Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעשה חיפוש בגוגל\YT, זה נורא פשוט להתקין WIN10 עם דיסק און קי.

מה יש לפחד בEBAY? המוכר בסך הכל שולח לך קוד אקטיבציה במייל.

הקוד הוא חד פעמי עד כמה שאני מבין. זאת אומרת שהWIN יהיה "מופעל" לתמיד אבל תצטרך קוד חדש אם תעשה למחשב פירמוט.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשיגיע לך המחשב, אתה תראה שהרבה הגדרות חסומות לך.

(כמו לשנות תמונת רקע לDesktop) וכנראה יהיה לך Watermark בצד ימין למטה שמבקש ממך לאקטב.

אפשר לקנות KEY בהרבה מקומות, לא חייב EBAY.

לי TMS התקינו Windows Home 64bit. כל מה שנדרש זה ללכת לאתר שמוכר מפתחות, לחפש מפתח למוצר הזה, ולקנות.

אני קניתי ב allkeyshop.com ב3 יורו.

שניה אחרי שתשלם, המפתח יהיה זמין לך להורדה (קובץ טקסט) באתר.

האיקטוב הוא פשוט להכניס את הקוד באזור מסויים ב Windows וללחוץ אישור (חפש לך מדריך בגוגל, לא מסובך).

אומרים שיכול להיות שהמפתח הזה יכול בעתיד "להתבטל" ואז מה שיקרה, זה שיחזור ה WATERMARK וההגדרות שוב יחסמו.

ה"בעתיד" יכול להיות בעוד שנה שנתיים או בכלל לא ולכן לא הייתי דואג. לא עבור המחיר הזה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@stum כן אני מכיר את העניין של ה-KEYS ממשחקים, לא ניסיתי על תכנות אף פעם.

מצאתי באתר שאני קונה בו בדרך כלל והוא אמין, באנדל של WIN10 עם OFFICE 19 ב-41 יורו.

קצת יקר אבל יש להם צוות תמיכה מצוין ומוכרים אמינים, חושב ללכת על זה מאחר וגם מתיימר להיות "LIFETIME KEY"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש- בשעה טובה ומוצלחת!

עריכה: עכשיו בדקתי שערך המחשב שלך עלה!
בקצב הזה עד שתרכיב את המחשב- הכרטיס מסך יהיה שווה כמו כל המחשב  😅

image.png.5b18972abe68a15ee88af92ec99ef3af.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד המגפה גורמת לעיכובים בייצור של מחשבים וכל המסביב, מצד שני מגדילה את הצורך של האוכלוסייה לירכוש עוד ועוד מחשבים והדובדבן שבקצפת- הביטקוין: מחסל את מלאי כרטיסי המסך בעולם+ציוד נוסף.

לא הייתי רוצה ליקנות מחשב בחודשים הקרובים.

נ.ב: לזכותם של KSP יאמר שהם לא הקפיצו ככה את המחירים לשמיים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, hwgeek כתב:

לא הייתי רוצה ליקנות מחשב בחודשים הקרובים.

אני בדיוק בונה עכשיו מחשב כי הנוכחי התחיל לקרטע, חוויה סה"כ זאת חוויה מעניינת ומאתגרת.

כרטיסי מסך לא נמצאים במלאי בשום מקום בעולם ובלתי אפשרי להשיג אותם במחירים נורמליים.

ראם וSSD קניתי במבצעי בלאק פריידי באמזון במחירים מצוינים (16GB 3600mhz של קורסייר ב65 דולר וחצי טרה סמסונג 970 evo ב70 דולר כולל משלוח).

בשביל המעבד כתבתי סקירפט שיזמין מאמזון ברגע שנכנס למלאי והצלחתי להשיג ryzen 5600X ב350 דולר כולל משלוח ומיסים.

מארזים, לוחות אם וספקים זמינים בארץ במחירים נורמליים.

אבל לכרטיס מסך יהיה צורך להמתין, כנראה שה570 GTX הקשיש שלי יקבל עוד כמה חודשי עבודה 😅

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hwgeek כתב:

תתחדש- בשעה טובה ומוצלחת!

עריכה: עכשיו בדקתי שערך המחשב שלך עלה!
בקצב הזה עד שתרכיב את המחשב- הכרטיס מסך יהיה שווה כמו כל המחשב  😅

image.png.5b18972abe68a15ee88af92ec99ef3af.png

זה מטורף!! עלייה של כמעט 1,000 ש״ח תוך כמה ימים. איזה מזל

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Ragnar כתב:

היום לאחר 2 מחסומים וחקירות שב״כ, אספתי מהסניף באילת את הצעצועים

מחר יגיעו להרכבה

אפילו הווארד מבסוט עלייך.

hallelujah GIF

שמח שסיימת סוף סוף עם הסאגה הזו.

אני עדיין ממתין, ובקצב הזה יש לי תחושה שזה כבר יגיע למצב שאני מתלבט בין הדור הנוכחי לזה שיצא אחריו... 😭

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוייש, איפה כל אותם האנשים שאומרים שיש לי קושי בקבלת החלטות ושאני נובר יותר מדי בפרטים? סה״כ 32 עמודים לצורך בניית מפרט. 

נ.ב, המחיר של עוד מס׳ פריטים במארז עלה. במצב הזה מדובר על עסקת נדל״ן מוצלחת שמניבה רווח נאה ביותר

@פבל עזוב הכל ותקנה! כיף גדול לדעת שסיימת עם זה וגיבשת סוס מנצח שילווה אותך לא מעט זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Ragnar כתב:

@פבל עזוב הכל ותקנה! כיף גדול לדעת שסיימת עם זה וגיבשת סוס מנצח שילווה אותך לא מעט זמן

לא יקרה. יש לי נטייה לסבול מהתקפים קשים של Buyer's remorse גם כשאני ממש מבסוט על מה שקניתי. ובמיוחד עכשיו אחרי סדרה ארוכה מדי של קניות שממש כעסתי על עצמי בגללן, עם המחשב אני מחכה בסבלנות עד שיהיה בדיוק את מה שאני רוצה. ותכלס זה די בסדר, זה לא שמה שיש לי כרגע נבלה מקרטעת, וילד בן חצי שנה שלא ממש משאיר זמן או אנרגיה לשחק במחשב, גורמים לזה שלא כ-ז-ה דחוף לי.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, קיבלתי היום את המסך וקיבלתי איתו HDMI, כבל לחשמל, כבל USB וכבל DP

לא הצלחתי להבין מהמרשתת מה ההבדלים בין ה-HDMI ל-DP ומה מביניהם אני אמור לחבר למחשב?

אחד ממש את כל היכולות של המסך ואחד לא? מה אני צריך לדעת ולמה משמש כל אחד מהכבלים?

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DisplayPort עדיף אם אפשר

https://www.tomshardware.com/features/displayport-vs-hdmi-better-for-gaming

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