Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CITROEN C3 - האם היא כל כך טובה?

Yoad Fekete
שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התגובות :) מסכים עם כולם

את האמת אם זה לא היה הבדל גדול בין המחירון של שלי לבין C3 חדשה, הייתי הולך על זה. רק בשביל המערכות בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"אחד מקודמיך", רכש בעצמו סיטרואן קקטוס, בנוסף לרכב המשני בבית שהוא סיטרואן קסארה קשישה.

ועדיין, צריך לעשות זאת מתוך מודעות למצב השוק (מוצדק או לא מוצדק, זה המצב).

אגב, אתה חוטא באותו חטא בדיוק של הדעטת הקדומות וכו'. "פלסטיקה משנות השבעים של המאה הקודמת" ביפנית או קוראנית?!

במחשבה שניה יכול בהחלט להיות שאתה צודק והתפיסה שלי ביחס לעיצוב והשימוש בחומרים אצל היפנים/קוריאנים מקבילים ( ואני מדגיש מקבילים, בלקסוס זה טוב יותר ), חוטאת בהכללה. אבל מה לעשות שכשאני יושב נניח בתוך יאריס או I20 ואח"כ באוטו בו אנחנו עוסקים כאן, זו התחושה שלי. מצד שני לא מכיר את כל המתחרים ויכול בהחלט להיות שאני מפספס איזה אוטו מזרחי שישאיר אצלי את הרושם שמשאירה הסיטרואן הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך מצחיקה מכיוון שהיא מגיעה ממי שמחזיק פולו.., לצערי הייתה לי את הנבלה הסרוחה זהו , אמינות וסחירות הם אינם המאפינים החזקים שלה..

דווקא האמינות שלה מעולה, דגם אמין מאוד, ידני 1.4.

סחירות, עוצרים אותי בכביש ושואלים אם היא למכירה.

היא ההפך הגמור מה-C3

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי ששאלת אם C3 טובה, ולא על דו"חות פיננסיים של ירידת הערך האמיתית או המדומיינת שלה;

ואפילו לא שאלת כמה פעמים ביום אנשים שיוצאות להן העיניים מבקשים לקנות את הפולו של גוזל, ועד שלא ישיגוהו שנתם נודדת בלילות וחייהם אינם חיים (כואב הלב, לו רק היו שומעים מפה לאוזן על אתר סודי בשם יד...2 - ששש! מי שצריך לדעת, יודע).

שאלת אם ה-C3 מכונית טובה.

בלי יותר מדי להתפלסף מה זה טובה, היא נוחה מאוד, מהירה וזריזה, מרווחת מקדימה אבל מאחורה לא, מערכות בטיחות מתקדמות לסגמנט בלי שום צורך בהתקנות מקומיות (כשאני חוזר לגולף הכי חסרה לי התראת שטחים מתים שעובדת מצויין בסיטרואן), והגבלת המהירות הידידותית בודאות הצילה אותי מכמה ברוכים, היות שההרכב בשיוט נוטה להגיע ל-140 בלי ששמים לב. יציב על הכביש יותר מכפי שמצפה מרכב קטן ועומד ברוחות צד טוב יותר מהג'ולייטה שהיתה לי לפניו. המושב זה כורסא, הישיבה נוחה (הרבה יותר מאשר באלפא) ואתה מגיע למחוז חפצך רענן. הקוקפיט נעים, חומרים טובים, עיצוב משעשע, המסכים נקיים ומאורגנים (אין מה להשוות לקקפוניה הצבעונית של הרנו קאדג'ר למשל).

מה אני לא אוהב? שצריך לנתק את ה"עצור וסע" כל פעם מחדש. וברצינות -- עבורי, המתלים הרכים. זה גורם לנסיעה נוחה ו"מפנקת" והרכב אף פעם לא מתרסק על מכשולים ומהמורות, אבל אני לא אוהב להתפנק ובזה אני מתגעגע לג'ולייטה.

עד כאן על הרכב, שאני מבין שזה טריווייאלי כי הפורום עוסק בעצם בפיננסים, בזה יש כאן מומחים גדולים ממני, וכך גם לגבי הסחירות של פולו ידנית 2012.

עריכה אחרונה על ידי Jack457

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום לא עוסק בפיננסים, הפורום עוסק בשלל האספקטים של נהיגה ואחזקת רכב, אחד מהם - פיננסים

כל יומיים נפתח פה שרשור על "רכשתי רכב בx ש''ח ויתרת ההלוואה עומדת על יותר משווי הרכב. שוקל למכור ולהשתנמך"

אז אם פותחים את הנקודה הזו כבר בשלב הייעוץ - לפחות אחרי זה אפשר לכתוב "אמרתי לך".

ובהחלט הC3 מכונית נהדרת.

אם לא הייתה לי כבר הקקטוס (רותה אני מתכנן להחזיק שנים רבות) הייתי רוכש אותה.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...