Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבוש הזו תתאים לשימוש ביתי?

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הפטישון הסיני. מרגיש מאסיבי ובנוי היטב. עדיין לא יצא לי להשתמש בו. הגיע עם 3 מקדחי SDS במספרים 6-8-10.

הום סנטר סוף סוף נפתח ואני יכול ללכת לקנות את המברגהמקדחה של בוש.

שאלה.. האם המקדחים בכללי, לא רק SDS,  אמורים לקפוץ בספרות של 2? 

בסדרת ה XLINE של בוש שלך 50 חלקים, כתוב שיש 6 מקדחי וידיה לאבן 10-4 מ"מ. 4 מ"מ - 5 מ"מ - 6 מ"מ - 7 מ"מ - 8 מ"מ - 10 מ"מ.  אין צורך במספר 9? זה חסר בכוונה?

006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה חיקוי מדויק של הבוש שלי. תתחדש.

ברור שיש מקדחים בכל הגדלים, גם אלה שאין בסט.

תמדוד את הדיבל או ג'מבו שאתה רוצה לתקוע בעזרת קליבר ותבחר את המקדח בקוטר המתאים.

לא לשכוח אוזניות נגד רעש, משקפיים וכפפות בכל שימוש בכלי עבודה.לוודא שלא עובר קו חשמל או מים במקום המיועד לקידוח.

אל תשאל איך אני יודע, הייתי מאושפז פעם שבועיים אחרי שימוש בפטישון.

בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את כל המספרים אפילו בחצאים.

להלן המידון הנפוצות למקדחים במילימטרים:

6 - לדיבל 6, לרוב זה הדיבל שמגיע עם מוצר ארוז (גוף תאורה קטן, מצלמה לתליה, מראה דקורטיבית וכו') ומתאים לדיבל דפיקה הקטן הנפוץ

7 - לדיבל 7, הדיבל הנפוץ ביותר (לרוב מגיע באדום)

8- ל שלה (מיתד פלסטי לעיגון צינור פלסטי)

10- לדיבל 10, הדיבל שמגיע עם מתקני תליית טלוויזיות, זו גם המידה למיתד רוזט (דיבל סגול לקירות גבס) וג'מבו מתכת במידה 'קטנה', דיבל פליז למוט הברגה.

12- ג'מבו, הגמבו נפוץ ועוגן חץ

13- ג'מבו אמריקאי/עוגן חץ אמריקאי במידה

בתור התחלה לדעתי חובה 6,7,10,12.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, mazinya כתב:

שאלה.. האם המקדחים בכללי, לא רק SDS,  אמורים לקפוץ בספרות של 2? 

בסדרת ה XLINE של בוש שלך 50 חלקים, כתוב שיש 6 מקדחי וידיה לאבן 10-4 מ"מ. 4 מ"מ - 5 מ"מ - 6 מ"מ - 7 מ"מ - 8 מ"מ - 10 מ"מ.  אין צורך במספר 9? זה חסר בכוונה?

לא קופץ בכלל, הם פשוט מספקים לך מן הסתם בחלק מהמידות ולא בכולן.

ב-X-Line הם שמים לך מה שנפוץ, 9 לא נפוץ, 8 ו-10 הרבה יותר נפוצים, 6-7 הכי נפוצים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אני רוצה לתלות TV בממד סביר שהערכה של הבוש תכסה לי את המקדח שאני צריך. אני מתלבט אם לקדוח עם ה SDS שנתנו עם הפטישון או מקדח רגיל. לא יודע כמה איכותי ה SDS שנתנו ואני לא רוצה לקנות מקדח SDS רק בשביל זה.

לפני 41 דקות, amosbmw כתב:

נראה חיקוי מדויק של הבוש שלי. תתחדש.

ברור שיש מקדחים בכל הגדלים, גם אלה שאין בסט.

תמדוד את הדיבל או ג'מבו שאתה רוצה לתקוע בעזרת קליבר ותבחר את המקדח בקוטר המתאים.

