Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Transporter כתב:

בדיוק מחליף מסך במשרד

ראיתי מסך של גיגהבייט 32 או 34 לא זוכר, עם 165HZ

סביב 1300 שקל

בלי מבצע ובלי כלום. שווה

אחלה - אחפש תודה!

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם מסך של שיומי שכתבתי עליו השבוע.

• רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yairba כתב:

לדעתי אתה טועה בדגם, מעבר לבדיחה (המצחיקה), יש לך הוכחה למחיר הזה במהלך השנה עבור c2 ? 

במיוחד בחצי הראשון של השנה... 

סתם נזרק מספר רנדומלי לא יחסתי זאת לשום דגם או מוצר, אני מסתפק במסך לפטופ 17״ אני רואה שם פור…סרטים וזה מספיק לי

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.11.2022 בשעה 10:49, G. P. Magnus כתב:

אשמח להמלצת חכמי הפורום לגבי שני פריטים לבלאק פריידי - מחשב נייח/נייד + מסך קעור.

בעקרון אין לי בעיה עם הזמנה מאזמון אבל גם KSP ואתרים ישראלים הם בסדר מבחינתי. מה שכן, אני צריך משהו שיעבוד out of the box - אין לי שום רצון להרכיב מחשב לבד.

כרגע משתמש בלנובו 14 אינץ בן 6 בערך והוא כבר עייף (אם כי סוחב), ללא מסך חיצוני (היה לי אחלה מסך  של LG שמת בשיבה טובה אחרי יותר מעשור של שימוש). כפי ששמתם לב, אני לא מאלו שמחליפים כל שניה מחשב או מסך כי השימוש שלי הוא קריאה, לפעמים אקסל ומדי פעם סרט או סרטון אבל כבר לא נוח לי לקרוא על המסך הנוכחי ורוצה משהו שיהיה נוח (מזדקנים...).  רוצה גם מסך שעליו אוכל לפתוח זה לצד זה מספר מסכי אפליקציה (כמו WORD ואקסל).

לגבי נייח או נייד - ככל שהפער במחיר בין מחשבים דומים בביצועים הוא לא ענק מעדיף נייד, אבל בהנחה שזה לא המצב אז נייח עדיף כי ממילא ארכוש מסך.

לא מחפש את הטכנולוגיה הכי עדכנית אלא משהו שיתן הכי הרבה VFM והוא עדיין טכנולוגיה טובה (ולא בסיסית) לשנת 2022, כלומר מחשב עם יכולת עיבוד טובה, RAM משמעותי שיחזיק מערכת זללנית של WINDOWS 11 ועוד תוכנות פתוחות במקביל, וכמובן כרטיס גרפי שיאפשר למסך לעבוד בצורה טובה. 

מבחינת המסך, משהו שהוא עם בהירות וקונטרסט טובים ולפחות 32 אינץ (ועדיף גדול יותר מבחינתי) - אני יושב בערך מטר מהמסך.

תודה חברים ממתין להמלצותיכם!

כמה זוזין אתה רוצה להשכיב על המסך.

איזו רזולוציית מסך אתה צריך ומה השימושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eyali23 כתב:

כמה זוזין אתה רוצה להשכיב על המסך.

איזו רזולוציית מסך אתה צריך ומה השימושים?

השימוש ב-85% מהזמן יהיה לקריאת מסמכים / אקסלים ואני רוצה להיות מסוגל לפתוח 3 חלונות אחד ליד השני ולעבוד בנוחות - אני יושב בערך 70-80 ס"מ מהמסך. כ-15% מהזמן יהיה צריכת תוכן ויזואלי - תמונות, סדרות, סרטים כאשר לא יהיה שימוש בתוכנות כבדות / תכנות / משחקים עם גרפיקה כבדה. מה שכן, יכולים להיות פתוחים הרבה טאבים של דפדפן / אקסלים / וורד בבת אחת (אבל מניח שזה יותר קשור למחשב ולא למסך).

מכוון לרזולוציה של 4K UHD כי זה מה שהעין יכולה לקלוט ומתכוון להשתמש במסך לאורך שנים ארוכות. רוצה גם HDR (high dynamic range) עבור המדיה כגון סרטים וכו'. כמו כן לפחות 60 הרץ (או FPS), ואם אפשר יותר אדרבא.

אידאלית יהיה למסך תקן VESA CertifiedHDR 600, בהירות שוטפת של לפחות 350-400 לומן ופיק גבוה משמעותית לפחות וקונטרסט של 2,000:1 בכדי להקל על העין בקריאה. לא משנה לי אם המסך יהיה שטוח או עקור במקצת אבל לא קעור חזק כי אני לא אשחק בסימולטורים וכד'. נדרש חיבור שיתאים למחשב הנייח החדש ואידאלית גם חיבורים הצופים פני עתיד (לא שאני מבין מה הם).

מכוון למסך של לפחות 32 אינץ (גם 31.5 הולך) כי בעבר עבדתי עם מסך של 15.6 + מסך 23 אינץ חיצוני. עדיף לא לעבור את ה-43 אינץ, אבל זה הולך (אבל לא 49 וכו').

מעדיף שלא להשכיב יותר מ-4,000 על המסך.

תודה!

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שבמחיר כזה שקלתי את ה LG A1 OLED אבל נראה שהנתונים והחוו"ד על ה C825 מנצחים, גם HDR טוב יותר גם תמיכה ב 120HZ (לעומת 60HZ ב LG) בהירות גבוהה יותר, יש גם מקרן מובנה ואין סיכון של צריבה.

בחירה טובה לדעתי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חבילה מעניינת אחרי ההנחות, במיוחד שיש 120HZ וFREESYNC לPS5 וגיימינג.

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, liav12 כתב:

האמת שבמחיר כזה שקלתי את ה LG A1 OLED אבל נראה שהנתונים והחוו"ד על ה C825 מנצחים, גם HDR טוב יותר גם תמיכה ב 120HZ (לעומת 60HZ ב LG) בהירות גבוהה יותר, יש גם מקרן מובנה ואין סיכון של צריבה.

בחירה טובה לדעתי.

מהר רגנרוק על 80-90FPS

• רעיון טוב! 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגיע הזמן לרכוש מערכת מולטימדיה שפוייה לרכב.

למה עליי לשים לב בעת חיפוש מוצרים כאלו בחו"ל? 

מה מומלץ שיהיה, מה נחשב "מאסט"?

(מיועד ללנסר 2016 אם זה משנה משהו)

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mech Morphix כתב:

מהר רגנרוק על 80-90FPS

אני לצערי עם HISENSE שגם על 60HZ, אז אני כרגע משחק על ה G5 של המחשב, הוא על 120HZ עושה את העבודה מצוין :) 

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.11.2022 בשעה 02:00, Transporter כתב:

בדיוק מחליף מסך במשרד

ראיתי מסך של גיגהבייט 32 או 34 לא זוכר, עם 165HZ

סביב 1300 שקל

בלי מבצע ובלי כלום. שווה

לקנות מסך לפי גודל וכמות הרצים זה כמו לקנות מכונית לפי האורך הכללי שלה ונפח המנוע. 
1300 שקל נשמע כמו מחיר נמוך בקטע חשוד עבור מסך נורמלי בגודל הזה. לא זכור לי שראיתי דגמים סבירים בפחות מ-1500-2000 שקל, אבל זה היה לפני כמה חודשים.

• אהבתי 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...