Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי מתעקש על GSYNC, במיוחד אם הקצב רענון גבוה.

זה עוזר ב"קריעות" אבל עם פאנל של 144-165HZ זה ממש בקטנה אפילו במצבים שכביכול אמורים להרגיש קטסטרופה.

השאלה היא האם המפרט באמת יחזיק את המשחקים החדשים בהגדרות הכי גבוהות על 1440P ו144FPS.

אני חושב שאם מתעסקים קצת בהגדרות אפשר לבטל אפשרויות שמאוד כבדות על הכרטיס אבל לא מוסיפות הרבה לנראות ובעצם לקבל ביצועים הרבה יותר טובים.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

לפריט החשוב הזה הקצבתי 1,500 ש"ח

כאמור, זה קצת מעט מדי לדעתי. לצורך השוואה, קניתי מסך עם מפרט דומה לפני שנתיים וקצת והוא עלה 3,500 ש"ח.

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- גודל רצוי - לא רואה צורך ביותר מ-27 אינצ', גם בהתחשב בכך שהישיבה היא 55 ס"מ ממנו בערך

מסכים. גם עם 27 אינץ' במרחק דומה אני לפעמים מפספס את מה שקורה בפינות של המסך.

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- פאנל רצוי - מהפירוט של @פבל בעבר אני חושב שפאנל IPS ישרת אותי הכי טוב. המחשב אומנם משמש לגיימינג, אך גם לשימושים יומיומיים וצפייה בסרטים באיכות גבוה.

IPS הם הכי מדויקים, אבל אני חושב שעבור שימושים שלא דורשים דיוק אולי שווה לבדוק גם VA שיתן ניגודיות טובה יותר. צריך רק לבדוק זמני תגובה (GTG, לא Latency), והאם הם עומדים באותה רמה של IPS בדברים האחרים שחשובים לך. 

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- קצב רענון גבוה כמובן, 144HZ (?), קטונתי ולכן יותר סומך על ההמלצות שלכם בפן הזה

144 זה מספיק לחלוטין. גם כנראה שלא תצליח לסחוט יותר FPS מרוב המשחקים עם המפרט הזה, אז זה לא באמת ישנה משהו. חלק מהמסכים מציעים גם אוברדרייב ל-165HZ. זה קיים במסך שלי וזה חסר משמעות לגמרי. כאילו, ממש. 

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- G-SYNC? כדאי? רצוי?

אם אני זוכר נכון, היום זה כבר לא משנה, כי גם Freesync עובד עם הכרטיסים של אנווידיה ובניגוד ל-Gsync הוא לא עולה ליצרנים כסף, אז המסכים זולים יותר. 

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- כמה כבד יכול להיות למפרט לתפקד ב-1440P על ההגדרות הכי גבוהות? הייתי רוצה להתקדם קצת מרזולוציית 1080P

תלוי מאוד במשחק. כמה מאוד? המחשב שלי מריץ חלק מהמשחקים ב-200FPS בהגדרות כאלה שמעליהן כבר אין כמעט השפעה, ובאחרים אני חייב לרדת לגרפיקת טטריס כדי לקבל 80FPS. 

כדי לקבל תמונה יותר מדויקת תחפש ביוטיוב 3070 benchmark 1440P ואז תקבל תוצאות כמו זו (תוסיף גם את המעבד כדי ממש לדייק):  

https://youtu.be/nNV1m7x3XqI 

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

- לא בטוח כמה מסך קעור זה נוח עבורי, הייתי מתעדף אחד רגיל.

זה לא. לא בגדלים האלה. אולי ב-34-35 אולטרא-רחב, אולי. מסך 27 קעור זה מטופש. 

סיננתי לפי הדרישות שלך בזאפ, וה-AOC הוא היחיד שלא קעור. אני לא מכיר אותו, אז אני לא יודע להגיד אם הוא טוב או לא...

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-monitor&db55019=2957748,2957747&db4147=4926&db4165=1891871,7196213&db4370=6320391,6320392,8619840,7561140&noidx=1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@save @פבל @HybridBoy

עשיתי קצת יותר מחקר והבנתי שהתקציב באמת לא ריאלי כל כך לדרישות.

ראיתי שאוכל להוציא הרבה יותר מהמסך ב-1080 ואוכל גם להגיע ל-FPS גבוה יותר...

לעומת זאת, אפשר להתפשר על קצב הרענון וללכת על מסך 2K מצוין. 