לא לשכוח אוזניות נגד רעש, משקפיים וכפפות בכל שימוש בכלי עבודה.לוודא שלא עובר קו חשמל או מים במקום המיועד לקידוח.

אל תשאל איך אני יודע, הייתי מאושפז פעם שבועיים אחרי שימוש בפטישון.

בהצלחה.

איך אני יודע שאיפה שאני רוצה לתלות את ה TV לא עובר קו חשמל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש נקודות חשמל קיימות בקיר, בשני הצדדים שלו! ככלל, קוי חשמל יעלו או יירדו ישר מנקודות חשמל.

בנוסף לנקוש על הקיר עם היד בנקודה בה אתה רוצה לקדוח ולהשוות את הצליל לנקודה מרוחקת יותר.

ניסיתי לקנות מספר גלאים, גם יקרים וגם זולים. כולם חסרי ערך והחזרתי אותם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, amosbmw כתב:

תחפש נקודות חשמל קיימות בקיר, בשני הצדדים שלו! ככלל, קוי חשמל יעלו או יירדו ישר מנקודות חשמל.

בנוסף לנקוש על הקיר עם היד בנקודה בה אתה רוצה לקדוח ולהשוות את הצליל לנקודה מרוחקת יותר.

ניסיתי לקנות מספר גלאים, גם יקרים וגם זולים. כולם חסרי ערך והחזרתי אותם.

כלומר אם אני קודח משמאל או ימין  לשקע החשמל לא אמורה להיות בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב גם לקופסאות ביקורת של חשמל, גם משם לפעמים יש צינורות ישרים שעולים או יורדים

לדעתי תקדח עם הפטישון, בטח בממ"ד, גם אם המקדח קקי יהיה לך הרבה יותר קל.

לדעתי תתחיל עם ה-6, במיוחד אם זו פעם ראשונה שאתה קודח עם פטישון, ככה אם יברח לך קצת זה לא ירחיב את החור לרמה בלתי שמישה.

אחרי שיש לך חור 6 מ"מ מספיק עמוק, תעבור ל-8 להרחיב אותו, אז אתה גם יכול לעשות את זה לאט לאט, ומשם ל-10.

לפחות עד שתכיר את הכלי תנסה לעבוד כמה שיותר מדורג.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השקע חשמל. התכנון הוא לשים את ה טלוויזיה (32 אינץ סהכ) מצד שמאל לנקודה. אפילו יותר מ 5 ס"מ שמאלה

(אגב, בממד אני קודח על מצב פטישון בלבד נכון? לא פטישון + רוטטת)

006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קודח במצב סיבוב+פטיש (המרכזי אצלך בבורר). אתה יכול להתחיל רק עם קידוח (ללא פטיש) בהתחלה כדי לעבור את הטיח ולקבל חור התחלתי. פטיש בלבד מיועד בעיקר לחציבה.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם אני רוצה לתלות TV בממד סביר שהערכה של הבוש תכסה לי את המקדח שאני צריך. אני מתלבט אם לקדוח עם ה SDS שנתנו עם הפטישון או מקדח רגיל. לא יודע כמה איכותי ה SDS שנתנו ואני לא רוצה לקנות מקדח SDS רק בשביל זה.

איך אני יודע שאיפה שאני רוצה לתלות את ה TV לא עובר קו חשמל?
נתנו לך מקדח sds10, תקדח איתו.
למה מקדח רגיל או לקנות אחר?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, innvision כתב:

אתה קודח במצב סיבוב+פטיש (המרכזי אצלך בבורר). אתה יכול להתחיל רק עם קידוח (ללא פטיש) בהתחלה כדי לעבור את הטיח ולקבל חור התחלתי. פטיש בלבד מיועד בעיקר לחציבה.

הכוונה למה שסימנתי בתמונה למטה?

לפני 2 דקות, gsi16v כתב:

נתנו לך מקדח sds10, תקדח איתו.
למה מקדח רגיל או לקנות אחר?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

אלה המקדחים

Scan2020-03-19_120659.jpg

006.jpg

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...