Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארצות הברית, עולם שלישי

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2341 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובוא נחזיר את הדיון למסלול. אחת הסיבות שהשקעה בנדל"ן במקומות מסוימים בארה"ב מניבה כל כך הרבה בימינו היא תוצאות משבר 2008, שבעקבותיו בנקים פחות ממהרים לתת הלוואות לקוני בתים. אם אתה צעיר אמריקאי שיש לו רק בסיס למשכנתא, הבנק עדיין לא יתן לך אחת כי אין לך credit score מתאים, ותיאלץ לשכור במחיר מופקע שיאפשר למשקיעים שקונים את הבתים לעשות רווחים מאוד גבוהים. זו תוצאה ישירה של תנאי השוק הנוכחיים בארה"ב ולחשוב שזה יחזיק מעמד לנצח זו שטות.

אז תהנה מכך שכיום אתה עושה 11% מנדל"ן שקנית בארה"ב. אני מכיר כמה וכמה ישראלים שעשו כמוך ומרוויחים יפה. אף אחד לא יכול לחתום לכם שזה ישאר כך לנצח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ו....אני חוזר לזה שללא סיכון אין פוטנציאל רווח. אם אתה רוצה להשקיע ללא סיכון הבנק ישמח לתת לך 0.01% ריבית שנתית.

עכשיו שהגענו להבנה שהשקעות מלוות בסיכון הייתי מעדיף להשקיע בארה"ב בנדל"ן (10%+) מאשר בישראל (5%>).

אף אחד לא מתווכח עם מה שכתבת. מתווכחים עם לאון, שכתב:

"

יש בתי עסק פיננסיים שיתנו לך תשואה מובטחת של 11% על הכסף שלך, וזה עוד בתשלום חודשי קבוע."

כנראה פיספסת את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובוא נחזיר את הדיון למסלול. אחת הסיבות שהשקעה בנדל"ן במקומות מסוימים בארה"ב מניבה כל כך הרבה בימינו היא תוצאות משבר 2008, שבעקבותיו בנקים פחות ממהרים לתת הלוואות לקוני בתים. אם אתה צעיר אמריקאי שיש לו רק בסיס למשכנתא, הבנק עדיין לא יתן לך אחת כי אין לך credit score מתאים, ותיאלץ לשכור במחיר מופקע שיאפשר למשקיעים שקונים את הבתים לעשות רווחים מאוד גבוהים. זו תוצאה ישירה של תנאי השוק הנוכחיים בארה"ב ולחשוב שזה יחזיק מעמד לנצח זו שטות.

אז תהנה מכך שכיום אתה עושה 11% מנדל"ן שקנית בארה"ב. אני מכיר כמה וכמה ישראלים שעשו כמוך ומרוויחים יפה. אף אחד לא יכול לחתום לכם שזה ישאר כך לנצח.

כל עוד יש לך אחריות מינימלית זו לא בעיה להשיג קרדיט סקור גבוה די מהר. הגעתי לארה"ב בגיל 24, בגיל 27 כבר היה לי די והותר קרדיט סקור בשביל משכנתא מכובדת, וזה עוד בשיא המשבר הפיננסי. כנראה גם לפני, אבל לא ניסיתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה את הקרדיט סקור לפני (או בזמן) המשבר הפיננסי לקרדיט סקור אחרי? אני לא בטוח שזה נכון לעשות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא שנה בארה"ב, ללא היסטורית קרדיט בעבר והיום יושב על 730 :)

לבנות קרדיט סקור זאת לא באמת בעיה למי שיש אחריות והבנה בסיסית בפיננסים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כולם הייטקיסטים בעמק הסילקון שקיבלו חבילת רילוקיישין על חשבון החברה המארחת.

ברור לך שעל אותו מטבע אין כזה דבר 5% תשואה ללא סיכון ?

נדל"ן בישראל מחזיר 5% כשהרוח נושבת בכיוון הנכון.

נדל"ו בארה"ב מחזיר 10-20%

פחחחחחחחחחחח... מתנצל זה היה מתבקש.

אני מצטער, אבל זה לא מובן מאליו שהשקעה כרוכה בסיכון ?

והאם נדל"ן בישראל לא כרוך בסיכון ?

ובבורסה בישראל אין סיכון ?

נדל"ן ישראלי שנות אור יותר יציב בהשוואה לנדל"ן אמריקאי. זה נובע משלל סיבות החל מדמוגרפיה, רגולציה, דיני מס, פסיכולוגיה, מבנה התא המשפחתי, טבע ואפילו עד רמה של חומרי בניין.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצא שנה בארה"ב, ללא היסטורית קרדיט בעבר והיום יושב על 730 :)

לבנות קרדיט סקור זאת לא באמת בעיה למי שיש אחריות והבנה בסיסית בפיננסים.

אני מניח שמי שמבין את האלגוריתמים של חברות הסיווג יכול לנצל את הידע לטובתו. מה שחידשת הוא שכנראה בשימוש נכון זה יכול להיות די זריז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה את הקרדיט סקור לפני (או בזמן) המשבר הפיננסי לקרדיט סקור אחרי? אני לא בטוח שזה נכון לעשות...

ההבדל היחיד הוא שבודקים קצת יותר טוב שהמסמכים שהבאת לא מזויפים. חוץ מזה אותו הדבר.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כולם הייטקיסטים בעמק הסילקון שקיבלו חבילת רילוקיישין על חשבון החברה המארחת.

הברנש רושם שהוא מפלורידה, אני רוצה להאמין שאתה מסוגל להשתמש בגוגל מאפס ולראות שקיים מרחק מסוים בין פלורידה וקליפורניה.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור הייטקיסט עם חבילת רילוקיישן מוגבלת מאוד (כרטיס טיסה וויזה) ולא בעמק הסיליקון, יכול להעיד שזה לא קשור בשיט לקרדיט סקור. כל מה שצריך זה שיהיו לך כרטיסי אשראי או הלוואות, ולשלם אותם בזמן. זהו.

את כרטיס האשראי הראשון מקבלים כנגד פיקדון של הסכום שאתה רוצה להוציא בו בחודש, ואחרי כמה חודשים יש מספיק היסטורית אשראי לכרטיס רגיל.

היום גם יש אפשרויות לקבל כרטיסים בלי זה, על סמך ההיסטוריה במדינת המקור.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה מדדים שעליהם מסתכלים בזמן מתן הלוואה, מעבר לניקוד עצמו יש גם את הסעיף של גיל החשבון, ניהול חכם מקפיץ לך את הניקוד גבוה אבל אם החשבון בן שנה זה גורע מהאיכות של החשבון.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הברנש רושם שהוא מפלורידה, אני רוצה להאמין שאתה מסוגל להשתמש בגוגל מאפס ולראות שקיים מרחק מסוים בין פלורידה וקליפורניה.

אני רוצה להאמין שאתה מסוגל להבין שלא דיברתי עליו ספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...