Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעילות מיסיונרית, ג'ון 3:16

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 1306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנצי אחי הוירטואלי האובד,

כשם שחיידק שבקושי נראה לעיתים גם בעדשת מיקרוסקופ

הוא בעל משמעות אדירה בגופך כך גם משמעותך בעולם.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקו, המשמעות באיזה קנהמידה? בקנה המידה של משפחתך יש לך משמעות אדירה. בקנה מידה של כדור הארץ - פחות משולית (אלא אם אתה קרל בנץ או דונלד טראמפ). בקנה מידה של היקום - גם לכל האנושות אין השפעה ממשית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין חיים אחרי המוות או אין עולם הבא אז למה לעזאזל אתה ממרר את החיים שלך והולך ללמוד ראיית חשבון או משהו דפוק וחסר כל תוכן אחר משקיע את כל חייך במשהו שאתה לא אוהב ובסוף הופך למאכל תולעים.

מי שהולך ללמוד ראיית חשבון ממרר לעצמו את החיים?

מכיר הרבה אנשים ואני ביניהם שקמים בכיף לעבודה כל בוקר עושים את מה שהם אוהבים ויש להם בזה סיפוק.

מכיר אפילו כמה שהעבודה שלהם היא לתקן את הטעויות שעשה הבורא שלך כמו סרטן בתינוקות, מומים בלב, ומפרצות במוח והסיפוק שלהם כפול ומכופל.

רק בשני דברים אני מסכים איתך - להשקיע את חייך במשהו שאתה לא אוהב זאת אכן אומללות.

שתיים, גם אני וגם אתה נהפוך מאכל לתולעים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהולך ללמוד ראיית חשבון ממרר לעצמו את החיים?

מכיר הרבה אנשים ואני ביניהם שקמים בכיף לעבודה כל בוקר עושים את מה שהם אוהבים ויש להם בזה סיפוק.

מכיר אפילו כמה שהעבודה שלהם היא לתקן את הטעויות שעשה הבורא שלך כמו סרטן בתינוקות, מומים בלב, ומפרצות במוח והסיפוק שלהם כפול ומכופל.

רק בשני דברים אני מסכים איתך - להשקיע את חייך במשהו שאתה לא אוהב זאת אכן אומללות.

שתיים, גם אני וגם אתה נהפוך מאכל לתולעים.

בס"ד

הבורא שלנו....

דבר שני, אותו בורא שהביא את הסרטן, הוא אותו בורא שחילק את השכל למצוא מזור לסרטן.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני, אותו בורא שהביא את הסרטן, הוא אותו בורא שחילק את השכל למצוא מזור לסרטן.

בלי למהר.. לקח את הזמן.. רק כמה מליוני שנים.

במחשבה שניה, מרבית סוגי הסרטן עדיין נחשבים חשוכי מרפה וסופניים. אז פעם באה שאתה יוצא לקשר חוץ, תגיד לו שיזדרז

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצחקת על הבוקר.

לי אין בורא, אל תיקח אותי בחשבון.

הבורא הזה לא חילק שום שכל למצוא מזור לסרטן ויש עוד הרבה מחלות שגורמות לסבל נורא ועדיין אין להם מזור.

לרוב מי שמוצא ומצא דרכים לתקן את ה"מתנות" האלו שחילק הבורא שלך הם אנשים שאין להם שום אמונה בכוח עליון.

סתם דוגמא, בזמן שלטון הכנסייה באירופה לנתח גופות כדי להבין מנגנונים פנימיים בגוף האדם ולקדם את הרפואה נחשב עיסוק בכישוף והוביל לגזר דין מוות. למרות זאת היו כאלו שהתעקשו לעשות זאת.

לסיכום אני מבין מדברייך שתינוק שנפטר מסרטן שעדיין אין לו תרופה זאת החלטת הבורא?

ילד שנאנס על ידי איזה קרוב שהוא סומך עליו, זה בידיעת הבורא שמוודא שאף אחד לא יגלה ויעזור?

אז גם אני חלק מהחלטת הבורא ונשלחתי לפורום הזה להאיר את עיני המאמינים :)

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

להאמין שהכל מקרי? אז למה אתם חיים ומשקיעים את כל מרצכם בדברים שאין בהם שום טעם?

