Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעילות מיסיונרית, ג'ון 3:16

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 1323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים דתיים באמת מאמינים בזה?

כאילו אתה באמת מאמין שהייתה קריעת ים סוף? צפרדעים נפלו מהשמיים? היה חושך על מדינה שלמה למשך 3 ימים?

גם אנשים חילוניים מאמינים באגדות.

ניקח לדוגמא את גולום 'משר הטבעות'. הוא מייצג דמות של יצור שהרכוש שלו נותן לו זהות, כוח, תחושת ערך, ומשחית אותו. דבר אחד שהוא אובססיבי לגביו, הופך אותו מהוביט ל... גולום. יצור חייתי, מעוות, חסר מוסר, בודד, חסר חברה.

נשמע מוכר?

מכור לסמים קשים, לא?!

גולום אמיתי?

לא כמו שאנחנו רואים אותו על המסך, אבל הרעיון של גולום, התחושה שהוא מעביר בנו, האופן בו אנחנו מסתכלים עליו, זהה לאופן בו אנחנו מסתכלים על מכור לסמים. שילוב של גועל, אולי קצת חמלה, הרבה חשש.

כל מה שאנחנו חווים שאנחנו צופים בגולום, אנחנו חווים בחיינו האמיתיים.

גולום, הדמות, לא קיים במציאות הגשמית, אבל ההוויה של גולום קיימת ואמיתית אצלנו.

זה קיים גם בקטנה יותר, אצל מכורים אחרים. הנהג שדרס את שני רוכבים האופניים שלשום. האוטו היה ה-precious שלו. צילומים שלו הופיעו בעמוד הפייסבוק. כלומר, הרכב, החפץ, כל הקונוטציות שקשורות אל רכב ספורטיבי, הגדירו את הזהות של הנהג, בעיני עצמו. החפץ הפך להיות חלק מהפרסונה. השחית אותו.

ואיך אנחנו מסתכלים על הנהג הזה כעת?

הוא גולום נתעב בעיננו.

האם גולום אמיתי?!

ועוד איך...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מבין אבל המציאות שלי אומרת שמוכרח שיהיה יוצר

אחרת גם בנוגה או לפחות מאדים היית מוצא משהו קרוב לחיים.

מה זה חשוב לך כמאמין שאין מצב שיש חיים במקום אחר חוץ מבכדור הארץ?

אתם כל הזמן מנסים להביא הוכחות מהמקורות לכל מיני דברים שבכלל המדע הוכיח כלא נכון, אבל שוכחים שהמשמעות של להאמין זה ללא הוכחות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים דתיים באמת מאמינים בזה?

כאילו אתה באמת מאמין שהייתה קריעת ים סוף? צפרדעים נפלו מהשמיים? היה חושך על מדינה שלמה למשך 3 ימים?

וישו הלך על המים?

סליחה, תמשיכו....

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדתות מבוססות על סיפורי מעשיות שסופרו על ידי אנשים שחיו במציאות שהם לא הבינו ולא היו להם את הכלים להבין אז הם המציאו סיפורים כדי שיוכלו לישון יותר טוב בלילה.

מכת חושך - מי יודע אולי הייתה התפרצות וולקנית איפשהו על פני כדור הארץ שגרמה לחשכה למספר ימים

מכת בכורות - מי יודע אולי הייתה מגפה שחיסלה המוני תינוקות

בצורת - אלוהים מעניש אותנו

המוות השחור - אלוהים מעניש אותנו

חיים לאחר המוות - מנגנון הכחשה כי אין אדם בעולם שמסוגל להתמודד עם העובדה שאין כלום אחרי המוות. המוח שלנו לא מסוגל לתפוס את המושג "כלום".

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להבהיר על עניין האוננות שעלה פה והשינויים והפיזיולוגיים.

נמצא שלגמור סביבות 20 פעמים בחודש - רצוי באופן מפוזר ולא בערב אחד - מקטין משמעותית את הסיכויים לסרטני מערכת המין בקרב גברים ובפרט סרטן הפרוסטטה, אחד הקטלניים ביותר.

יש לציין שהגמירה עצמה לא חייבת להיעשות על ידי אוננות. ניתן ואף רצוי להיעזר בבני/בנות זוג, חברים, משפחה ואף נערי מקהלה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק צריך לציין שבמידה ואתה לא קטין, לא מומלץ להעזר בנערי מקהלה אלא אם אתה מעוניין בהמשך לעזור בגמירה לשותף שלך לתא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק צריך לציין שבמידה ואתה לא קטין, לא מומלץ להעזר בנערי מקהלה אלא אם אתה מעוניין בהמשך לעזור בגמירה לשותף שלך לתא.