עד היום שיחקתי על מסך של 60HZ, אין לי מושג איך זה מרגיש מעבר

דוגמאות - מסך 1080P - https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=34967

מסך 2K - https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=36220

אז צריך לבחור אם להתפשר על הרזולוציה ולהישאר על 1080 או להתפשר על הקצב רענון.

אני נוטה לחשוב שעדיף להתפשר על הרזולוציה כי בין כו יהיה למפרט קצת קשוח להגיע ל-FPS  גבוה על מסך 2K כמדומני

לפני כשעה, פבל כתב:

מסכים. גם עם 27 אינץ' במרחק דומה אני לפעמים מפספס את מה שקורה בפינות של המסך.

אני בהחלט מתלבט בקשר לזה. נוח לך עם המסך? אתה לא מרגיש שאתה יושב בתוכו? ה-23 מרגיש לי גם כיום יחסית גדול

אני אוכל להתרחק מעט מהשולחן אבל בסופו של דבר הרוחב שלו מוגבל (55 סמ)

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתרגלים לגודל אחרי כמה ימים\שבוע, אבל זה גם תלוי בבנאדם.

אילו משחקים אתה מתכוון להריץ?

אם לא מדובר בFPS כמו CSGO, BATTLEFIELD, RAINBOW SIEGE וכאלו אז 60HZ זה אחלה לגמרי.

אבל מה רע במסך AOC שהציעו פה? לפחות על הנייר נראה כמו אחלה עסקה.

אני חושב שאם אתה לא מתעסק בגרפיקה לא כל כך נורא עם הפאנל לא לגמרי מדויק בצבעים שלו.

נכון שיש יותר איכותיים, אבל כמה אתה באמת הולך להרגיש בהבדל?

יש פה סיקור של LINUS על דגם דומה, שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, HybridBoy כתב:

מתרגלים לגודל אחרי כמה ימים\שבוע, אבל זה גם תלוי בבנאדם.

אילו משחקים אתה מתכוון להריץ?

אם לא מדובר בFPS כמו CSGO, BATTLEFIELD, RAINBOW SIEGE וכאלו אז 60HZ זה אחלה לגמרי.

אבל מה רע במסך AOC שהציעו פה? לפחות על הנייר נראה כמו אחלה עסקה.

אני חושב שאם אתה לא מתעסק בגרפיקה לא כל כך נורא עם הפאנל לא לגמרי מדויק בצבעים שלו.

נכון שיש יותר איכותיים, אבל כמה אתה באמת הולך להרגיש בהבדל?

יש פה סיקור של LINUS על דגם דומה, שווה לבדוק.

באטלפילד בעיקר. מאחר ואמרתם שהמפרט לא בהכרח ינצל קצב רענון גבוה על 2K, אז אני נוטה יותר לכיוון מסך 1080P איכותי עם קצב רענון טוב, אם זה כל כך משמעותי למשחקים כמו שכולם אומרים

הריי לא יהיה רלוונטי לקחת מסך 2K 144HZ אם במשחקים עדכניים עם דרישות גרפיות גבוהות גם כך לא אגיע ל-FPS גבוה כל כך

אני אתכם

אולי בכלל כדאי ללכת על 24 אינצ', שם ה-FHD מתבטא יותר טוב לדעתי (?)

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה המחשב שלך יהיה מסוגל להוציא בדיוק, לכן קשה להעריך.
לפי בנצמרקים ה3070 מתקשה להגיע ל144FPS ב1440P עם הגדרות על ULTRA.

אז אולי באמת שווה לשקול 1080P איכותי, אני די בטוח שבתקציב שלך קיים משהו.

אבל קשה להסתמך על בנצמרקים כי הם משתמשים בPRESET הכי גבוה והרבה פעמים אפשר להרויד בהגדרות מבלי לאבד כמעט מהנראות ולקבל הרבה יותר FPS.

השאלה היא אם 1080P על 27" ירגיש מספיק חד.

זה תלוי בבנאדם ולכן אין לי דרך לענות לך על זה לצערי.

עריכה אחרונה על ידי HybridBoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה "נורא" לקבל 70FPS לדוגמה על מסך 2K 144HZ בהגדרות גבוהות?

אני מבין את חוסר הניצול של המסך אבל האם המשחק לא ירגיש חלק מספיק?

הריי כיום 60 FPS מרגיש לי חלק לגמרי

ממאמרים שקראתי הדעות לא אחידות באשר ל-1080P על 27', אבל כן יש גם דעות נגד...

אפשר לקחת בחשבון שמסך מ-24.5 אינצ ומטה אני יכול לרכוש באילת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יקרה כלום.

אתה יכול לשנות את ההגדרות לפי הFPS שאתה מקבל.

