Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולצות טי שירט איכותיות לגבר היכן?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1068 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הא? אתה מדבר על המרינו וול? אותו טי שירט שלבשתי ב-35 מעלות של הטיול בפארקים הלאומיים בנבדה, אריזונה ויוטה?

מאד מענין מה שאתה אומר כאן.

אשמח לקישור להמחשה.

אגב, היות ומדובר במארינו, האם יש מספר של עוביים? יעני עובי הבד? למה לשים לב?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני גם מחפש חולצות T בצבע אחד שיחזיקו הרבה זמן ולא יראו מצ'וקמקות אחרי שלוש כביסות

בארה"ב קניתי בטרגט וברוס חבילות של 3-5 יח' של מותגים כמו קלווין קליין, fruit of the loom וכו..בגרושים שהחזיקו שנים.

בארץ לא הצלחתי למצוא כאלה. יש רק חולצות מצ'וקמקות שנהרסות אחרי חודש.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש מספר עוביים. טי שירט רגילה היא לרוב נניח 160 גרם, וזה עולה ככל שרוצים עבה יותר (220, 260...). אני קניתי רק חולצות רגילות אבל באירופה, לא בארץ. יש המון חברות שמוכרות כאלו מוצרים. החולצות של Lasting Sport הצ'כית מחזיקות אצלי מצוין, לדוגמא.

המחירים באתר גבוהים - יותר מ-50 יורו לחולצה. אני קניתי באסטוניה ב-35.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה לא מגרד כמו צמר? כי סוודר צמר (גם מרינו) על גוף חשוף זה סוג של עינוי סיני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה אתה רגיש לגירוד אבל התחושה של חולצת מרינו על הגוף היא כמו של כותנה רכה במיוחד (גם אחרי עשרות כביסות - כשחולצת כותנה רגילה כבר מזמן "מתקשה").

באמת שיש לי רק שבחים לחומר הזה. מעבר לכך שזו חולצה נהדרת ליום יום, הגדולה שלו היא בימים שבהם אתה "עובד" קשה - חם, פעילות גופנית, מזיע. הוא מנדף הרבה יותר מהר מחולצות רגילות ופשוט לא מסריח.

אישית אני גם מרגיש הבדל משמעותי מחולצות רגילות כשנעשה יותר קריר - הוא שומר יותר טוב על חום הגוף ומאפשר ללכת עם טישירט גם כשבחוץ טמפ' נמוכה יחסית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי, אין לי לינק.

חפש באמזון merino wool shirt, או אולי ב-ASOS. שים לב לחפש חולצות דקות יחסית - 150-160 גרם. המחירים לרוב 30-60 דולר לחולצה. אל תקנה כאלה שמיועדות לשכבה תחתונה כלבוש תרמי - זה לא טישירט...

כמו שאמרתי - לא ערב לתוצאות שמגיעות מאיביי, כבר נכוויתי פעם.

בוודאות החולצות של Lasting Sport מצוינות. לי יש את החולצה הזאת. (יש לי גם אחת עם שרוול ארוך - שימושי כהגנה מפני השמש או חרקים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החולצות הכי טובות שלי הן שילוב של פוליאסטר וכותנה, אבל הכל תלוי בהעדפת המשתמש.

רוב הבגדים שלי מתחלקים בין חולצות 100% כותנה המשמשת אותי ליום-יום לבין חולצות 100% פוליאסטר המשמשות אותי לספורט, יש לי פוליאסטר של נייק, אדידס, ניו באלאנס, קארימור, קאפה, פומה, דיאדורה.

החולצות שהרגישו לי הכי איכותיות היו ניו-באלאנס ואדידס.

לגבי כותנה, אני קונה בזמן האחרון חולצות בתמנון, בדרך כלל הן עולות בסביבות ה15₪, מחזיקות סבבה לגמרי כבר תקופה מסויימת ואין לי תלונות, הרבה נרתעים מהמחיר הנמוך אבל לדעתי אין סיבה, צריך לראות במעמד הקניה שאין דפקטים וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הרגיל של החולצות בתמנון הוא כ-40 שקלים, כאשר רוב ימות השנה יש מבצעים של 4 ב-100. רק לקראת סוף עונה (שזה בשיא הקיץ בעצם) יש סטנד של חולצות ב-15 ש"ח ממה שנשאר.

אני לקוח קבוע שלהם מזה כמה שנים. לפעמים החולצות שלהם מחזיקות שתי עונות, ולפעמים רק 2-3 כביסות.

לאחרונה עברתי לחולצות של אורבניקה, אותו מחיר +\- אבל האיכות עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קונה לעיתים בתמנון, לא ראיתי ב15, אבל זה בדרך כלל 4 ב100.

משהו מוזר קורה עם חולצות כותנה, אחרי הרבה כביסות הם נהפכות להיות קשות (לא כולם) - ולמה?

ויש גם כאלה שפשוט כאילו סופגות זיעה.

אתה לובש אותם אחרי כביסה וכבר מסריחות אחרי 10 דקות.

לגבי חצי פולי' חצי כותנה, אין שום סיכוי, זה מגרד ולא נעים.

לגבי מרינו וול - יש לי גרביים. מדהימות, לא מכיר לגבי חולצות.

אגב למה חולצות מנדפות לא תופסות ביום יום? למה אנחנו לובשים אותם רק בספורט??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מוזר קורה עם חולצות כותנה, אחרי הרבה כביסות הם נהפכות להיות קשות (לא כולם) - ולמה?

אתה לובש אותם אחרי כביסה וכבר מסריחות אחרי 10 דקות. - נשמע מאוד מוזר מה שאתה כותב. האם אחרי הכביסה נשאר ריח של מרכך כביסה על הבגדים ?

אולי ריח הזיעה שלך שונה לכן החולצות מסריחות לאחר 10 דקות ?

האם אתה משתמש במרכך כביסה ? באיזורים מסויימים במדינה המים מאוד קשים דבר שלא מטיב עם הכביסה לכן במקרים כאלה אפשר להוסיף חצי כוס חומץ לכביסה או מרכך מים.

באיזה טמפ' את מכבס את החולצות ?

איך אתם מייבשים את החולצות ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה קורה עם חולצות ישנות מכותנה מלאה. לא לכל החולצות זה קורה.

פשוט בשלב מסויים, החולצה מסריחה כשהיא נרטבת.- לא חייב מזיעה.

הבנתי שזה קורה כשאר לא מייבשים את החולצות במייבש אלא בתליה, ואז נהיה להם ריח של מים עומדים.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן חומץ בכביסה פותר הבעיה.

פשוט לאחר שסוגרים את הכביסה בתוף הנירוסטה, לשפוך מעל כוס חומץ, לסגור מיכסה המכונה ולהפעיל רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...