Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 22.11.2022 בשעה 19:52, איציק נ. כתב:

האם בצפיה בערוצים טלויזיה רגילים יש משמעות ל 120hz או שמדובר בגימיק שיבוא לידי ביטוי עם פלייסטיישן-5 (כדוגמא) ?

זה לא גימיק אבל זה אכן בא לידי ביטוי רק בתוכן שרץ בפריימים האלה, שזה משחקים משחקים ועוד משחקים אלא אם כן תתחיל להוריד ולנגן מקומית סרטונים של דברים מתפוצצים ממש לאט או משהו.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

כשאתה אומר זולים אתה מדבר על המחיר כולל המעמ שמוסיפים כשזה מגיע לארץ?

כי לפעמים עושים השוואות בין חו"ל לארץ ושוכחים שיש 17% מעמ בדרך

אני ספציפית הזמנתי לארה"ב, אבל גם אם תוסיף עוד נגיד 10-15 דולר למחיר של כל פריט, זה עדיין סביר. 

הפער מלקנות בארץ לא מאוד גדול, עניין של 100-400 שקלים הבדל בין מוצר למוצר, לפחות באיי 5 שאני קניתי. 

כתבתי בעיקר שתקבל סדר גודל של עלויות. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ניקו פ. כתב:

אני ספציפית הזמנתי לארה"ב, אבל גם אם תוסיף עוד נגיד 10-15 דולר למחיר של כל פריט, זה עדיין סביר. 

הפער מלקנות בארץ לא מאוד גדול, עניין של 100-400 שקלים הבדל בין מוצר למוצר, לפחות באיי 5 שאני קניתי. 

כתבתי בעיקר שתקבל סדר גודל של עלויות. 

אני מתקזז על המעמ כי זה מחשב עבודה

אם בסוף ההפרש הוא 100 150 לפריט

עדיף לקנות בארץ עם אחריות והכל

חשבתי שאפשר למצוא 500 הפרש לפריט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה ותלוי בפרטי. 

יש גם כאלו. 

הרבה פריטים האחריות היא בינלאומית. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.11.2022 בשעה 14:52, eyali23 כתב:

היי @פבל,

אם תוכל טרם האיסוף לצלם את הקרטון, יש 2 סוגי פאנלים למסך WBC ,WBE.

כאשר WBE נחשב טוב יותר OLED EX, אם זקוק להבהרות נוספת תייג.

לאילו שימושים אתה מייעד את C2?

לא יודע ממה חששתי. נראה כמו סט-אפ סביר לחלוטין בשביל קריאה בפורום וצפיה בסרטוני יוטיוב

AL9nZEUP3pAEExnQl1cCIWNen_GOnMTJe4tJyExLAcnHnwjmpBaVKm8Q9P3l1vfyDo-9w7jrQmTC0qFHLqA-63toT_p8hri_9S-CgAgNmbtpma2HorWm6d-eTQuakBC5TiD7wg7P9dxT1LuIVFOCXlP226rFKqBdQtWDpkyWTJOt8zTMkt26qd7d89sUVRvXJsSo6eDWFhsCiWSVd1n6vX4h4ZZQ3M0E5afC49I8pzqD0zR0FWD5eMXU7nZzkFDHp3T3mt4YBq4Vy5qIH61G4PEPxRaIPoSaPcxnIyZ2p_2KimD2xZCXvTjiskT3kn4gkwMH-rf3Dhq_09lJcs-gycjw7l6Y68_jdyXQpUAtCKqyeMTxy-1aAPPoyYeJF9EsXKMr6jT89bzlykK27cEzfRl3MtdP0cycGryiQ4iCMlrfAVV6o1eZEULZFAWvxh6mrs85AJFvG2Kl1WzGgfpYRZ7UPlchTy5iT6F9pKeMuv_VIiTjRyDsFc6e5Ku2RCBvko_VEEBgZOVslffnvWGMPuI0gyI_JuhX45qct0fbBOjBfTfsCdagyCCTrRV0S6TX8YNICpDiOpT1SLUW729lwBHEnnEVYHSFmlu0xfCUUy_5C_0CJUpHsz97-JbhR7g2RkrfXfAF9eNWyBc62oVozQ4SOD6ab-rHME-9beYMuuy_AwuClyNk22FtGj1LQsDgImLw4TVtDzLRiYSf5gLgZZ2M_0e6duwM_OsNaV23dT6NTmRXKwhurCmx7SyV-3BubnK3-R9faMzcN-V4rDGWU_7DjFB9Ub2Kno7UZ7AdLMFQ2fiop0MVJQU9u1JgKbCvb6v1BcYEUhEkz4L2pNEYRlDxLBZYxYNJ5-al2nHbnGsK_Ljt05rvsGQy5pyBMrbFHLLqvQzef3pK589whhb_30f2QHUM0L56ZBhVoQ2bkI_YdPIB7EeVNDbHHuTO7FRZYwg=w2603-h1952-no?authuser=0

והנה תמונה של הקוד שאני מניח שחיפשת על הקופסא. ניסיתי למצוא איזו אינדיקציה לאיזה פאנל יש פה, אבל מקצת שיטוטים נראה שהקוד הזה לא חד משמעי ב-C2 (כן היה חד משמעתי ב-C1). כדי לדעת בוודאות צריך להיכנס ל-Service menu ועדיין לא הצלחתי להבין איך מגיעים אליו.

image.thumb.png.4e83b6b85d300027fa1e5e7773136b3f.png

מה שכן, קצת מציק, יש מין הבהובים מוזרים בשליש-חצי התחתון של המסך, בירוק/סגול כל כמה שניות. יכול להיות עניין של שלוש שניות בין הבהובים, ויכול להיות גם 10 שניות או אפילו יותר. כרגע חושד בכבל HDMI לא מספיק מסוכך (הסיב של האינטרנט עובר בדיוק מאחורי הטלויזיה), למרות שזה כבר הכבל השני שאני מנסה. אולי למישהו יהיו רעיונות? לא חושב שזאת יציאת ה-HDMI של כרטיס המסך כי המסך הקודם היה מחובר דרכה בהתחלה (אח"כ עברתי לדיספליי פורט) ולא זכורה לי התופעה.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקור שלך הוא מיבוקס, אז זו בעיה מוכרת.

תבדוק בהגדרות תצוגה ובהגדרות צבע של המיבוקס.

מישהו במקרה נתקל בגוגל נסט האב במחיר טוב?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שהמבצעים ילכו להם, למישהו יש חנות טובה לקנות ממנה game pass לאקסבוקס אחד, אולטימטיי יהיה הכי טוב. לתקופה של חצי שנה 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, DareDevil כתב:

לפני שהמבצעים ילכו להם, למישהו יש חנות טובה לקנות ממנה game pass לאקסבוקס אחד, אולטימטיי יהיה הכי טוב. לתקופה של חצי שנה 

בא לך להתעסק עם VPNאים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, eyali23 כתב:

בא לך להתעסק עם VPNאים?

לא

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, natco כתב:

אם המקור שלך הוא מיבוקס, אז זו בעיה מוכרת.

תבדוק בהגדרות תצוגה ובהגדרות צבע של המיבוקס.

מישהו במקרה נתקל בגוגל נסט האב במחיר טוב?

תודה, אבל המקור הוא מחשב, לא מיבוקס. 

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...