Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

מסיכה שקופה תחתונה מזכיר לי סרט ישן עם ג'ודי פוסטר : שתיקת הכבשים.
ככה נראים האנשים שלובשים את זה.
לא נשים את התמונה של אנטוני הופמן. גם ככה לא ישן טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, save כתב:

מסיכה שקופה תחתונה מזכיר לי סרט ישן עם ג'ודי פוסטר : שתיקת הכבשים.
ככה נראים האנשים שלובשים את זה.

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

אבל מתנגדי חיסונים ואנשים כמו העמלק אשרום הזה הם טרוריסטיים ביולוגיים.

מת לראות אותם מוותרים על חיסון פוליו לילדים שלהם ונותנים להם לקבל שיתוק, נראה איך הם יגיבו אחר כך.

היה לפני כשנה ראיון עם אשרוב.

דיבר נגד חיסון חצבת. המראיינת שאלה אותו אם הילדים שלו מחוסנים, אמר לא יודע אשתי אחראית על הילדים.

שאל את אשתו, הסתבר שהילדים מחוסנים...

אפילו אשתו לא מאמינה לו, אבל אורנה בנאי, רינת גבאי, עודד מנשה ועדן הראל, יקריבו את הילדים שלהם כי אשרוב אמר...

זה הקטע הספציפי באותו ראיון:

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, TsachiE כתב:

סנקציות על הלא מתחסנים. מזכיר את הסנקציות על השחורים בארה״ב שלא יכלו להיכנס לכל מדי מקומות, ומזכיר סנקציות גם על עם אחר באירופה, במאה שעברה, שלא אזכיר . 

אין כאן שום אמצע, אתם שומעים את עצמכם? וואו. אשכרה יש פה אנשים שתומכים בלהזריק לאנשים בכפייה. תתביישו.יאללה צפון קוריאה הנה אנחנו באים.

המצב חרה וכולנו רוצים כבר לצאת ממנו אבל בואו נירגע עם ההסתה

לא יודע מה יותר מכעיס, הבורות העצומה שלך או זילות השואה בהודעות שלך.

חיי הנוחות ועודף הזמן הפנוי כנראה דפקו לך את המוח אם אתה משווה סנקציות על מתנגדי חיסונים לשואה. עוד מעט גם תספר שה"NKVD" ידפוק למתנגדי החיסונים בדלת (ותרשה לי להניח שאתה בכלל לא יודע מה זה NKVD, אבל מזל שיש גוגל).

לענייננו - מתנגדי החיסונים מסכנים את כל שאר הציבור, בדיוק כמו אנשים שמעשנים, אנשים שבוחרים לעבור באדום ועוד. לכן, בדיוק כמו שיש סנקציות מסוימות נגד 2 האחרונים, אין שום דבר "נורא" בסנקציות על לא מתחסנים.

עכשיו סנקציות זה לא אומר שישמידו אותם, שישלחו אותם למחנות או שינקטו נגדם אלימות. סנקציות יכולות להיות גם כלכליות (למשל תיקון 113 לחוק קצבאות הילדים שמגדיל את קצבאות הילדים להורים שבוחרים לחסן את ילדיהם) או "חברתיות" (התניית כניסה לאירועים בביצוע בדיקות מטוש ללא מחוסנים).

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיפור של 15%, וחשוב מזה, קצב של כ-400,000 מנות בשבוע. להערכתי ניצול של לא יותר מ-50% מהיכולת.

ובדוח המצב של משרד הבריאות הבוקר העתיקו את מספר המאומתים החדשים מהדוח של אתמול בערב. לא בדקתי את שאר הנתונים, אבל כנראה שמישהו שכח לעדכן, כי הבארים האפורים נושאים את התאריך של אתמול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 54 דקות, פינדר כתב:

היה לפני כשנה ראיון עם אשרוב.

דיבר נגד חיסון חצבת. המראיינת שאלה אותו אם הילדים שלו מחוסנים, אמר לא יודע אשתי אחראית על הילדים.

שאל את אשתו, הסתבר שהילדים מחוסנים...

אפילו אשתו לא מאמינה לו, אבל אורנה בנאי, רינת גבאי, עודד מנשה ועדן הראל, יקריבו את הילדים שלהם כי אשרוב אמר...

זה הקטע הספציפי באותו ראיון:

בשפה המקצועית קוראים לזה "זייבאל".

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

אפילו אשתו לא מאמינה לו, אבל אורנה בנאי, רינת גבאי, עודד מנשה ועדן הראל, יקריבו את הילדים שלהם כי אשרוב אמר

שיקריבו. גם את עצמם אם בא להם, ועדיף שיתפסו את המיטות בחו"ל אצל ביידן לא כאן.

מי הם ? "ידוענים" ? איזה ידוענים ? אנשים שהיו  סלבס ב 1995.