לדוגמא המשחק רץ "רק" על 70 FPS בהגדרות הכי גבוהות, אתה משנה אותן קצת ומנסה לסחוט פריימים עד שאתה מרוצה מהיחס של ביצועים-נראות.

ברוב המשחקים אפשר להגיע לתוצאות די יפות וגם על הגדרות יחסית נמוכות המשחק יראה טוב.

פשוט צריך להשקיע טיפה זמן עם ההגדרות או המלצות בפורומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1080 על 27 אינץ' זה, מבחינתי, חד משמעית לא. במסך של מחשב נייח אתה צריך להיות מעל 100ppi כדי לא "לראות פיקסלים", או במילים אחרות כדי שהתמונות יהיה חדות. ב-1080 אתה מקבל 81ppi ו-1440 אתה כבר על 108ppi, שזה כבר בסדר. יש שיאמרו המינימום. לכן לדעתי אין בכלל מה לחשוב על 1080 בגדלים האלה.

לגבי 1440p ב-60Hz, זה גם יגביל אותך, כי במחשב בוודאות יוציא יותר מ-60FPS בכל משחק שתזרוק עליו. בטח אם הוא לא יהיה על הגדרות אולטרה (יותר כמו אולטרה מיותרות) שסתם מוסיפות ג'אנק שאתה לא שם אליו ומז***ת את הפריים רייט.

אתה בטח כבר מבין לאן אני חותר - שני המסכים האלה יגבילו אותך ויגרמו לך לרצות לשדרג במקרה הטוב אחרי כמה חודשים, אם לא מיד אחרי הרכישה. לדעתי - תוסיף עוד 300-400-500 שקל היום, וזה יחסוך לך עוד 1000-1500 שקל בעוד שנה כשזה יהיה המחיר של מה שהיום עולה 2000. השקעת אלפי שקלים במחשב, והמסך זה הדרך של המחשב שלך "להחזיר" לך על ההשקעה הזו ולהראות לך כמה המחשב שלך מגניב וחזק. זה קצת כמו לקנות במוו סדרה 3 ולשים לה מישלן אנרג'י. זה סבבה, אבל האם זה באמת מה שמגיע לה...?

לפני 1 דקה, Ragnar כתב:

ה-GSYNC והמקביל שלו לא אמורים לטפל בדיוק בדבר הזה?

לא. ג'יסינק בעצם משנה את קצב הרענון של המסך (Hz) כל הזמן ומתאים אותו ל-FPS שהמחשב שולח. ואז לא נוצר מצב בו יש לך בחלק העליון של המסך פריים של עכשיו, ובחלק התחתון פריים של מקודם, מה שנקרא "Screen tearing" או קריעת מסך.

לפני 44 דקות, Ragnar כתב:

כמה זה "נורא" לקבל 70FPS לדוגמה על מסך 2K 144HZ בהגדרות גבוהות?

לא נורא בכלל. עדיף 400 אבל בעיקרון כל דבר מעל 60 נחשב אחלה. הרבה מעל זה כבר מעולה-מצוין-אלוהי וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פבל, פשוט תגיד "תלך על 2K 27" 144HZ ותסתום את הפה!"

אני מבין מה אתה אומר, בגללך עוד אפשוט את הרגל

מבאנצ'מרקים רבים שראיתי כעת, מלבד משחקי רוצחי FPS על הגדרות סופר אולטרה בהם המפרט הזה בדיוק הוציא הכי נמוך שראיתי 58 FPS (אססין קריד אודיסי - תודה לך יוביסופט) שזה גם בסדר, הוא מצליח להחזיק יפה מעל 60 ומעל 100 לא מעט מהמשחקים. יהיה מעניין לראות אותו בפעולה בסייברפאנק, טרם מצאתי סרטון.

החיסרון היחידי עליו אני חושב הוא שבעוד פלוס מינוס 3 שנים הוא כבר לא יוציא כ"כ FPS על הגדרות גבוהות. 

אז בוא, בוא נתקדם לנו אל עבר רציחת-האשראי-הגדולה-בהיסטוריה ונתמקד ב-VFM 2K 144HZ IPS

הכרטיס מסך עוד ישנא אותי על זה.

אני לא יודע כמה הוא טוב (כי אני באמת לא מבין), אבל נתקלתי במבצע ב-TMS על Gigabyte M27Q החדש שמשלוח ראשון שלו יגיע לארץ בסוף החודש ב-1850 ש"ח. 

