Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, Transporter כתב:

קודם כל דברתי על מסעדות ולא על חתונות אבל חמור תמיד קופץ אז ניתן לך קצת לקפוץ. אולי אם היית מקבל דוח היית רגוע

קודם כל סיפרת פה  בגאווה איך אירחת חברים בסגר הראשון וקבעת באסרטיביות שכולם הפרו אותו. חבל שגם אתה לא קיבלת דוח.

דבר שני, מה מניע אותך ברור. השרשור הזה הוא בן 1276 עמודים. ואת התאוריה החברתית שלך שפכת פה מאות פעמים. אז גם אם בפוסט הקודם לא כתבת את המילה "חתונות", זה לא מאוד משנה. זה גם עלול להפתיע אותך, אבל הסיבה היחידה לזה שנאי או אחרים מזכירים את תחום העסוק שלך, זה לא כי איכפת לנו כמה אתה מרוויח. לא מצפה שתבין למה כן.

דבר שלישי, תודה על ההסבר. הייתי בטוח שאתה מפכל המשטרה כשאתה לא מארגן חתונות. עכשיו אני מבין שלא.

דבר רביעי, מן הסתם אני חושב שאפשר לפתוח מסעדות. 

דבר חמישי ואחרון, אז אתה אל תשב בכיכר שלא נחוצה לאף אחד. לא מבין למה אתה טורח לגור בעיר בכלל. קנה מסוק. קנה איזו וילה בסביון. וטוס משם כל יום לרביבה וסיליה לקפה. יהיה נהדר. לאנשים אחרים, נורמטיבים, שהחיים בעיר לא מסתכמים עבורם בנסיעה במעלית, רכב, ועוד מעלית חלק מהכיף המרחב העירוני הוא שיש אנשים אחרים סביב. אני יודע, אני יודע. אתה בטח חושב שכל מי שיושב שם זה הולמס שלא עבר סלקציה למסה. בסדר. נהדר.
לגבי כל התאוריה הרפואית הלא קוהרנטית הרגילה שלך: דעתי היא ברורה. אין שום סיבה בעולם לסגור מסעדות שמאפשרות ישיבה בחוץ. ואם כבר זה קורה, אין גם סיבה לאכיפה סלקטיבית דווקא בכיכר דיזנגוף כי זה קל. בדיוק כמו שלא היתה סיבה לגרש אנשים מחוף הים לפני חודשיים ולעלות סרטונים על זה לחדשות. אבל זה קל. אז זמה שעושים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיספר את זה לאנשים בני 70 שחיכו על הקו יותר ממה שמחכים בשירות לקוחות של הוט

ובסוף קבעו להם תור ליוני 2021

כי צריך לחסן את גיא זוארץ וההפקה קודם

12232.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה ועוד משהו שפספסת מהמרפסת, מעלית, נהיגה במכונית וכו'

כל, אבל כל המסעדות סביב כיכר דיזנגוף פתוחות בשירות טייק אוואי ווולט. הישיבה בפארקים משרתת אותן. מדהים, לא? ההולמסים בכיכר קונים בירה בבייקרי ליד. אלו שלא אוספים בקבוקים מהפחים, לפחות. או כאלו שאספו מספיק כדי לקנות אחד מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, יבגניפ כתב:

קודם כל סיפרת פה  בגאווה איך אירחת חברים בסגר הראשון וקבעת באסרטיביות שכולם הפרו אותו. חבל שגם אתה לא קיבלת דוח.

דבר שני, מה מניע אותך ברור. השרשור הזה הוא בן 1276 עמודים. ואת התאוריה החברתית שלך שפכת פה מאות פעמים. אז גם אם בפוסט הקודם לא כתבת את המילה "חתונות", זה לא מאוד משנה. זה גם עלול להפתיע אותך, אבל הסיבה היחידה לזה שנאי או אחרים מזכירים את תחום העסוק שלך, זה לא כי איכפת לנו כמה אתה מרוויח. לא מצפה שתבין למה כן.