אם אין חיים אחרי המוות או אין עולם הבא אז למה לעזאזל אתה ממרר את החיים שלך והולך ללמוד ראיית חשבון או משהו דפוק וחסר כל תוכן אחר משקיע את כל חייך במשהו שאתה לא אוהב ובסוף הופך למאכל תולעים.

גם ככה החיים הם לא פיקניק אז מה אתם עושים כאן?

אתם חיים כדי למות?

אז למה לחיות?

אני לא מאמין באגוניסטים ולא באתאיסטים.

אני מאמין שפשוט יש אנשים שקצת התרחקו.

ה"ית הוא א_ל חנון רחום וארך אפיים, הוא מחכה לכם חברים.

אני מת על דתיים שמדקקים את כל משך החיים שלנו, את יצירת המשפחה הלאה, את ההישגים, את ה-being של כל אחד,

גם אם הוא נראה שולי ולא קוראים לו טראמפ או הדוכס ביבי, למשפטים יענו סתומים כאלה (לא במובן מטומטמים אלא ללא המשך)

שאדם ללא יכולת לחבר שתי מחשבות ביחד, עלול להגיד "וואלה".

אז אני אומר לך שהחיים שלך בפחד, באמונה ברוח, בהגבלות מומצאות ומופרכות, בניסיון נואש לנסות "לתקן" או להסיט "חזרה" ציבור של אובדים -

הם נראים לי אומללים. אין לך ביסוס באמונה למעט סוחרי דת וספרים שמי יודע מתי ועל ידי מי נכתבו.

אני יודע במה אני מאמין. אתה לא.

אני חי בשביל עצמי ובשביל המשפחה, עובד קשה בשבילי ובשבילם, אוהב את מה שאני עושה, יכול להשקיע בפנאי שלי,

יכול להיות משמעותי גם במעגל הקטן שלי (מספיק לי! למה צריך יותר מזה??) במושגים הדפוקים של החילוניים האלה - גשמיות, ארציות.

חי כדי לחיות. ככה פשוט.

אני כאן ועכשיו ומתישהו לא אהיה כאן ועכשיו וזהו. לא מתעסק בזה, לא מפחד מהלא נודע. יהיה מבאס למות אבל נחיה עם זה :lol:

אגב ענייני מאורעות ותנ"ך. אני יכול להאמין שמאורעות אלה התקיימו, פשוט מוציא מהם התערבות אלוהית.

הרי העם שם ברובו היה בור. היה אפשר למכור להם הכל. הלכו במעגלים 40 שנה, כמו תל אביבים ברמת הגולן בלי ווייז.

מספיק גאות ושפל והנה הים נחצה. מספיק יום אביך מגעיל כזה בשביל מופע ברקים.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, הידיעה שאנחנו בסך הכל אוסף של מולקולות שהתחברו למה שאנחנו היום קשה מנשוא להרבה מאוד אנשים.

פשוט מולקולות חסרות משמעות. מתים, נגמר, הלאה. זו מחשבה לא נעימה ואם סיפורים עוזרים לאנשים לישון טוב יותר, לבריאות. אין בזה בושה.

אנחנו כל כך כלום ביחס ליקום הזה, שזה פחות מנמלה, וזו לא מחשבה נעימה לרוב האנשים.

איך אמר לי פעם איזה כירורג: אם אני עושה הכל נכון והמטופל מת, אני אשם. אם אני עושה הכל נכון והמטופל שורד, תודה לאל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

הבורא שלנו....

תשמע, הצלחת לגמור אותי עכשיו. אם זו הטרלה אתה גאון.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיש כאן כמה רואי חשבון שקצת נפגעו מדבריי,

בסדר, אז אני מוסיף גם מתווכי דירות וסוכני ביטוח כדי לאזן קצת.

אתם לא אמורים להפגע אתם הרי אוסף מולקולות צאצאי קופים ואריות חסרי משמעות שבסוף מתים וזהו.

במקומכם הייתי מוכר הכל, מתפטר, לוקח את כל השקלים ומעביר את יתרת חיי בהמתנה למותי בקו לנטה .