לפני 39 דקות, gadik6 כתב:

לענייננו - מתנגדי החיסונים מסכנים את כל שאר הציבור, בדיוק כמו אנשים שמעשנים, אנשים שבוחרים לעבור באדום ועוד. לכן, בדיוק כמו שיש סנקציות מסוימות נגד 2 האחרונים, אין שום דבר "נורא" בסנקציות על לא מתחסנים.

עכשיו סנקציות זה לא אומר שישמידו אותם, שישלחו אותם למחנות או שינקטו נגדם אלימות. סנקציות יכולות להיות גם כלכליות (למשל תיקון 113 לחוק קצבאות הילדים שמגדיל את קצבאות הילדים להורים שבוחרים לחסן את ילדיהם) או "חברתיות" (התניית כניסה לאירועים בביצוע בדיקות מטוש ללא מחוסנים).

תפתח ערוץ 12 אתמול ב 16:00

תראה את השבורה ש"מנהלת את הקבוצה" 

"היא לא מתנגדת חיסונים היא מתנגדת לדרכון הירוק"

פחחח

אני לא מתנגד לחוקי המדינה, אני מתנגד להגבלת מהירות בכביש

"אני אזרחית שמשלמת מיסים לא מגיע לי שלא יכניסו אותי לקניון"

בטח שמגיע לך

מגיע לך שהתמונה שלך מהתוכנית אתמול תופץ  בכל מקום אפשרי כדי שאנשים ידעו להתרחק ממך

"סטטוסים מצייצים קראו לנו רוצחים ולא סגרו אותם"

ההבדל הקטן בינך לבין סטטוצים מצייצים, שאת תורמת מזמנך הפנוי בשביל שאנשים לא  יתחסנו, וסטטוסים מצייצים תורמים מזמנם ומכוחם כדי שכן יתחסנו

ראיתי הרבה טיפשים ברשת

היא בין המובילות

ומצחיק שעוד הרבה לפני הראיון אני תארתי כאן בדיוק מי עומד מאחורי הפוסטים האלה

* רק נדגיש היא לא מתנגדת חיסונים היא מתנגדת לדרכון הירוק

כי היא לא אזרחית סוג ב, היא משלמת מיסים, היא פשוט לא מוכנה להתחסן ואין לה בעיה שציבור שלם ידפק מזה. סך הכל אזרחית טובה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמו את מספר המחוסנים אתמול, די דומה לשלשום. 

ושאני רואה יציבות מבחינת המנות הראשונות 53 אלף אתמול ו 58 אלף היום.

אני מבין שזה רק בגלל תיזמונים של הקופות. 

זה לא שהיו הרבה אנשים שהעדיפו להתחסן היום שני במקום ביום ראשון.

זה פשוט ככה פתחו את התורים , 50 אלף בכל יום למשך כל השבוע ... כי כנראה זאת הייתה הערכה של 500,000 חיסונים מפייזר השבוע. 

אני בטוח שאם היו פותחים 100,000 תורים למנה ראשונה ביום ראשון  אז היו 100,000 שהיו מתחסנים במנה הראשונה ביום ראשון. 

אם הפריסה תמשיך בצורה כזאת אחידה על פני כל השבוע.. 50 אלף ביום מנה ראשונה. אז זה רק בגלל ויסות מלמעלה 

ולא בגלל ביקוש בשטח.

image.png.3c2aea7e4246306acf8c024585b36fa8.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, korola כתב:

אתה עושה צחוק?

מתראיינים אנשים שעובדים שם  ואומרים לך שאנשים לא באים

למה אתה כל הזמן מחפש להגיד שהקופות אשמות?

לפני 2 דקות, korola כתב:

זה פשוט ככה פתחו את התורים , 50 אלף בכל יום למשך כל השבוע ... כי כנראה זאת הייתה הערכה של 500,000 חיסונים מפייזר השבוע. 

ממש לא

אם יודעים שיש יכולת להביא פי 2 יותר

היו מתקשרים אליהם ואומרים להקדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, korola כתב:

אני בטוח שאם היו פותחים 100,000 תורים למנה ראשונה ביום ראשון  אז היו 100,000 שהיו מתחסנים במנה הראשונה ביום ראשון. 

אם הפריסה תמשיך בצורה כזאת אחידה על פני כל השבוע.. 50 אלף ביום מנה ראשונה. אז זה רק בגלל ויסות מלמעלה 

ולא בגלל ביקוש בשטח.

image.png.3c2aea7e4246306acf8c024585b36fa8.png

לא יודע על איזה ויסות אתה מדבר,לך לכללית תקבל חיסון בלי תור בלי המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עדיין לא מאמין שכל יום יהיו פחות ופחות אנשים שבאים בשביל המנה הראשונה.
יש רצוי ויש מצוי...

• מצחיק 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, khalil כתב:

אבל היי, אם תרצה גביע על תפיסת ביטוי והרחבת המשמעות שלו, ניצחת.

Image result for trophy meme

ועכשיו ברצינות, לא הרחבתי שום דבר. כתבת משהו לא כל כך נכון, אחרי זה תיקנת. הכל טוב אבאל'ה.