דבר שלישי, תודה על ההסבר. הייתי בטוח שאתה מפכל המשטרה כשאתה לא מארגן חתונות. עכשיו אני מבין שלא.

דבר רביעי, מן הסתם אני חושב שאפשר לפתוח מסעדות. 

דבר חמישי ואחרון, אז אתה אל תשב בכיכר שלא נחוצה לאף אחד. לא מבין למה אתה טורח לגור בעיר בכלל. קנה מסוק. קנה איזו וילה בסביון. וטוס משם כל יום לרביבה וסיליה לקפה. יהיה נהדר. לאנשים אחרים, נורמטיבים, שהחיים בעיר לא מסתכמים בנסיעה במעלית או רכב, חלק מהכיף המרחב העירוני הוא שיש אנשים אחרים. אני יודע, אני יודע. אתה בטח חושב שכל מי שיושב שם זה הולמס שלא עבר סלקציה למסה. בסדר. נהדר. לגבי כל התאוריה הרפואית הלא קוהרנטית הרגילה שלך: דעתי היא ברורה. אין שום סיבה בעולם לסגור מסעדות שמאפשרות ישיבה בחוץ. ואם כבר זה קורה, אין גם סיבה לאכיפה סלקטיבית דווקא בכיכר דיזנגוף כי זה קל. בדיוק כמו שלא היתה סיבה לגרש אנשים מחוף הים לפני חודשיים ולעלות סרטונים על זה לחדשות. אבל זה קל. אז זמה שעושים.

קודם כל זה לא בושה לקבל דוח. עשית טעות תשלם. אם אתה חושב שלא עשית טעות תלך לבית משפט. בשביל זה הוא קיים

דבר שני בסגר יש מגבלת מרחק של 500-1000 מטר. אני לא רואה בעיה לארח שכנים שממילא יורדים איתי במעלית ונפגשים איתי בפארק למטה

אני לא מבין למה אתה מתאמץ כל כך לקשר את זה אליי?

אני לא בעל מסעדה ומסביר לך דבר מאוד פשוט ואפילו לא צריך בדידים

החליטו שלא יושבים במסעדה (גם לא בחוץ) כי לא רוצים שאנשים זרים ישבו אחד ליד השני

אז במקום לעשות את זה במסעדה אתה עושה את זה בכיכר דיזינגוף

ברור שיבוא שוטר ויגרש אותך וחבל שלא עשו את זה לפני חצי שנה ונזכרו רק עכשיו

זה בדיוק כמו שתבכה פה שעושים בידוד למי שחוזר מחתונה בדובאי כי עד לפני שבוע היה בסדר לחזור משם כאילו כלום. אז כן כאן הכל קורה באיחור וכשמתחילים לאכוף אז כולם מתלוננים למה מישהו אוכף.

אני גר בעיר כי אני אוהב אותה. יש אחלה פארקים ואחלה כיכרות שלא מצטופפים אחד על השני והופכים את הכיכר למסעדה

זה שאתה לא רוצה לסגור מסעדות זה בסדר. ככה החליטו כרגע ובגלל זה בא  השוטר והעיף אותך משם

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

אה ועוד משהו שפספסת מהמרפסת, מעלית, נהיגה במכונית וכו'

כל, אבל כל המסעדות סביב כיכר דיזנגוף פתוחות בשירות טייק אוואי ווולט. הישיבה בפארקים משרתת אותן. מדהים, לא? ההולמסים בכיכר קונים בירה בבייקרי ליד. אלו שלא אוספים בקבוקים מהפחים, לפחות. או כאלו שאספו מספיק כדי לקנות אחד מלא.

ועדיין

לא רוצים ש 200  איש ישבו אחד ליד השני בכיכר

גם לא בים ולא על אי תנועה ולא מתחת לכיכר אתרים

טייק אווי בתקופת קורונה המטרה שלו לאכול בבית \ במשרד \ באיזור מבודד אחר ולא בכיכר שסביבך המון אנשים זרים שגם אוכלים.

