Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חולצות טי שירט איכותיות לגבר היכן?

renault5
שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בחצי חינם לפני יומים ולא עליתי לקומה של הביגוד :/

אסתכל שם תחילת שבוע הבא כשאהיה שם.

החנויות של דלתא המחירים שם זה משהו לא נורמלי.

אני מקווה שעוד נשארה להם סחורה, עליתי לשם במקרה בתחילת החודש וקניתי בלי הפסקה, אני מצטער שלא לקחתי 20 זוגות כאלו (מגיע 2 חולצות ביחד ב 25 ש"ח לאחר הנחה של 70 עכוז).

יש להם CLASSIC FIT / SLIM FIT / LOOSE FIT. כולן או שחורות לבנות אפורות חלקות ללא הדפס.

בחנויות של דלתא המחירים מרקיעי שחקים משום מה, רק בגדי הספורט שלהם לחדר כושר שקניתי היו במחירים מעולים (30-50 ש"ח למכנס ולחולצה כל אחד)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה באמת הקטע של דלתא?

המחירים שלהם לא עממיים בלשון המעטה, כאילו הם עדיין מייצרים בצפון תל אביב.

הם באמת מייצרים עוד בארץ, או עברו כבר לייבוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה באמת הקטע של דלתא?

המחירים שלהם לא עממיים בלשון המעטה, כאילו הם עדיין מייצרים בצפון תל אביב.

הם באמת מייצרים עוד בארץ, או עברו כבר לייבוא?

זה באמת מרגיש כאילו הייצור בארץ בגלל המחירים אבל לא אלא ,הייצור בסין/הודו.

יש לי 3 חולצות שלהן מלפני שנתיים שעדיין מחזיקות מצוין אבל קניתי גם בזמנו בחצי חינם.

באתר של דלתא המחירים תמיד חצי מהמחיר בחנות.

אני עוד מעט טס לחו"ל איך החולצות של אדידס היום מבחינת איכות?

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש. אפרופו דריי פיט וטריקו.

איפה אני יכול למצוא טריקו דריי פיט עם כיס ? מה אני מחפש בכלל באנגלית?...

תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמת ופסלת עכשיו איזה 70% מתוצרת הטקסטיל העולמית. תירגע. סה"כ מדובר ב-50% פוליאסטר, אף אחד לא מת מזה, ויש אפילו כאלה שנהנים.

אני למשל לא מתחבר לכל אפנת הדריי-פיט, אבל מכאן ועד לקרוא לה בשמות גנאי... בסדר, אז לא לטעמי. קורה.

נ.ב. מצאת בת זוג בסוף? זכור לי שהיה לך שרשור מיתולוגי בנושא.

ספציפית החולצות האלה רכות מאד, נושמות לא רע, ולא מדגדגות את הפטמות. בדומה למנוע ברכב - זה נהיה עוד יותר נעים עם הזמן, אחרי הרצה (כלומר אחרי כמה כביסות).

פוליאסטר הוא חומר סינטטי. כאמור גם אני ציינתי יש לו יתרונות בסגנון פליזים למיניהם או כמו שאתה ציינת, חולצות דריי פיט. אני לא הולך ביום יום עם פליז אלה אם אני נוסע לעשות סקי וגם לא הולך ביום יום עם דריי פיט אלה אם אני הולך לחדר כושר. פוליאסטר הוא חומר סבבה לשימושים ספציפיים, ליבוש בסיס (כגון תחתונים, גרביים וחולצות) הוא לא אחד מהם בטח ובטח לא פוליאסטר של 3 ב 10$, כי שמע גם פוליאסטר כמו כל חומר אחר שונה באיכות שלו בין רמות מחירים שונות (לדוגמא יש לי חולצות דריי פיט של H&M וחולצות דרייפיט של NIKE, מיותר לציין שההבדל ביניהם הוא שמיים וארץ לטובת הנייק, ושניהם 100% פוליאסטר, כמובן שגם המחיר בהתאם). אם תשים לב אגב, כל האנשים שלובשים פוליאסטר בתנאים קשים (שלג, קור וכו') לובשים שכבת בסיס שהיא לא פוליאסטר אלה לרוב צמר מרינו.