לפני 36 דקות, פבל כתב:

לא. ג'יסינק בעצם משנה את קצב הרענון של המסך (Hz) כל הזמן ומתאים אותו ל-FPS שהמחשב שולח. ואז לא נוצר מצב בו יש לך בחלק העליון של המסך פריים של עכשיו, ובחלק התחתון פריים של מקודם, מה שנקרא "Screen tearing" או קריעת מסך.

רגע. אז נניח ואני מדליק את המחשב, מחליט להשתגע ולנסות להריץ סייברפאנק על הגדרות טירוף על מסך 2K 144HZ והוא גם מוגדר כך (המשחק, עם 144HZ), ובפועל אני מקבל 55 פריימים PER שיט, ארגיש במשהו לא תקין? או שזה לא רלוונטי ופשוט המקסימום ימשיך להיות מוגדר על 144HZ גם אם המחשב בפועל לא מגיע לזה, או שאני אצטרך "לנעול" את המשחק עד 60-70 FPS?

מקווה שהצלחת להבין כי אני לא הצלחתי להבין את עצמי

מודה מקרב לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Ragnar כתב:

אני לא יודע כמה הוא טוב (כי אני באמת לא מבין), אבל נתקלתי במבצע ב-TMS על Gigabyte M27Q החדש שמשלוח ראשון שלו יגיע לארץ בסוף החודש ב-1850 ש"ח. 

על הנייר הוא נראה ממש סבבה. תקרא/תראה ביקורות עליו, בטוח תמצא משהו. 

רק קח בחשבון שאמנם כתוב עליו שהוא תומך HDR אבל זה חרטוט מוחלט גם כי התאורה שלו צידית אז הוא לא יכול באמת לעמעם חלקים מהמסך וגם כי הבהירות המקסימלית שלו היא 350 קנדלה וזה לא באמת מספיק כדי לספק HDR אמיתי, אבל בעיקר הקטע עם התאורה. תכלס, זה נון-אישיו לדעתי, אני לא יודע בכלל על מסכי מחשב עממיים יחסית שנותנים HDR אמיתי.

ולגבי Gסינק, יש שני "נתונים" - הרץ או קצב רענון (Hz) ופריימים לשניה (FPS).

הראשון הוא של המסך, זה הקצב (טכנית, פעמים בשניה) בו הפאנל מחליף את התצוגה שלו או יכול להחליף אותה. כשאתה מסתכל על תמונה סטטית, המסך בכל מקרה מחליף את התצוגה X פעמים בשניה, הוא פשוט מחליף אותה לאותה אחת. הוא "מרענן" את התמונה - לכן, קצב רענון. הבעיה היא שהוא לא עושה את זה "בבת אחת" אלא שורות-שורות של פיקסלים מלמעלה למטה.

השני, הוא הקצב בו כרטיס המסך שלך יכול לשלוח את אותן "תמונות" למסך. בסרטונים למשל, הקצב מוגדר וקבוע והמחשב יודע אותו מראש. הוא שולח כל שניה 24, 30 או 60 תמונות כל שניה ואתה מקבל וידאו חלק. במשחקים המחשב צריך: לקלוט את מה שעשית עם העכבר, להמיר את זה לקוד, להמיר את הקוד לפעולות של הדמות, להחליט איך הפעולות האלה משפיעות על הסביבה והדמויות האחרות, ולהציג את התוצאה של כל הדבר הזה. זה לוקח הרבה יותר כוח מאשר פשוט לשלוף פריימים מסרטון ולהעביר הלאה. יותר מזה, כשאתה עושה פעולות שיש להן הרבה השפעה או השפעה על הרבה דברים (כמו נגיד רוח על עלים של עץ) למחשב לוקח הרבה זמן לחשב את כל זה ולייצר מזה תמונה, וכשאתה עושה פעולות שמשפיעות על מעט דברים או משפיעות מעט על דברים (כמו הליכה עם פנס בתוך מנהרה חשוכה), התמונות האלה נשלחות למסך הרבה יותר מהר. 

איפה הבעיה? אם אתה צופה בסרטון (שמוגדר כ-30FPS), המסך "יודע" שבכל רענון שני (כי הוא מתרענן 60 פעם בשניה) מלא הוא צריך להציג תמונה חדשה שלמה, אז הוא יודע בדיוק מתי להתחיל להציג אותה כדי שתקבל חווית צפיה חלקה. אבל משחקים הם דבר דינאמי, והתרחישים שתיארתי קודם קורים ומתחלפים ביניהם כל הזמן, אפילו כמה פעמים בשניה. פעם אתה עושה משהו שלא משפיע ופעם משפיע הרבה, אז ה-FPS משתנה כל הזמן.