בדיוק בגלל זה סגרו פארקים \ חופי ים ומקומות כאלה בעבר. אז ביקשו לפתוח אותם כדי שאנשים לא ירגישו כמו בגטו, אבל אז אנשים כמוך מנצלים את זה בשביל להפוך את המקומו תהאלה למסעדה

אז אפשר פשוט (שוב) לצפצף על ההנחיות ולפתוח מסעדות.

וכן בעל מסעדה יעדיף שישבו לו במסעדה ויעשו חשבון נורמלי ולא יקחו טייק אווי. אז אל תספר לי שזה משרת את המסעדות. גם אם תאכל בבית זה ישרת אותן, אתה לא צריך לשבת עם 200 איש סביבך כדי שיהיה לך טעים.

בדיוק בגלל הביזיון הזה הייתי ביום שבת ביקב ש"במקרה" הקימו ספסלים 20 מטר ממנו

אז במקום לשבת ביקב לארוחת בוקר אתה יושב על הספסלים 20 מטר ממול

וזה ישיבה לכל דבר וזה נגד ההנחיות ובגלל הביזיון הזה לא רצו פה טייק אווי ורק משלוחים.

אם מותר 200 איש בכיכר אז מותר לי להושיב 80 איש בארוחת צהריים בוילה שגדולה פי 4 מהכיכר הזה.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין יבגני, זה בגללך!!!

לא בגלל זה שמתגאה פה שהוא מפר כול סגר שיש, לא בגלל זה שמספר שגם כשאסור הוא עוזר ומקיים חתונות, לא לא, זה בגללך, כי ישבת עם חברים שלך בחוץ.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

קודם כל זה לא בושה לקבל דוח. עשית טעות תשלם. אם אתה חושב שלא עשית טעות תלך לבית משפט. בשביל זה הוא קיים

אבל לא קיבלתי דוח. מה?

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

דבר שני בסגר יש מגבלת מרחק של 500-1000 מטר. אני לא רואה בעיה לארח שכנים שממילא יורדים איתי במעלית ונפגשים איתי בפארק למטה

אני גם לא רואה בעיה לשבת בכיכר עם אנשים שאני עובד איתם ופוגש אותם כמעט כל יום.

אז אנחנו מסכימים שזה לא שחור ולבן?

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

אני לא מבין למה אתה מתאמץ כל כך לקשר את זה אליי?

הלכת לאיבוד על ציר הזמן? הגבת לי. לא אני לך הפעם.

לפני 9 דקות, Transporter כתב:

ברור שיבוא שוטר ויגרש אותך וחבל שלא עשו את זה לפני חצי שנה ונזכרו רק עכשיו

שזה נורא עקבי ומתחבר למה שכתבת למעלה. כשאתה נפגש עם שכנים שאתה רואה בפארק, יש לזה הסבר והצדקה. אם תרצה להפגש עם משפחה תהייה לזה הצדקה. כשאתה מספר בגאווה שמתקיימות חתונות יש לזה הצדקה. יש הצדקה לכל מה שאתה נהנה ממנו. זו התפיסה המוסרית שלך שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם. לשבת בכיכר עם ההומלסים זה לא בשבילך, ולכן בזה היו צריכים לטפל כבר לפני חצי שנה.

לפני 13 דקות, Transporter כתב:

זה שאתה לא רוצה לסגור מסעדות זה בסדר. ככה החליטו כרגע ובגלל זה בא  השוטר והעיף אותך משם

לא באתי בטענות לשוטר. הדיון הוא לא על זה. הנקודה היא עצם האיסור, שהוא מפגר, והתעמרות באנשים שיושבים בפארק עם 0 סיכוי להדביק אחד השני, כשבמקומות אחרים האכיפה היא 0. וזה מדהים שאתה לא מבין את זה. הרי על זה אתה מתלונן כבר חצי שנה. או שזה לא מדהים. כי זה מחזיר אותנו שתי שורות למעלה. מה שמעניין אותך בגדול זה רק אם זה משפיע עליך או לא.

