Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוע בבניית מפרט למחשב גיימינג

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שעל פי המפרט של המסך הכבל הוא DP 1.2 לעומת כבל HDMI 2.0?

קראתי את הכתבה והחכמתי לגמרי. אבל לא הצלחתי להבין אם ה-1.2 נחשב "מיושן" כי דיברו בעיקר על 1.4 +

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 613
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבחינת "איכות תמונה" שניהם זהים ותומכים עד 4K 60Hz.

מבחינת רוחב פס טהור, זה של ה-DP קצת יותר גדול, 17.3 ג'יגהביט לשניה מול 14.4, שניהם לא קצבים שהמסך שלך יכול למשוך בכל מקרה. אז מבחינתך שניהם יתנו ביצועים זהים לחלוטין.

*גילוי נאות, גם במסך שלי יש את שני סוגי החיבורים, ניסיתי את שניהם וקיבלתי בדיוק את אותה תוצאה.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, יש בעיה. אשמח בדחיפות:

אחרי מסע לא קצר אספתי היום את המחשב מההרכבה. חיברתי הכל וגם את המסך היוקרתי החדש. 

אממה, NO SIGNAL. לא על HDMI, ולא על DP

שניהם מחוברים כראוי והמסך מקבל חשמל ומגיב לשינוי הערוצים השונים

מבאס נורא ואין כמובן עם מי לדבר בשישי שבת. ממה זה יכול לנבוע לעזאזל? 

מבחינת המחשב על פניו הכל נראה תקין. אין לי מסך אחר לחבר אליו לבדיקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתאר בדיוק מה חיברת ולאן ואת התקלה. חיברת מתח לכרטיס מסך? המחשב נדלק? יש ציפצופים? תוודא שחיברת את המסך לחיבור הHDMI/DP שבכרטיס המסך ולא בלוח האם.

אם יש לך מעבד עם ליבה גרפית, תנסה לנתק את כרטיס המסך לגמרי, ולחבר את המסך ללוח האם (ולא לכרטיס המסך).

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, motek כתב:

תתאר בדיוק מה חיברת ולאן ואת התקלה. חיברת מתח לכרטיס מסך? המחשב נדלק? יש ציפצופים? תוודא שחיברת את המסך לחיבור הHDMI/DP שבכרטיס המסך ולא בלוח האם.

אם יש לך מעבד עם ליבה גרפית, תנסה לנתק את כרטיס המסך לגמרי, ולחבר את המסך ללוח האם (ולא לכרטיס המסך).

אני לא ביצעתי את ההרכבה, היא נעשתה ב-

TMS

המחשב עבר (אמור היה לפחות) בדיקות, התקנה של מערכת ההפעלה ועוד... קשה לי להאמין שלא בדקו שהוא מגיב על מסך :( 

המחשב נדלק (תאורה וכו׳, גם לכרטיס מסך), והוא מספק גם כוח למקלדת ולעכבר. אין צפצופים. 

לא פתחתי אותו כי אני לא מבין בזה (וגם מחשב חדש), אך נראה שהזיכרונות ראם יושבים טוב והכבלים מחוברים לכרטיס מסך כראוי

המעבד ללא כרטיס מסך מובנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Ragnar כתב:

אני לא ביצעתי את ההרכבה, היא נעשתה ב-

TMS

אם כך אני סבור שהרכיבו אותו טוב.

יכול להיות שבדרך משהו זז והשתחרר איזה חיבור.

יכול להיות שהמסך לא ב input source הנכון? הכוונה, אם אתה מחבר כבל HDMI, בדקת שהמסך נמצא על input source של HDMI? (אגב, חיברת מתח למסך כן?)

למען הסר ספק, יש לך עוד מחשב לחבר לאותו מסך? על מנת לוודא שהמסך תקין

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, motek כתב:

אם כך אני סבור שהרכיבו אותו טוב.

יכול להיות שבדרך משהו זז והשתחרר איזה חיבור.

יכול להיות שהמסך לא ב input source הנכון? הכוונה, אם אתה מחבר כבל HDMI, בדקת שהמסך נמצא על input source של HDMI? (אגב, חיברת מתח למסך כן?)

למען הסר ספק, יש לך עוד מחשב לחבר לאותו מסך? על מנת לוודא שהמסך תקין

מתקשה להאמין כי הוא היה עטוף בתוך

קרטון בצורה טובה ונסעתי בעדינות מירבית, אבל אי אפשר לדעת באמת...