הייי, גמירה זה גמירה! ואנחנו לא שופטים...

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן הם מעל גיל ההסכמה שאז זה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא' date=' למרות שמשכב זכר זה כיף, שאלתי על מצוות. לא איסורים[/quote']

אתה שואל אותי על מצוות?

אתה יכול ללמד אותי מצוות נשמה שלי.

לגבי יתר המגיבים:

אני חושב שיותר הזוי להאמין שהכל מקרי מאשר שיש יוצר קדום.

יש כאלה שדיברו על ניסים הן ביהדות או בנצרות,

ובכן, זו נקראת קבלה מעשית. אמיתי, קיים ושורר.

להאמין שהכל מקרי? אז למה אתם חיים ומשקיעים את כל מרצכם בדברים שאין בהם שום טעם?

אם אין חיים אחרי המוות או אין עולם הבא אז למה לעזאזל אתה ממרר את החיים שלך והולך ללמוד ראיית חשבון או משהו דפוק וחסר כל תוכן אחר משקיע את כל חייך במשהו שאתה לא אוהב ובסוף הופך למאכל תולעים.

גם ככה החיים הם לא פיקניק אז מה אתם עושים כאן?

אתם חיים כדי למות?

אז למה לחיות?

אני לא מאמין באגוניסטים ולא באתאיסטים.

אני מאמין שפשוט יש אנשים שקצת התרחקו.

ה"ית הוא א_ל חנון רחום וארך אפיים, הוא מחכה לכם חברים.

עריכה אחרונה על ידי locomotive

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין חיים אחרי המוות או אין עולם הבא אז למה לעזאזל אתה ממרר את החיים שלך והולך ללמוד ראיית חשבון או משהו דפוק וחסר כל תוכן אחר משקיע את כל חייך במשהו שאתה לא אוהב ובסוף הופך למאכל תולעים.

אתם חיים כדי למות?

אז למה לחיות?

כלומר, אם נסכם, אתה מאמין במה שנח לך להאמין בו, כי זה נותן לך משמעות או משהו.

שזה לגמרי שונה מלקבל את מה שאתה יודע שקיים, או מה שאפשר להוכיח שקיים. גם אם זה לא כזה נח, או משאיר לך כמה שאלות פתוחות שקשה לך לענות עליהן.

אין לי תשובות מאוד טובות לשאלות האלו; אבל זה בוודאי לא אומר שאני מחליט מחר בבוקר שמשהו לא קיים הופך לקיים רק כדי שיהיו לי תשובות, גם אם זה פחות קל ומצריך קצת מחשבה, ולפעמים מביא אותי לתשובות שאני פחות אוהב.

או בקיצור, אני לא מדמיין לעצמי מציאות רק כדי לקבל תשובות; אני מנסה להסיק את התשובות מתוך המציאות שאני מכיר. שזה כנראה שורש ההבדל בין הצדדים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל אותי על מצוות?

אתה יכול ללמד אותי מצוות נשמה שלי.

לגבי יתר המגיבים:

אני חושב שיותר הזוי להאמין שהכל מקרי מאשר שיש יוצר קדום.

יש כאלה שדיברו על ניסים הן ביהדות או בנצרות,

ובכן, זו נקראת קבלה מעשית. אמיתי, קיים ושורר.

אתם חיים כדי למות?

אז למה לחיות?

אני לא מאמין באגוניסטים ולא באתאיסטים.

אני מאמין שפשוט יש אנשים שקצת התרחקו.

ה"ית הוא א_ל חנון רחום וארך אפיים, הוא מחכה לכם חברים.

כולנו חיים בשביל למות, ואני לא חושב שיש לנו סיבות לחיות ברמה הגלובלית, אנחנו בוחרים את הסיבות לקום בבוקר, זה היתרון של הבינה האנושית. [

אנשים מוזמנים לחיות בפחד מהלא נודע, שיבושם להם, אני לא מחפש תשובות ללמה אני חי כי זה לא באמת מעניין אותי, וממש לא אכפת לי מה יקרה כשאמות, אני סתם עוד גרגר חול חסר משמעות בדיוק כמו כולם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...