Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, CarloAbarth כתב:

זקוק להמלצה- הורי רוצים טלוויזיה חדשה.

בינתיים לפי מה שבדקתי הTCL C825 55 אינץ מועמד נפלא בטווח המחירים של עד 4000שקלים

יש המלצה לחברה אחרת בטווח המחירים של עד 4000 שח שעדיפה על הTCL? 

כמו כן הורי סובייטים חמודים שמעדיפים להצמד למותגים ״ידועים״ מאשר כאלו ששמעו בפעם הראשונה.(ולך תתווכח איתם) 

מה שטוב בדגם שציינת הוא שהוא מכיל MINI LED וזה דור חדש של מסכי LCD והם קצת יותר זולים מOLED ומהווים פשרה טובה (שחורים עמוקים יותר וחלוקה ליותר אזורי תאורה בLOCAL DIMMING), ראיתי שיש את זה גם למותגים האחרים אבל המחירים יקרים  ורובם בדגמים ממש גדולים.

בנוסף מקבלים גם מקרן קול עם מיני סאב מובנה בגב הטלויזיה.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצת חכמי הפורום לגבי שני פריטים לבלאק פריידי - מחשב נייח/נייד + מסך קעור.

בעקרון אין לי בעיה עם הזמנה מאזמון אבל גם KSP ואתרים ישראלים הם בסדר מבחינתי. מה שכן, אני צריך משהו שיעבוד out of the box - אין לי שום רצון להרכיב מחשב לבד.

כרגע משתמש בלנובו 14 אינץ בן 6 בערך והוא כבר עייף (אם כי סוחב), ללא מסך חיצוני (היה לי אחלה מסך  של LG שמת בשיבה טובה אחרי יותר מעשור של שימוש). כפי ששמתם לב, אני לא מאלו שמחליפים כל שניה מחשב או מסך כי השימוש שלי הוא קריאה, לפעמים אקסל ומדי פעם סרט או סרטון אבל כבר לא נוח לי לקרוא על המסך הנוכחי ורוצה משהו שיהיה נוח (מזדקנים...).  רוצה גם מסך שעליו אוכל לפתוח זה לצד זה מספר מסכי אפליקציה (כמו WORD ואקסל).

לגבי נייח או נייד - ככל שהפער במחיר בין מחשבים דומים בביצועים הוא לא ענק מעדיף נייד, אבל בהנחה שזה לא המצב אז נייח עדיף כי ממילא ארכוש מסך.

לא מחפש את הטכנולוגיה הכי עדכנית אלא משהו שיתן הכי הרבה VFM והוא עדיין טכנולוגיה טובה (ולא בסיסית) לשנת 2022, כלומר מחשב עם יכולת עיבוד טובה, RAM משמעותי שיחזיק מערכת זללנית של WINDOWS 11 ועוד תוכנות פתוחות במקביל, וכמובן כרטיס גרפי שיאפשר למסך לעבוד בצורה טובה. 

מבחינת המסך, משהו שהוא עם בהירות וקונטרסט טובים ולפחות 32 אינץ (ועדיף גדול יותר מבחינתי) - אני יושב בערך מטר מהמסך.

תודה חברים ממתין להמלצותיכם!

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בלי כאבי ראש ועם שירות ותמיכה עדיף מחשב מותג עם אחריות ל3 שנים.

ראיתי שיש אחלה מבצעים על לנובו: (פשוט להוסיף עוד סטיק של 8GB או עוד אלפייה להכל כלול עם RYZEN7 ו16GB ורישיון מקורי)

https://ksp.co.il/web/item/183093

ומסך אני רואה שעל שיומי יש אחלה דיל, זוכר שקיבלת ביקורות טובות ברשת(בזמנוע עלה קרוב ל2K).

https://ksp.co.il/web/item/186871

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השימוש העיקרי הוא קריאה וצפיה במדיה הייתי בודק מעבר לאייפד לצרכים האלה.

לגבי האפליקציות, כגון האופיס, אם הן שימוש מרכזי, הן שימוש עיקרי אין לי המלצות.

אני עם לנובו בן 5, מסך "15.6, שכמו שלך, סוחב בעייפות - לאחרונה קיבלתי במתנה אייפד (דגם 2022 הבסיסי, מסך "10.9), לקריאה ולמדיה עדיף על המחשב בגלל גמישות השימוש ואיכות המסך. לצרכים האחרים ממשיך עם הלנובו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.11.2022 בשעה 22:04, Mikelt89 כתב:

מחיר רגיל במהלך השנה: 5399

מחיר בלאד פריידי: 6199 5399

אני חושב שזה פשוט מבצע חסר תקדים לכו לקנות! 

כל שנה מחדש,רק בישראל.

כמה שאנחנו חושבים שאנחנו (טוב,רובנו) פראיירים,הרף כל פעם עולה ועולה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, sperial כתב:

אם השימוש העיקרי הוא קריאה וצפיה במדיה הייתי בודק מעבר לאייפד לצרכים האלה.

לגבי האפליקציות, כגון האופיס, אם הן שימוש מרכזי, הן שימוש עיקרי אין לי המלצות.

אני עם לנובו בן 5, מסך "15.6, שכמו שלך, סוחב בעייפות - לאחרונה קיבלתי במתנה אייפד (דגם 2022 הבסיסי, מסך "10.9), לקריאה ולמדיה עדיף על המחשב בגלל גמישות השימוש ואיכות המסך. לצרכים האחרים ממשיך עם הלנובו.