הבעיה מתחילה כשקצב הרענון (הקבוע) של המסך לא "מסתכרן" עם הקצב שהמחשב שולח לו תמונות (פריימים) ואז יכול להיווצר מצב בו תוך כדי הרענון המחשב "דוחף" למסך תמונה חדשה ואומר לו "אחי, שים את זו. זו החדשה, הכי עדכנית". והמסך, בהיותו עובד פשוט לוקח את התמונה החדשה ומציג אותה. אלא שהוא כבר הציג חצי מהתמונה הישנה למעלה. עכשיו יש לך בחצי העליון את הפריים הקודם, ובחצי התחתון את הפריים החדש, ו"נקרע" לך המסך. 

מה שג'יסינק ופריסינק עושים, זה מאפשרים למסך להתאים את קצב הרענון שלו לקצב שהפריימים מגיעים אליו ואז כשכרטיס המסך שולח לו פריים חדש, הוא יודע להתרענן מהר ולסיים להציג את התמונה הקודמת לפני שהוא מציג את התמונה החדשה. זה כמובן עובד עד גבול קצב הרענון הקשיח של המסך (144 או 165 או וואטאבר הרץ) ומעל זה שוב תראה קריעות. אבל, בגלל שככל שה-PFS וקצב הרענון עולים, ככה מן הסתם מתקצר הזמן בו כל פריים מוצג (או לחלופין, הזמן בין רענונים), ואז גם אם כבר נוצרות הקריעות האלה זה פחות משמעותי כי הן נעלמות ממש מהר וקשה מאוד לשים אליהן לב. זאת אגב גם הסיבה שבמסכים עם קצב רענון גבוה קיום הפיצ'רים האלה פחות חשוב מאשר במסכי 60Hz, כי הזמן בו מוצג כל פריים הוא קצר מאוד וגם אם אין לך ג'יסינק (או פריסינק) ונקרע המסך, זה עובר תוך כלום זמן ויש סיכוי טוב שאפילו לא תשים לב לזה. הדרך להימנע מזה אגב, היא באמת לנעול את המשחקים על FPS שמקביל או קצת מתחת לקצב הרענון המקסימלי של המסך שלך.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה פבל! מקווה שהבנתי אותך כמו שצריך. נ.ב, על פי חלק מהביקורות שראיתי ביוטיוב, הוא מאפשר תמיכה ב-G-SYNC

על פניו ה-Gigabyte M27Q נראה כמו בחירה מוצלחת ל-2K IPS. יש הסגות?

מדהים שבגזרת המחיר הזאת זה נחשב "עממי", לא ציפיתי להוצאה כזאת :D

מעניין אם באיכות הצבעים והמסך עצמו ארגיש בהבדל גדול לטובה מה-DELL שליווה אותי עד כה, כי הוא היה מצוין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Ragnar כתב:

רגע. אז נניח ואני מדליק את המחשב, מחליט להשתגע ולנסות להריץ סייברפאנק על הגדרות טירוף על מסך 2K 144HZ והוא גם מוגדר כך (המשחק, עם 144HZ), ובפועל אני מקבל 55 פריימים PER שיט, ארגיש במשהו לא תקין? או שזה לא רלוונטי ופשוט המקסימום ימשיך להיות מוגדר על 144HZ גם אם המחשב בפועל לא מגיע לזה, או שאני אצטרך "לנעול" את המשחק עד 60-70 FPS?

לא תרגיש כלום כנראה, במקסימום יהיו "קריעות" במצבים קיצוניים, אבל לא תשים לב לזה כל כך כי הקצב רענון מאוד גבוה.

חוץ מזה שלא בכל המשחקים כל כך חשוב FPS גבוה.

למשל בASSASSIN CREED מספיק 60FPS, זה לא CSGO.

בBATTLEFIELD זה יהיה נחמד לקבל 144, אבל שוב, לא כזה קריטי אם אתה לא תחרותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, HybridBoy כתב:

לא תרגיש כלום כנראה, במקסימום יהיו "קריעות" במצבים קיצוניים, אבל לא תשים לב לזה כל כך כי הקצב רענון מאוד גבוה.

חוץ מזה שלא בכל המשחקים כל כך חשוב FPS גבוה.

למשל בASSASSIN CREED מספיק 60FPS, זה לא CSGO.

בBATTLEFIELD זה יהיה נחמד לקבל 144, אבל שוב, לא כזה קריטי אם אתה לא תחרותי.

אני מסכים. מה אתה חושב על המסך של ג’יגהבייט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...