Jump to content

ROEY B

 • הודעות

  960
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  תמיד כאן

הנקודות של ROEY B

משקיען

משקיען (5/14)

10

מוניטין

 1. ROEY B

  מבחן דרך - סובארו פורסטר

  למה אתה חוזה שהרדאר ייעלם? אני חשבתי שבגלל שיש לרדאר יתרון ביכולת עבודה בכל תנאי מזג אויר (לדוגמא ערפל) תיתן לו דווקא עדיפות לעתיד. בנוסף, מערכות נוספות אחרות (כמו התראת שטחים מתים) עושות שימוש בסוג של רדאר ולא במצלמה.
 2. ברכב שלי בלם החנייה נדרך ומשתחרר אוטומטית בצורה חשמלית - הנהג צריך להיות חגור וכל הדלתות סגורות ואז כאשר משלבים ל D ולוחצים על דוושת הגז הבלם משתחרר. קיים כמובן כפתור לשחרור בצורה ידנית שמעולם לא השתמשתי בו ברכב הזה. האמת ששאלתי את עצמי אם יש לזה תיעוד במחשב של הרכב - מאמין שאין לזה תיעוד.
 3. הנקודה שמאוד מפריע לי להודות במשהו שלא ביצעתי. האם העובדה ש 3 אנשים טוענים אחרת לא אמורה להשפיע? אגב, גם בעבירה מסוג זה מומלץ ללכת עם עורך דין?
 4. צירפתי. מבקש לחדד את הטענות שלי : 1. מול השוטר הסמוי שטען שנסעתי לא חגור. בדוח יש 3 אנשים שטוענים אחרת (אשתי, אני והשוטר שעצר אותי) 2. יש אפשרות שצפייה דרך חלון הנהג אינה מספיקה כדי לזהות חגירת חגורה (זה תלוי במיקום הישיבה של הנהג, מיקום הידים, שטח החלונות וכדומה) - אני יכול לצלם ולהמחיש את הנושא ברכב שלי וכלי רכב אחרים. לגבי המרחק - השוטר שעצר אותי עמד מולי 100 מטר לאחר הצומת. SQScan.pdf
 5. בשבוע שעבר ביציאה מכפר סבא (צומת G) עצר אותי שוטר מיד לאחר הצומת וטען ששוטר סמוי, לבוש על אזרחי, ראה שנסעתי בצומת ללא חגורה. ברצוני לפעול לביטול הדוח בגלל הסיבות הבאות : 1. נסעתי חגור! זהו נושא שאני מקפיד עליו תמיד ובכל נסיעה (גם לשאר נוסעי הרכב) להמחשת הנושא אפילו הראתי לשוטר שכל מושבי הילדים ברכב שלי עגונים באמצעות ה ISOFIX 2. אשתי שישבה לידי העידה בפני השוטר שנסעתי חגור וזה מופיע בדוח 3. השוטר שעצר אותי טען שכאשר הוא עצר אותי הייתי חגור וזה גם מופיע בדוח 4. השוטר הסמוי ראה אותי דרך חלון הצד של הנהג וזה מצוין בדוח. אני טוען שיש מצבים שלא ניתן להבחין דרך חלון הצד אם הנהג חגור (תנסו לראות כלי רכב דרך חלונות הצד) - ברכב שלי יש חלונות אחוריים מקוריים מושחרים אשר גם הם מפחיתים את היכולות לזהות דרך הצד על הנעשה בתוך הרכב. אגב, השוטר שעצר אותי וראה שאני חגור, עמד במרכז הכביש וראה אותי דרך חזית הרכב. מבחינתי מדובר על עניין עקרוני, במשך 20 שנות רישיון נהיגה, קיבלתי 5/6 דוחות ותמיד השלמתי עם רוע הגזירה - כי באמת עברתי את אותם עבירות, במקרה הזה, נעשה לי עוול וברמה העקרונית אני לא מוכן להודות על משהו שלא ביצעתי. מבקש לדעת כיצד נכון להתנהל והאם לבקש מיד להישפט ?
 6. נכון מאוד - ולכן אתה רוכש רכב חדש ומקבל איתו אחריות שאמורה להעניק לך שקט נפשי עד ספטמבר 2021...
 7. מניסיון דומה בעיר אחרת. הבאסה בחיפוש חניה קרובה בכל יום (או למעשה בכל ערב) יגבור על תחושת הבאסה הרגעית בתשלום החניה. אל תשכח שגם כאשר תרצה למכור בעתיד את הדירה, תוכל לקבל בעבור החניה הנוספת כסף.
 8. מצורף מספר תמונות - שים לב שיש לחצנים ב 2 הצדדים של הזרועות. אגב 1, אם זה לא כזה חשוב, אז למה ציינת את זה בבחינה שלך? אגב 2, נראה לי קצת מוזר לרכוש רכב חדש בשנת 2016 ללא מאפיין בסיסי שכזה, לא נראה לי שיש הרבה כלי רכב ללא המאפיין הזה
 9. לגבי מיקום כפתורי השליטה על המולטימדיה - האמת שזה לא הטורקים שהחביאו, לכל מי שיצא לנסוע בשנים האחרונות על שלל דגמי קרייזלר / ג'ייפ ידע בדיוק איפה למצוא את זה - זה מאפיין שמלווה אותם בגלגלי ההגה שלהם כבר שנים. מסכים שבנסיעה אחת קצרה ניתן לפספס אותם, אבל לאחר שמתרגלים לזה - זה הרבה יותר נוח ונגיש (בזמן נהיגה אצבעות הידים קרובות יותר לחלק האחורי של גלגל ההגה מאשר לחזית). אה...ולגבי תמונה, בדיקה קצרה אצל החבר GOOGLE תמונות (יותר קל למצוא למותגים של קרייזלר) תראה לך בדיוק על המיקום
 10. אני שמח לשמוע את הדאגה הכנה לסביבה. סתם לידע כללי - באיזה רכב אדוני מתנייד ביום יום? (אני מניח שהנתון העיקרי בבחירת הרכב היה נתון ה CO2 הממוצע של הרכב) ושאלת אגב נוספת, אני מניח שברכבך הפרטי אתה דואג להפעיל בתצורה תדירה את מערכת ה"עצור וסע" (כולל בימי הקיץ החמים)
 11. זה בדיוק העניין, לאורך השנים מכוניות שבאמת פרצו דרך מבחינת המכירות עשו זאת דרך התמורה שהם הציעו (ספורטג' 1.6, אלטו וכו'). לפני החיפוש אחר הטכנולוגיה המתקדמת (שאני בכלל לא בטוח שזה נכון - לפי הלוגיקה הזאת, אוקטביה מוגדשת בעלת גיר מצמד כפול אמורה למכור יותר מקורולה ומאזדה 3 אטמוספריות) - אני בטוח שפער כספי של 20,000-30,000 ש"ח מהמתחרות אמור "לדבר" הרבה יותר ללקוח.
 12. אז אני מבין שאתה צופה מכירות היסטריות לספורטאג' טורבו כפול מצמד לעומת ה 1.6 האוטומט הרגיל שידשדש במכירות
 13. ROEY B