יש בבית אייפד, מסכים שזה נוח אבל זקוק גם למסך/מחשב ל"עבודה" כי הרבה מהקריאה אצלי נופלת לקטגוריה הזאת ... הלנובו כנראה יצליח למשוך עוד זמן רב. לאשתי יש iMac 24 שהוא פגז אבל המסך קטן מדי עבורי (רוצה להיות מסוגל לשים לפחות 3 מסמכים/אקסל אחד ליד השני).

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.11.2022 בשעה 17:02, m3x7r3m3 כתב:

מה הטווח מחירים לקנייה?

לדוגמה ב-HTZ יש LG 55 CS OLED ב-4729 שקל או 55 A26 ב-4180 שקל (ו-10% קאשבק אם יש לך PRO).

גם יש Sony XR-55A83 ב-4680 שקל או A75 ב-4949 שקל (כנ"ל לגבי הקאשבק).

מי זה HTZ? הייטק זון? כי אם כן, אין לי כזה. אם אתה מתנדב לגהץ בשמי אז אפשר. 

אין לי ממש תקציב, כרגיל... יודע כמה בערך עולות טלוויזיות בסגנון הזה (4-5K) ומכוון לשם. 

אני קצת מתלבט לגבי OLED גדול (כלומר לא 42 גג) שהוא לא QD כי הסלון אצלי יחסית מואר וגם ה-QLED שיש לי היום מרגישה קצת חשוכה לפעמים, ו-QDOLED יקרות פחד... 

בכל מקרה, לא מכיר את אף אחד מהדגמים האלה, צריך ללכת לחקור, אם כי לא ידוע לי על פלופים, לא של LG ולא של סוני. 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שה TCL מאוד מסקרנת אותי (65").

איפה אפשר לצפות בהן ?

יש ים דגמים (גם של QLED) בסדרה 6,7 ו-8.
ניסיתי לחפש באתר היצרן איזשהו כלי השוואה אך לא מצאתי.
איך ניתן להבין את ההבדלים ?
מי שמכיר או יודע - אשמח לעזרה בנושא.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי 50% הנחה באתר של ווקסמן אבל לא יודע אם זה באמת 50% או סתם עוד הנחה על הנייר.

מישהו יכול לשפוך אור על הנושא? האם באמת שווה למי שמחפש כרגע כיסא משרד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.11.2022 בשעה 18:28, איציק נ. כתב:

חייב לציין שה TCL מאוד מסקרנת אותי (65").

איפה אפשר לצפות בהן ?

יש ים דגמים (גם של QLED) בסדרה 6,7 ו-8.
ניסיתי לחפש באתר היצרן איזשהו כלי השוואה אך לא מצאתי.
איך ניתן להבין את ההבדלים ?
מי שמכיר או יודע - אשמח לעזרה בנושא.

איציק

לא מומחה לטכנולוגיות של טלוויזיות,  יש לי tcl p725 זאת סּדרה מתחת לc , יש אנדרואיד 11 ממשק זורם ונקי הכל בסדר, אבל בהקשר למונדיאל אני חייב לציין מינוס אחד מוזר האפליקציה של כאן 11 לא תומכת /מותאמת לtcl כך שאי אפשר לצפות בערוץ 11 דרך האינטרנט,   במותגים הגדולים לפי מה שאני מבין האפליקציה כן עובדת, למי שזה חשוב שיקח בחשבון, חוץ מזה מבחינתי הטלויזיה בסדר גמור ובונוס נחמד שהיא מגיע עם 3 שנות אחריות (1+2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.11.2022 בשעה 10:49, G. P. Magnus כתב:

אשמח להמלצת חכמי הפורום לגבי שני פריטים לבלאק פריידי - מחשב נייח/נייד + מסך קעור.

בדיוק מחליף מסך במשרד

ראיתי מסך של גיגהבייט 32 או 34 לא זוכר, עם 165HZ

סביב 1300 שקל

בלי מבצע ובלי כלום. שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, yb כתב:

לא מומחה לטכנולוגיות של טלוויזיות,  יש לי tcl p725 זאת סּדרה מתחת לc , יש אנדרואיד 11 ממשק זורם ונקי הכל בסדר, אבל בהקשר למונדיאל אני חייב לציין מינוס אחד מוזר האפליקציה של כאן 11 לא תומכת /מותאמת לtcl כך שאי אפשר לצפות בערוץ 11 דרך האינטרנט,   במותגים הגדולים לפי מה שאני מבין האפליקציה כן עובדת, למי שזה חשוב שיקח בחשבון, חוץ מזה מבחינתי הטלויזיה בסדר גמור ובונוס נחמד שהיא מגיע עם 3 שנות אחריות (1+2)

לא מדוייק סמסונג למשל לא תומכת באפליקציה של סלקום TV וזה מעצבן...
הTCL עדיפה על הסמסונג שנמכרות באושר עד?
אני מחפש 65" מעדיף סמארט איכות סבירה (עד 4K ש"ח)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב4K יש לך את הTCL עם הMINI LED והוא יעניק איכות טובה מLCD עם תאורה רגילה.

וגם הוא 120HZ עם תמיכה בVariable Refresh Rate (VRR).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.11.2022 בשעה 22:04, Mikelt89 כתב:

מחיר רגיל במהלך השנה: 5399

מחיר בלאד פריידי: 6199 5399

אני חושב שזה פשוט מבצע חסר תקדים לכו לקנות! 

לדעתי אתה טועה בדגם, מעבר לבדיחה (המצחיקה), יש לך הוכחה למחיר הזה במהלך השנה עבור c2 ? 

במיוחד בחצי הראשון של השנה... 

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...