שמת לב לדיסוננס?).

בטוח שאם יהיו עליך הגבלות אתה תקבל אותן בצורה יפה וללא עורכי דין.

@פבל יש גבול להבלים שהפורום יכול לסבול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...