מצטע, אי לא שותף לגישה הזו.

Just now, David32 כתב:

הזכרת לי את כפתור הפלא

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

לא בגלל זה שמתגאה פה שהוא מפר כול סגר שיש, לא בגלל זה שמספר שגם כשאסור הוא עוזר ומקיים חתונות, לא לא, זה בגללך, כי ישבת עם חברים שלך בחוץ.

אתה כנראה לא יודע אבל מותר לקיים חתונות בישראל

עד 20-30 איש

וזה אפילו יותר כלכלי מחתונות גדולות בתנאים שיש כרגע

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אבל לא קיבלתי דוח. מה?

אמרת שאני הייתי צריך לקבל דוח

אז אם הייתי מקבל ושופט היה חושב שעשיתי טעות הייתי משלם. מי שגבר לעשות טעות שישלם עליה כמו גבר

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

אני גם לא רואה בעיה לשבת בכיכר עם אנשים שאני עובד איתם ופוגש אותם כמעט כל יום.

אז אנחנו מסכימים שזה לא שחור ולבן?

הבעיה שאני בבית שלי מארח שכנים שלי.

אתה בכיכר "מארח" עוד 200 איש

שאני מניח שאתה עובד עם כולם ופוגש את כולם כל יום

כמו 10,000 איש שאתה פוגש בים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

הלכת לאיבוד על ציר הזמן? הגבת לי. לא אני לך הפעם.

הגבתי לך כדי שתבין שלשבת בכיכר עם טייק אווי עם 200 איש זה בדיוק כמו לשבת בשולחן במרפסת של מסעדה

שכרגע החליטו שזה לא חוקי.  ובגלל זה השוטר אמר לך ללכת.

אתה החלטת לקשר את זה לחתונות אין לי מושג למה

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

שזה נורא עקבי ומתחבר למה שכתבת למעלה. כשאתה נפגש עם שכנים שאתה רואה בפארק, יש לזה הסבר והצדקה. אם תרצה להפגש עם משפחה תהייה לזה הצדקה. כשאתה מספר בגאווה שמתקיימות חתונות יש לזה הצדקה. יש הצדקה לכל מה שאתה נהנה ממנו. זו התפיסה המוסרית שלך שחוזרת על עצמה פעם אחר פעם. לשבת בכיכר עם ההומלסים זה לא בשבילך, ולכן בזה היו צריכים לטפל כבר לפני חצי שנה.

בוא נחלק את זה ל 2

אני עושה אירועים לפי החוק ולפי ההנחיות וזה תקין וחוקי ובמיוחד בחודש דצמבר יש אכיפה חזקה וקרה לי כמה וכמה פעמים שבאו לבדוק וראו שהכל בסדר

כתבתי שאני יודע שמתקיימות המון חתונות גם שנגד החוק. זה לא אומר שאני לוקח בהן חלק.

ועדיין

200 איש בכיכר דיזינגוף אחד על השני זה הרבה יותר גרוע מ 80 איש בוילה ענקית בקיסריה או באיזה מושב עם שטחים גדולים.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא באתי בטענות לשוטר. הדיון הוא לא על זה. הנקודה היא עצם האיסור, שהוא מפגר, והתעמרות באנשים שיושבים בפארק עם 0 סיכוי להדביק אחד השני, כשבמקומות אחרים האכיפה היא 0. וזה מדהים שאתה לא מבין את זה. הרי על זה אתה מתלונן כבר חצי שנה. או שזה לא מדהים. כי זה מחזיר אותנו שתי שורות למעלה. מה שמעניין אותך בגדול זה רק אם זה משפיע עליך או לא.

מצטע, אי לא שותף לגישה הזו.