עריכה אחרונה על ידי locomotive

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא צאצאי קופים ואריות, אבל יש אב קדמון משותף עם הקופים ואב עוד יותר קדום המשותף עם האריות.

דרך אגב, דרך החשיבה שלך מובילה למחשבה שהיהודים נעלים על עמים אחרים, אבל גם עמים אחרים חושבים (באותה דרך) שהם עלים על היהודים (או על אחרים).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אב קדמון זו מכבסת מילים לצאצא.

לגבי הפסקה השנייה:

כולם נבראו בצלם אלוקים.

בני ישראל קיבלו את התורה (שהוצעה גם לגויים).

לכל נברא יש תפקיד ומשמעות עד אחרון בעלי החיים והדוממים.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שלאלוהים אין צורה.

אז איך אפשר להיות בצלמו?

כמובן שאב קדמון יצר צאצאים שאנחנו חלק מהם. אלא שאותו אב קדמון לא היה קוף, אלא משהו שקדם גם לנו וגם לקופים (ובדרך עוד כמה פיצולים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא אמורים להפגע אתם הרי אוסף מולקולות

1. אין שום קשר בין האדום לשחור במשפט שלך.

2. מה שכולנו עושים, כל דבר קטן, זה כי זו תכונה שקיבלה עדיפות. בין אם היא טובה או רעה, זה לא משנה. משהו בתכונה הזו קיבל יתרון אבולוציוני ולכן שרד. אין לזה סיבה, זה פשוט ככה. נפגע או לא נפגע, חינך או לא חינך. זה שרד כי זה התאים או לא הזיק מספיק. זה הכל.

3. נגיד והיית יודע שאין דבר כזה העולם הבא. נניח והיית יודע בוודאות של מיליארד אחוז שאחרי המוות, זהו. כלום. היית משנה משהו בחייך? סתם מסקרנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2. מה שכולנו עושים, כל דבר קטן, זה כי זו תכונה שקיבלה עדיפות. בין אם היא טובה או רעה, זה לא משנה. משהו בתכונה הזו קיבל יתרון אבולוציוני ולכן שרד. אין לזה סיבה, זה פשוט ככה. נפגע או לא נפגע, חינך או לא חינך. זה שרד כי זה התאים או לא הזיק מספיק. זה הכל.

3. נגיד והיית יודע שאין דבר כזה העולם הבא. נניח והיית יודע בוודאות של מיליארד אחוז שאחרי המוות, זהו. כלום. היית משנה משהו בחייך? סתם מסקרנות.

2. אם ככה, גם לאמונה באל ולדת יש תפקיד אבולוציוני, ואולי זו טעות אבולוציונית לנטוש אותה?

3. בוודאי שזה משנה את חייך. כבר ניטשה ניבא את המשבר המוסרי של אובדן הציווי האלוהי והעדר המשמעות שבא בעקבותיו, ואפילו את שפיכות הדמים שתבוא בעקבות זאת, ואפילו ייחס אותה לקומוניזם (את הפאשיזם הוא לא צפה).

God is dead. God remains dead. And we have killed him. How shall we comfort ourselves, the murderers of all murderers? What was holiest and mightiest of all that the world has yet owned has bled to death under our knives: who will wipe this blood off us? What water is there for us to clean ourselves? What festivals of atonement, what sacred games shall we have to invent? Is not the greatness of this deed too great for us? Must we ourselves not become gods simply to appear worthy of it?

השאלה של לוקו, מה מנחה אותך בחיים לא ציווי אלוהי, היא שאלה טובה מאוד מאוד!

מהר מאוד מגלים שאנשים כביכול "חילוניים" מאמצים לעצמם כל מיני רסיסי דתות והתנהגויות אמוניות כדי למלא את החסר, מאימוץ אידיאולוגיות ועד אהדה לקבוצות ספורט, סרטי Star Wars או כל מיני דברים אחרים. רק כדי להכניס קצת תכלית, פולחן, טקסים, מטרה וגם אקסטזה.

ושאף אחד לא יגיד לי, "להיות מאושר", כמטרה, כי סטטיסטית חרדים זו קבוצת האוכלוסיה הכי מאושרת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...