Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, huber כתב:

אתם מאלו שחייבים כפתורים פיזיים? הנה הפתרון בשבילכם:

https://insideevs.com/news/632969/tesla-model-3-y-phisical-buttons-bar/

אחד הרעיונות הכי אידיוטים שאי פעם נתקלתי בהם. עובד ע״י חיבור פאנל הכפתורים לטלפון, שחייב חיבור אינטרנט פעיל... פירצה נוספת להישתלטות על הרכב מרחוק, וכמובן לא יעבוד אם אתה במקום ללא קישוריות סלולרית או סוללת הטלפון נגמרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

PinkDolphin - אני לא אגיב לגבי אם זה פתרון טוב או לא, כי זה לא לגמרי מעניין אותי, מה שכן אם מעלים טענות נגד רצוי שתהיינה כאלו שעומדות במבחן המציאות למשל:

מקום ללא קישוריות סלולרית - באמת? מתי זה קרה לך בישראל? אתה עושה מסלולי שטח במדבר עם הטסלה?

סוללת הטלפון נגמרה - שוב - באמת? אתה יושב על מכשיר שרובו סוללה אחת גדולה. ונחש מה - יש לרכב יציאות USB שיכולות לפתור בדיוק בעיה כזו.

אז מה דעתך להעלות טענות נגד יותר הגיוניות? כאלו שבאמת יכולות לשלול את המוצר הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל גם בארץ יש לא מעט כבישים שאין בהם קליטה של דאטה או קליטה בכלל. למי שגר בצפון הרחוק או בדרום זה אפילו די נפוץ.

מחוץ לישראל זה בכלל לא מובן מאליו שיש לך קליטה בנהיגה מחוץ לאזור מיושב, וזה פתרון שמיועד לכל העולם מן הסתם, אז כן זה קצת בעייתי.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, huber כתב:

PinkDolphin - אני לא אגיב לגבי אם זה פתרון טוב או לא, כי זה לא לגמרי מעניין אותי, מה שכן אם מעלים טענות נגד רצוי שתהיינה כאלו שעומדות במבחן המציאות למשל:

מקום ללא קישוריות סלולרית - באמת? מתי זה קרה לך בישראל? אתה עושה מסלולי שטח במדבר עם הטסלה?

סוללת הטלפון נגמרה - שוב - באמת? אתה יושב על מכשיר שרובו סוללה אחת גדולה. ונחש מה - יש לרכב יציאות USB שיכולות לפתור בדיוק בעיה כזו.

אז מה דעתך להעלות טענות נגד יותר הגיוניות? כאלו שבאמת יכולות לשלול את המוצר הזה?

אין קליטה סלולרית ברוב החניונים התת-קרקעיים בארץ שהייתי בהם. כנ״ל בחלק מהמנהרות. בכביש 90 גם יש בעיית קליטה בחלקים נרחבים לאורכו. ושוב, כפי שאמר misterb, בחו״ל זה ממש נפוץ -- הקליטה הטובה ברוב המדינה מאד חריגה בחו״ל.
אם מישהו התרגל למערכת כזו, פתאום לחזור לתיפעול דרך מסך מסיט את הדעת מנהיגה.

אתה הופך להיות תלוי באפליקציה סלולרית. ומה יקרה אם החברה תפסיק לעדכן אותה? ושוב, זה עוד מקור להתקפות סייבר נגד המכונית. גם ככה מכוניות פרוצות לזה, אז למה להחמיר.
לא מפתיע אותי שהיזמים לא מצאו משקיע אמיתי, וצריכים להסתמך על crowdfunding.

(האמת, שבכלל הייתי אוסר על מסכי מגע במכוניות באופן גורף. כולם יותר איטיים לתיפעול מכפתורים נורמלים, וללא משוב פיזי, ויותר מסוכנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז ריקול לבטא של FSD...

תיכף תכיף הוא מוציא את זה לכולם ועומד בהבטחות שלו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הדגם מוסיף שיבוש ותחרות מול היבואנים המקומיים. 

איוניק 5  & קיה , איינאק & ID4, אפילו מבית לטסלה מודל 3 .

שלא נדבר על הסינים שהלכו טיפה רחוק כמו SKYWELL  ET5 , AIWAYS U6 

להוסיף לזה שבטסלה אין דרישה לטיפולים כמו בשאר היצרנים.

נראה שהולך להיות שמח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי בונה על זה, טסלה כבר העלו מחירי y בארה"ב מאז ההורדה.

מה שכן צפוי לקרות, שתצא הטסלה 2 שנראתה כבר בסין בתמונות פפרצי, ותיקח מה 3 את תפקיד הרכב "העממי". היא אמורה להיות התשובה לאטו 3 ומחולל הצמיחה הבא של טסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...