פוליאסטר זול, נושם פחות לכן לדוגמא תחתונים מפוליאסטר, הופכים את כל האזור שבו מתגורר חבר של כל גבר - לסאונה. תוסיף לזה הליכה של 15 דקות מהבית לתחנת אוטובוס בקיץ הישראלי, ויצרת סביבה מעולה לגידול חיידיקם לא רצויים.

אבל כמובן כל אחד והליבוש שלו.

לשאלתך הפחות קשורה, קודם כל מחמיא לי שזכרו אותי ככה. והתשובה היא כן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלתא שבעבר הייתי קונה אצלהם חולצות שהיו לא רעות בכלל גם כן לא אותו הדבר כמו פעם.

האיכות בדלתא לא עקבית, יש ויש, וצריך לדעת לבחור.

קודם כל, ממשמשים את הבד. זה חושחש שאני לא יודע ללמד...

דבר שני, הופכים את החולצה כשתופסים בנקודות החיבור של התפרים לחלק התחתון ורואים, האם התפרים ישרים (כלומר, מקבילים זה לזה) או שהחולצה טיפה עקומה. עושים כנ"ל בכתפיים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באדידס יש ויש.

אני אוהב את קולומביה, בייחוד את החולצות "המקררות" שלהם (עובד מעולה עם אופניים), אבל לרב המחיר בארץ מופרז יחסית לחו"ל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהחולצות טי שלי הן של היינס (כמו שדריש המליץ) עם צווארון מעוגל. אני קונה אותם בוולמארט, אין עליהם כיתוב בכלל ואני מבסוט על איך שהן יושבות ואיך שהן מרגישות. אין להן עמידות מטורפת בכביסות של אשתי אבל לדעתי זה בגלל איכות המים שיש לנו פה (מים קשים).

אני בכלל לא מתלהב מחולצות טי עם כיתוב או ממותגות. לעומת זאת כל חולצות הפולו שלי שלעיתים רחוקות מאוד אני לובש הן לקוסט.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

99% מהחולצות טי שלי הן של היינס (כמו שדריש המליץ) עם צווארון מעוגל. אני קונה אותם בוולמארט, אין עליהם כיתוב בכלל ואני מבסוט על איך שהן יושבות ואיך שהן מרגישות. אין להן עמידות מטורפת בכביסות של אשתי אבל לדעתי זה בגלל איכות המים שיש לנו פה (מים קשים).

אני בכלל לא מתלהב מחולצות טי עם כיתוב או ממותגות. לעומת זאת כל חולצות הפולו שלי שלעיתים רחוקות מאוד אני לובש הן לקוסט.

תודה.

כנ"ל אני לא אוהב חולצות ממותגות הרוב שלי חלקות.

פשוט ראיתי חולצות של אדידס עם לוגו ממש קטן דגמים מסוימים.

אני אהיה באירופה בעוד שבוע וראיתי מחירים די טובים אונליין באתרים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי מילים: צמר מרינו.

או באנגלית: merino wool.

נכון, הן יקרות פי כמה מחולצות טי רגילות (לרוב פי חמשה-שה), אבל לטעמי זה שווה כל שקל.

זה בד רך שלא מאבד מרכותו אחרי הרבה כביסות.

הוא מקרר כשחם.

הוא מחמם כשקר.

הוא מנדף זיעה הרבה יותר מהר מחולצות רגילות.

הוא לא מסריח גם אם הזעת כמו חזיר.

אפשר ללבוש אותו כמה ימים ברצף גם כשמזיעים, ואם הוא מרגיש ג'יפה אז שטיפה קצרה וייבוש עד למחרת וכמו חדש.

הוא אנטי-סטטי.

הוא לא מגרד.

בטיול האחרון שלי בארה"ב לבשתי את שתי חולצות המרינו שהבאתי איתי לפחות 5 ימים כל חולצה, חלקם עוקבים. ת'כלס, אפשר להסתדר עם שתי חולצות במשך חודש שלם אם רק רוצים.

רק להיזהר - לא להזמין חולצת מרינו סינית מאיביי או משהו. עשיתי את הטעות הזאת והיא התפרקה לי בידיים (ליטרלי).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מאיפה קונים?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חם מדי לארץ, 'צטער.

אילו החומר היה מתאים לחום בארץ, היית רואה אותו, לא משנה מה המחיר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הא? אתה מדבר על המרינו וול? אותו טי שירט שלבשתי ב-35 מעלות של הטיול בפארקים הלאומיים בנבדה, אריזונה ויוטה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...