Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפעילות מיסיונרית, ג'ון 3:16

locomotive
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר פה על מקווה?

שואל בשביל חבר

אני מניח שהוא דיבר על המוסדות הללו

https://www.thetimes.co.uk/expert-traveller/destinations/europe/germany/berlin-in-my-birthday-suit/

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אם רק הייתם מזכירים קורונה כשהשרשור הזה היה פעיל, אומרים שיש בזוהר תחזיות למגפה עולמית ב 2020, זורקים את המילה הסגר - היום כבר הייתי עם שטריימל. 

ממשיכים לפספס הזדמנויות. 

*אני מתנצל מראש, אני סגור בבית ויש פה פוטנציאל לשעות של ענין 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שיש בזוהר או בתורה תחזיות לקורונה. 

רק משום מה, את כול התחזיות האלה מגלים אחרי שהמאורע קרה, ואף פעם לא לפניו. איזה צירוף מקרים מעניין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם לזה יש חיזוי בזוהר.  ובתורה.  ובברית החדשה.  ולמעשה -בכל ספר עם מספיק מלים, או בכל טקסט מספיק כללי ומעורפל (מי אמר נוסטרדמוס ולא קיבל ?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ב"נבואותיה הנחמדות והמדויקות של אגנס נאטר"

עריכה אחרונה על ידי אורי מ.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ניקו פ. כתב:

אחלה ספר ועשו עליו מיני סדרה מעולה בנטפליקס.

התכוונת באמזון.

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
בתאריך 2.12.2019 בשעה 05:39, tzahico כתב:

הספרדי יאמר - נסיון. הליטאי יאמר - צריך עיון. החסיד יאמר - הצמצום.

וזה היופי בדת היהודית - שלמרות כל הפולמוסים וחילוקי הדעות, אף אחד (בנתיים...) לא מנסה להרוג אחד את השני.

אני כבר לא בטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ובצדק.  ולא מהיום.

"אותו יום היה קשה לישראל כיום שנעשה בו העגל...תנא ר' יהושע אונייא תלמידי בית שמאי עמדו להן מלמטה והיו הורגין בתלמידי בית הלל, תני [גרסה אחרת]: ששה מהן עלו והשאר עמדו עליהן בחרבות וברמחים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...