  פיאט טיפו החדשה

  הורי החזיקו רכב כזה בתחילת שנות התשעים, לצד כל המעלות שציינת - העיצוב החיצוני היה מאוד נאה בעיני (בעיקר בדגמים שהגיעו עם חישוקיים קלים מקוריים). בצד הפנימי, לצד המרווח הפנימי הנדיב, ניתן היה למצוא (בחלק מהדגמים) לוח מחוונים דיגיטאלי - בזמנו זה נתן תחושה מתקדמת ומיוחדת בהשוואה לאותם משפחטומטיות "רגילות".
 14. אתה בהחלט מוזמן להגיע לפרנקפורט בשנה הבא, תערוכת רכב (פרטי) לא תמצא שם... התערוכה מתקיימת אחת לשנתיים. לגבי התערוכה השנה, כמי שרק חזר משם והיה גם בתערוכה הקודמת, חייב לציין שהתערוכה הקודמת הייתה הרבה יותר מרשימה ועוצמתית מזו שנערכה השנה. בפעם הקודמת המסר העיקרי היה חשמל (כולל החשיפה של סדרת ה i של ב.מ.וו) ואילו השנה זה כמעט ולא היה מוזכר. השנה, לכל מקום שלא הלכת דיברו על רכבי פנאי, כולל יצרני רכב שאני לא מבין מה הקשר שלהם לנושא (למעט רצון להרוויח כסף מהסגמנט החם ביותר בשוק).
 15. הלבורג הוצגה בתערוכה בגרסה האירופאית - מנוע 1.6 טורבו 170 כ"ס, גיר רציף למעשה המסיבת העיתונאים של סובארו הייתה על הדגם הזה בלבד
×
×
 • תוכן חדש...