לפני 9 שעות, khalil כתב:

עכשיו אתה צודק, סיכוי Y המחוסן הוא לא אפס אם X לא מחוסן, אבל הוא גם לא 0 אם שניהם מחוסנים, השאלה היא תחת איזה הסתברות מבחינתך זה הופך קריפי לדון בהכרחת אנשים להזריק? עטיית מסכת N95 בין 2 מחוסנים גם מפחיתה את סיכוי ההדבקה יותר, למה לא להכריח אנשים לחבוש אותה, במימון המדינה כמובן.

בדיוק בשביל זה יש רגולטור, נבחרי ציבור, ממשלה וכו'. בדיוק בגלל שאפשר להקטין את הסיכון, צריך לשקלל הן על העלויות של המשך התחלואה או לחלופין תחלואה גדולה יותר, פגיעה במשק ביחס להיקף התחלואה וכו' וכו'. 

לא חושב שמישהו יכריח אנשים להזריק pre se, יותר בכיוון של להטיל מגבלות.

לפני 9 שעות, khalil כתב:

לא הבנתי בדיוק מה הטענה כאן, מישהו דיבר על דרכון ירוק והגבלת תנועה ללא מתחסני שפעת?

למשל, אפשר לא לקבל לגן (פרטי) ילדים שאינם מחוסנים (בין היתר בחיסון שפעת). עוד מידע על מדינות נאורות מישראל שמחמירות אף יותר: https://fs.knesset.gov.il/globaldocs/MMM/a2e25e25-38d8-e811-80e1-00155d0a98a9/2_a2e25e25-38d8-e811-80e1-00155d0a98a9_11_10788.pdf

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

אתה עושה צחוק?

מתראיינים אנשים שעובדים שם  ואומרים לך שאנשים לא באים

למה אתה כל הזמן מחפש להגיד שהקופות אשמות?

ממש לא

אם יודעים שיש יכולת להביא פי 2 יותר

היו מתקשרים אליהם ואומרים להקדים

אתה עושה צחוק... 

מספרים לך שזה סוד ויש חוזה סודיות עם פייזר , אז מה אתה חושב? שהאחות שמחסנת יודעת כמה חיסונים יש במחסנים?

שהיא יודעת מה קורה למעלה?

משרד הבריאות /משרד ראש הממשלה רצו להראות כמה מבצע החיסונים ענק , ולכן פתחו מלא עמדות חיסון

הם הציבו יעד של 250,000 ביום. 

אתה בכלל מבין מה שמשמעות של 250,000 ביום ?  כמה חיסונים פייזר צריכה לספק לנו בשבוע על מנת לעמוד ביעד הזה?

אם מחסנים 250,000 ליום, אתה יכול לחשב לי תזרים חיסונים ולהראות לי כמה צריך לשמור במקררים ל-3 שבועות קדימה?

250,000 ביום .. אם רובם מנה ראשונה..

זה מעל מיליון בשבוע, כלומר לאחר 3 שבועות , אתה מגיע לאיחסון של 3 מיליון חיסונים במקררים שממתינים למנה שנייה.

בטוח האחות שמחסנת יכולה לחשב את זה ולהבין מה המשמעות מבחינה לוגיסטית לאחסן כל כך הרבה חיסונים באתר לוגיסטי אחד.

לא מאמין שפייזר ימשיכו להזרים חיסונים לישראל אם הם ידעו שאנחנו שומרים 3 מיליון מנות במקררים.

מאז שפתחו לכולם ביום חמישי , חוסנו מעל 200,000 במנה ראשונה..

תסביר לי למה לא באו כולם ביום חמישי? 

האם זה בגלל שהם מתנגדי חיסונים ורק ביום ראשון הם החליטו לבוא ביום שני?

או שזה בגלל שהקופה מווסתת את התורים ?

עריכה אחרונה על ידי korola
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, korola כתב:

אתה עושה צחוק... 

מספרים לך שזה סוד ויש חוזה סודיות עם פייזר , אז מה אתה חושב? שהאחות שמחסנת יודעת כמה חיסונים יש במחסנים?

שהיא יודעת מה קורה למעלה?

דיי מספיק

אתה רואה את כולם, כולל מי ששותף לסוד, מדבר על ירידה בביקושים לחיסון

ואתה ממשיך להגיד לי שהירידה זה בגלל שפייזר לא שלחו מספיק מנות ?

בחייאת

כשהייתה בעיה עם פייזר עמדו ואמרו לנו יש ביקוש מטורף ואין מנות

כרגע המצב הפוך

אפילו הנאשם אומר את זה

תפסיק ללכת כל הזמן נגד המציאות.

מרכזי חיסון עומדים שוממים, אם הכלב שלי יעבור שם יציעו לו חיסון

לפני 7 דקות, vladclar כתב:

הוא עדיין לא מאמין שכל יום יהיו פחות ופחות אנשים שבאים בשביל המנה הראשונה.
יש רצוי ויש מצוי...

הזוי ממש

כמה אפשר להתעלם ממשהו מאוד פשוט שכתוב לך מול העיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...