Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חגורה - דרכי התמודדות

שימו לב! השרשור הזה בן 1943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע שעבר ביציאה מכפר סבא (צומת G) עצר אותי שוטר מיד לאחר הצומת וטען ששוטר סמוי, לבוש על אזרחי, ראה שנסעתי בצומת ללא חגורה.

ברצוני לפעול לביטול הדוח בגלל הסיבות הבאות :

1. נסעתי חגור! זהו נושא שאני מקפיד עליו תמיד ובכל נסיעה (גם לשאר נוסעי הרכב) להמחשת הנושא אפילו הראתי לשוטר שכל מושבי הילדים ברכב שלי עגונים באמצעות ה ISOFIX

2. אשתי שישבה לידי העידה בפני השוטר שנסעתי חגור וזה מופיע בדוח

3. השוטר שעצר אותי טען שכאשר הוא עצר אותי הייתי חגור וזה גם מופיע בדוח

4. השוטר הסמוי ראה אותי דרך חלון הצד של הנהג וזה מצוין בדוח.

אני טוען שיש מצבים שלא ניתן להבחין דרך חלון הצד אם הנהג חגור (תנסו לראות כלי רכב דרך חלונות הצד) - ברכב שלי יש חלונות אחוריים מקוריים מושחרים אשר גם הם מפחיתים את היכולות לזהות דרך הצד על הנעשה בתוך הרכב. אגב, השוטר שעצר אותי וראה שאני חגור, עמד במרכז הכביש וראה אותי דרך חזית הרכב.

מבחינתי מדובר על עניין עקרוני, במשך 20 שנות רישיון נהיגה, קיבלתי 5/6 דוחות ותמיד השלמתי עם רוע הגזירה - כי באמת עברתי את אותם עבירות, במקרה הזה, נעשה לי עוול וברמה העקרונית אני לא מוכן להודות על משהו שלא ביצעתי.

מבקש לדעת כיצד נכון להתנהל והאם לבקש מיד להישפט ?

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בשבוע שעבר ביציאה מכפר סבא (צומת G) עצר אותי שוטר מיד לאחר הצומת וטען ששוטר סמוי, לבוש על אזרחי, ראה שנסעתי בצומת ללא חגורה.

ברצוני לפעול לביטול הדוח בגלל הסיבות הבאות :

1. נסעתי חגור! זהו נושא שאני מקפיד עליו תמיד ובכל נסיעה (גם לשאר נוסעי הרכב) להמחשת הנושא אפילו הראתי לשוטר שכל מושבי הילדים ברכב שלי עגונים באמצעות ה ISOFIX

2. אשתי שישבה לידי העידה בפני השוטר שנסעתי חגור וזה מופיע בדוח

3. השוטר שעצר אותי טען שכאשר הוא עצר אותי הייתי חגור וזה גם מופיע בדוח

4. השוטר הסמוי ראה אותי דרך חלון הצד של הנהג וזה מצוין בדוח.

אני טוען שיש מצבים שלא ניתן להבחין דרך חלון הצד אם הנהג חגור (תנסו לראות כלי רכב דרך חלונות הצד) - ברכב שלי יש חלונות אחוריים מקוריים מושחרים אשר גם הם מפחיתים את היכולות לזהות דרך הצד על הנעשה בתוך הרכב. אגב, השוטר שעצר אותי וראה שאני חגור, עמד במרכז הכביש וראה אותי דרך חזית הרכב.

מבחינתי מדובר על עניין עקרוני, במשך 20 שנות רישיון נהיגה, קיבלתי 5/6 דוחות ותמיד השלמתי עם רוע הגזירה - כי באמת עברתי את אותם עבירות, במקרה הזה, נעשה לי עוול וברמה העקרונית אני לא מוכן להודות על משהו שלא ביצעתי.

מבקש לדעת כיצד נכון להתנהל והאם לבקש מיד להישפט ?

למה השוטר שראה אותך לכאורה לא חגור לא רשם את הדוח בעצמו?

האם פרטי השוטר שצפה בך לא חגור לכאורה רשומים בדו"ח?

אם לא, הדוח מעט בעייתי לתביעה.

תעלה את הפרטים כמו שהמליצו לך וננסה לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתכוון להוכיח שנהגת חגור?

איך השוטר מתכוון להוכיח שראה אותו לא חגור? טענה של "ראיתי אותו לא חגור מרחוק ודרך חלון הנוסע" לא ממש תחזיק לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שטען ידידי אבי

ללא ציון שמו של השוטר הסמוי בדו"ח בעייתי לתביעה להוכיח את תביעתה.

אלא אם הוא מחבר מזכר בנדון.

מה המרחק מהמקום בו לכאורה השוטר הסמוי ראה אותך לבין המקום בו נעצרת?

בד"כ חוגרים את החגורה בתחילת הנסיעה.