אכן כן. דילגתי בין התפריטים של המסך (מקבל מתח וחשמל ואף מטעין את הטלפון כשאני מחבר את ה-USB-C). אין סינגל לא בHDMI וגם לא ב-DP. חיברתי את שניהם למחשב לבדיקה כי ה-DP לא עבד בתחילה ובדקתי גם עם הhdmi

אנסה לחבר לפטופ למסך. אין לי לצערי מחשב נייח לבדוק איתו 

בדקתי עכשיו עם הלפטופ ו-HDMI והמסך תקין. מווווווזר

עריכה אחרונה על ידי Ragnar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שבמחשב יש חיבורי HDMI ו- DP גם בכרטיס המסך וגם בלוח האם. שים לב שאתה מחבר לכרטיס המסך, כי ברגע שכרטיס מסך מחובר, החיבורים של הלוח מבוטלים. אם אתה מתקשה להבין על מה אני מדבר, תעלה תמונה של חיבורי המחשב מאחור.

• אהבתי 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, motek כתב:

יכול להיות שבמחשב יש חיבורי HDMI ו- DP גם בכרטיס המסך וגם בלוח האם. שים לב שאתה מחבר לכרטיס המסך, כי ברגע שכרטיס מסך מחובר, החיבורים של הלוח מבוטלים. אם אתה מתקשה להבין על מה אני מדבר, תעלה תמונה של חיבורי המחשב מאחור.

מתקשה מאוד להבין כי אני לא יודע להתעסק עם החיבורים הללו וגם בגלל זה הוא הורכב אצלם

מדובר על RTX3070

לוח אם - asus rog strix z490 e-gaming 

תודה על המענה המהיר. לפחות אנחנו יודעים שהמסך תקין. 

30015C24-E0BB-4514-96B4-BDD449663363.jpeg

99E18CCB-86AF-45A7-A1DC-DF460FACC456.jpeg

522E737B-6BCA-4D73-9925-B6DBC2F6CFA7.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שחשבתי. חיברת את המסך ללוח האם ולא לכרטיס מסך. שים לב שמתחת לאיפה שחיברת את כל הכבלים, יש עוד חיבורי HDMI ו-DP. חבר את המסך לשם.

Untitled.thumb.jpg.7f5a3798f64804ef7e4c023afdf7b5ea.jpg

• אהבתי 2
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, motek כתב:

בדיוק מה שחשבתי. חיברת את המסך ללוח האם ולא לכרטיס מסך. שים לב שמתחת לאיפה שחיברת את כל הכבלים, יש עוד חיבורי HDMI ו-DP. חבר את המסך לשם.

Untitled.thumb.jpg.7f5a3798f64804ef7e4c023afdf7b5ea.jpg

ואוו, מסתבר שאני לא הקלמר הכי ג׳ינס. 

אבל היי! בתור חסר ידע, קצת דפוק מבחינתם שהם לא דאגו לציין את זה בחנות. כבר הכנתי תביעה

הצלת לי את הסופ״ש ידידי. 

אם כי המזל שלי עדיין בקרשים ויש לי בעיה באינטרנט עם הסיב. מחר לאחר שאטפל בזה מול השירות הטכני אחלוק אתכם סוף סוף ברשמים מהמחשב וגם תמונות של החתיך. 

תודה רבה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן שלא הכל יהיה חלק....

רכשתי מפתח מוצר ל-WIN10 דרך G2A (אתר אמין שאני מכיר מכבר), אך כשאני מזין אותו מופיע שהוא "נמצא בשימוש במחשב אחר".

דיברתי עם המוכר וזה לא אפשרי מבחינתם. מה דעתכם?

ללא שם.png

עגככ.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין עם מערכת ההפעלה סודר.

רשמים ראשוניים מהמחשב והמסך:

מהיר, מהיר ושוב מהיר. ואוו! בינתיים לא התנסיתי ביותר מדי מלבד כמה משחקים לא כבדים במיוחד, והשינוי עם ה-170HZ פשוט מדהים ואני לא יודע איך חיים בלי זה.

הכוננים אוכלים הכל במהירות ללא המתנה. לא פתחתי, אבל נראה שעשו עבודה טובה עם הכבלים והסידור שלהם.

קצת תמונות לא מרשימות כי אין זמן ואני הולך ליהנות מהמחשב לפני תום החל"ת

תודה לכל אלו שסייעו, כאן ובפרטי. אני יודע שלא הייתי קל ;) 

וכן אני מודע לחגיגה של התאורה, טרם הצלחתי להשתלט על זה

7250c734-10e6-4808-bebb-8903484822b5.thumb.JPG.3139c2187c64624e39b01de6f2e77196.JPG

1AD6CC4E-6F74-4721-ACC5-FBA7BA26ACA4.thumb.JPG.1ce244eb61c2f68d7fce8b20b4c96e2d.JPG

IMG-4978.thumb.jpg.6c8c46b4cbf807a4dbcf9bb1efc0bf2e.jpg

IMG-4972.thumb.jpg.022fb1980ec50810beec47ef20392762.jpgIMG-4965.thumb.jpg.5a82a52b7173d68d8eaf40b524dd40e8.jpg

IMG-4979.thumb.jpg.dcfc683dc1560418b81c378e462c3956.jpg

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...