והסברתי לך כבר כמה פעמים שזה לא משנה אם תשב בכיכר ליד אנשים זרים ותאכל

או תשב בבראסרי באבן גבירול במרפסת ותאכל

החליטו שהישיבה מהסוג הזה אסורה

ובגלל זה השוטר העיר לך

אני לא אומר אם זה מוצדק או לא. כי אם זה בסדר לשבת שם אז אפשר גם לשבת באירועים שלי ובמופעים

כרגע החליטו שהכל אסור ובגלל זה השוטר העיר לך אני לא מבין מה הבעיה עם זה?

מבחינתו זה בדיוק כמו שתשב במסעדה והוא צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגר שלישי החל מיום ראשון בחמש בערב.

אני רק לא מבין מותר התקהלות של עד 10 במקום סגור.

ומצד שני אסור לעבור מבית לבית.

N12 - השרים יצביעו: סגר כללי מיום ראשון בשעה 17:00 (mako.co.il)

סגר שלישי ישראל 2020.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגר חלקי אף פעם לא עזר,  עכשיו יש לנו שילוב קטלני של חורף קר ומוטציה מדבקת יותר.

כמובן שהציבור כבר עייף ויחפש כל פרצה לחפף.

לא מבין את הבדיחה של מערכת החינוך פתוחה חלקית, הרי זה מעקר את כל הרעיון של סגר.

לא מאמין שהם יתאפקו שבועיים, לדעתי  בעוד פחות משבועיים יחמירו את הסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את זה שאתם מתבכיינים על סגרים שמודיעים לכם מראש?

אז תכירו את המציאות של שדרות לאורך ה20 שנה האחרונות.

אותי זה אפתיע כאשר אמרו לי כשהייתי נער בתיכון, שאוטוטו יפלו עליי טילים. הופתעתי.

כשזה הגיע לבאר שבע\אשדוד\אשקלון. כבר לא הופתעתי אבל לראות את הפרצוף של אותם תושבים כשאני אומר להם שהם גם יסבלו מהחרא הזה, היה דומה לשלי. אז גם כאן, תתפלאו, תתבאסו אבל ככה במשך 20 שנה חיים אנשי הדרום. בין סבב לסבב. אז עכשיו מסגר לסגר. ברגע שמתרגלים לא מתבאסים.

האמת, רק בחודשיים האחרונים התחלתי להרגיש קושי כלשהוא. בנתיים שורדים את התופת.

אל תתבכיינו! אתם ישראלים, מקסימום תעקפו בתור 😉

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטמטום חוגג. אתם מבינים שהסגר ה"חלקי" בחינוך, זה שימנע מהורים לעבוד כמו שצריך, הוחלט כלאחר יד במו"מ של שוק תוך כדי הישיבה?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה רק צד אחד - הצד השני הוא שבתי הספר הם כנראה מוקדי הדבקות . אז 8 או 5 שעות ביום - מה ההבדל?

אבל כך מתנהל כל המשבר הזה - כיפופי ידיים פוליטיים במקום חשיבה מדעית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, MadCat_LE כתב:

הטמטום חוגג. אתם מבינים שהסגר ה"חלקי" בחינוך, זה שימנע מהורים לעבוד כמו שצריך, הוחלט כלאחר יד במו"מ של שוק תוך כדי הישיבה?

זה שדרך קבלת ההחלטות עקומה זה דבר אחד אבל ילד בן 10 יכול להישאר לבד בבית (שלא לדבר על נער בן 16).

דווקא השארת מערכת החינוך עובדת ואושור התקהלויות עד 20 איש הם הבעיה. סגר מוחלט היה פותר את הבעיה הרבה יותר מהר והרבה יותר יסודי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההתנהלות של ביבי גם בנושא הסבבים.  בגלל זה התגובה הקודמת שלי היתה כזו.

אתם מתרגשים מסגר כשיש אנשים שפשוט התרגלו כבר לפני זה, לכל החוסר בהירות וחוסר היגיון הזה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מעניין 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...