כפי שכתבו לך תעלה את הדו"ח לכאן הסתר פרטים אישיים, יעזור לנו לעזור לך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי.

מבקש לחדד את הטענות שלי :

1. מול השוטר הסמוי שטען שנסעתי לא חגור. בדוח יש 3 אנשים שטוענים אחרת (אשתי, אני והשוטר שעצר אותי)

2. יש אפשרות שצפייה דרך חלון הנהג אינה מספיקה כדי לזהות חגירת חגורה (זה תלוי במיקום הישיבה של הנהג, מיקום הידים, שטח החלונות וכדומה) - אני יכול לצלם ולהמחיש את הנושא ברכב שלי וכלי רכב אחרים.

לגבי המרחק - השוטר שעצר אותי עמד מולי 100 מטר לאחר הצומת.

SQScan.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח ערוך לתפארת מ"י (מדינת ישראל או משטרת ישראל, מה שתבחר)

יסודות העבירה כמו צבע החגורה וצבע החולצה מתוארים בפרוטרוט, כמו כל תהליך הזיהוי ושמירת קשר עין

אין לך סיכוי ולו קלוש לצאת מזה.

עצתי - אם אתה עומד בתבחינים לדוח התראה שהם:

7 שנים רשיון נהיגה

5 שנים אחורה ללא רישום תעבורתי

הודאה באישום

פנה למפנ"א ובקש המרה לדוח התראה

לא הייתי ממליץ על משפט ולו רק בגלל שזה יגזול ממך לפחות יומיים עם סיכוי 50%(או שכן או שלא) לזיכוי, בלי לחשב שכ"ט עו"ד

במחשבה שניה, אני לא הייתי נותן לשוטר אחר לרשום דוח על עבירה שאני ראיתי. ייתכן עוד שהמתנדב שראה אותך לא מוסמך עדיין לרשום דוחות.

בעניין זיהוי חגורה לא רכוסה, זו מיומנות נרכשת ולרוב אין עם זה בעייה.

המלצתי נשארת בעינה

עריכה אחרונה על ידי אביG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח ערוך לתפארת מ"י (מדינת ישראל או משטרת ישראל, מה שתבחר)

יסודות העבירה כמו צבע החגורה וצבע החולצה מתוארים בפרוטרוט, כמו כל תהליך הזיהוי ושמירת קשר עין

אין לך סיכוי ולו קלוש לצאת מזה.

עצתי - אם אתה עומד בתבחינים לדוח התראה שהם:

7 שנים רשיון נהיגה

5 שנים אחורה ללא רישום תעבורתי

הודאה באישום

פנה למפנ"א ובקש המרה לדוח התראה

לא הייתי ממליץ על משפט ולו רק בגלל שזה יגזול ממך לפחות יומיים עם סיכוי 50%(או שכן או שלא) לזיכוי, בלי לחשב שכ"ט עו"ד

במחשבה שניה, אני לא הייתי נותן לשוטר אחר לרשום דוח על עבירה שאני ראיתי. ייתכן עוד שהמתנדב שראה אותך לא מוסמך עדיין לרשום דוחות.

בעניין זיהוי חגורה לא רכוסה, זו מיומנות נרכשת ולרוב אין עם זה בעייה.

המלצתי נשארת בעינה

הנקודה שמאוד מפריע לי להודות במשהו שלא ביצעתי.

האם העובדה ש 3 אנשים טוענים אחרת לא אמורה להשפיע?

אגב, גם בעבירה מסוג זה מומלץ ללכת עם עורך דין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה השנייה - לא. אל תלך למשפט ובוודאי אל תשלם לעורך דין. אין לך סיכוי בדין.

לשאלה הראשונה - המתנדב ראה אותך, לטענתו, ללא חגודה

רושמת הדוח כתבה כי היית חגור בעת שהרכב נעצר

אתה ואשתך טוענים כי היית חגור.

הייתכן שנסעת מרחק קצר כלשהו, לא חגור, ליד המתנדב בתצפית וכשעברת אותו התחלת לחגור וסיימת קצת לפני שהשוטרת סמנה לך לעצור?

במצב כזה כולם דוברים אמת גם אתה שטוען כי היית חגור אבל לא באותו פרק הזמן שעברת לדי התצפיתן.

חוזר ומציע: בקש המרה להתראה או שלם את הדוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מפנה לשוטר שרשם את הדוח כנראה שענינו בטעות או ב"טעות" את השאלה הבאה. אדוני השוטר, עצרת אותי חגור , את זה שזיהה לכאורה את העבירה לא יכולתי לזהות ובודאי לא כשוטר, אז איך נראה לך שבפרק הזמן הקצר מאוד עד שעצרת אותי, היתה לי סיבה או אפשרות לחגור את החגורה דווקא במעבר צומת מבלי שתזהה זאת ?

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...