Jump to content

yairba

 • הודעות

  846
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בכלוב עם שבי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של yairba

נהג שודים

נהג שודים (6/14)

8

מוניטין

 1. טוב עשית שהתרחקת מהעסקה כמו שהוצעה. הספק קיים, התשובה הראשונית של המוכר לא מספקת (ואף מחשידה), והסיכוי לגלות היסטוריה שונה ממה שסופר לא הופג. לדעתי זה רכב שלא נמכר ולאחר שנה נרשם על שם סוכנות היבוא, ונמכר כיד 01 לאחר 4 חודשים נוספים. יתכן והסוכנות "'קנתה" את הרכב מהיבואן במחיר אטרקטיבי.
 2. מתאים בול לרכב גרמני 😄 בפעם הראשונה שלי על האוטובאן לפני הרבה שנים הופתעתי לגלות שכל הנהגים בולמים ברגע שהם חולפים ליד התמרור. מעבר ממהירות לא מוגבלת ל120 היה כ"כ אגרסיבי שנאלצתי לבצע בלימת חירום, כי לפנינו בלמו באגרסיביות. בתמרור הבא כבר הייתי מוכן והאטתי לפני.
 3. יתכן וצריך לאתחל/לכייל את החיישן. בדוק במוסך המורשה. במידה וצריך להחליף, תזמין סט אפטרמרקט, 100 ש"ח לרביעייה ומסך סולארי.
 4. התכוונתי לפרימסי 4, אבל עכשיו בקריאה נוספת ראיתי שאין בכלל במידה המדוברת. ישנו מבחן השוואתי עם מספר צמיגים בהם הפרימסי מגיע למקום בינוני, בטח בהשוואה למחירו. בכללי זאת מידה שגם באתר של גודייר יש רק אסימטריק3. יש אפשרות לשינוי מידה? תבדוק אצל צמיגי דודי נאסה, שירות מעולה וזמינות בכל הארץ.
 5. פיילוט ספורט זו סידרה של צמיגים, בהם יש מגוון דגמים, ps4 (או קודמו ps3) הוא הדגם כניסה. זהו צמיג איכותי אבל רחוק מלהיות ספורטיבי הרד-קור. בתמונה לא רואים את ההמשך אז לא להתבלבל. המחירים שהצגת מעט גבוהים, במחיר הזה אני קונה צמיג מהדגם הגבוה יותר ps4s למגאן. במידה 235/35/19. ברכב הדיילי שלי הרכבתי לאחרונה גודייר efficientgrip performance, צמיג מעולה, על הנייר עדיף על המישלין בכל פרמטר (רעש/אחיזה/צריכת דלק) וזול יותר. המחיר הכי זול שמצאתי היה באתר שעובד עם הייטקזון (לא זוכר את שמו).
 6. סוחר (כל סוחר) יעשה הכל כדי למקסם רווח. פעם בדקתי רכב לקרוב משפחה, הוא ראה רכב שעניין אותו במגרש של יבואן (אחד עם מוניטין מעולה). בבדיקה ויזואלית לרכב בן שנה יד ראשונה עלה כי יש סימני מעיכה על הגג, ממש צמוד לדלת האחורית. הסוחר סיפר שהבעלים הוא רוכב אופניים והיה מעמיס אותו על הגג, יתכן וקיבל מכה. הוא חזר על הסיפור כמה פעמים גם ב שפשופים אחרים שהיו. נשמע הגיוני... מיותר לציין שלא היה מוכן להתפשר במחיר. איכשהו יצרנו קשר עם הבעלים ושאלנו, התשובה הייתה שמעולם לא רכב, לא העמיס על הגג ואין לו מושג למה סיפרו לנו סיפור שכזה... (שוב, הוא לא חייב לנו כלום). נותרנו עם התעלומה ועברנו לרכב הבא
 7. תתחדש ואני בטוח שתהנה, מסלול, מגרש ריק או סתם טיול אביבי. אגב, ההימור שלי היה שתחליף ל brz. אחרי הברכות... למה מכרת??? אידיוט, אתה בטוח תצטער על זה, מניסיון 😉
 8. כשבמשטרה מעודדים סולחה בהשתתפות 2 נציגים רשמיים ממשטרת ישראל, כדי ששתי משפחות פשע ימשיכו לחגוג מבלי לדרוך לשניה על הטריטוריה זה עידוד פשיעה. כשהסולחה היא כי מישהו נרצח ומבצע הרצח מתוודה ומבקש סליחה לעיני כל והמשטרה במקום לבצע את עבודתה מתגאה בהיותה בורר בעולם התחתון זו כבר יריקה בפרצופם של האזרחים. יש לטמון את הראש בחול ולהגיד "לא מכירים, לא התקבלו תלונות, התיק נסגר מחוסר עניין" ויש באופן אקטיבי לשמר סטטוס קוו של מערב פרוע. שני מקרים, שני נרצחים, שני רוצחים, האחד עבריין והשני אזרח נורמטיבי. אם האזרח עומד לדין והעבריין מסתובב חופשי, משהו בחוק ובישומו לא תקין. אולי כדאי להציע לאריה שיף לשלם מיליונים ולהביט חרטה, על פניו אמור לעבוד לו. https://www.israelhayom.co.il/article/856383
 9. אתה יכול לבקש מהסוכן מכירות, הוא יוכל לעזור. אם הסוכנות צמודה למוסך אז באותו הרגע ימסרו לכך. לגיטימי להשוות עלויות טיפולים ברכישה ארוכת טווח כמו שאתה מתכנן.
 10. https://www.amazon.com/dp/B07XP1GG13/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Odh3FbDJ3VYP1 זה h7 אבל יש למגוון חיבורים.
 11. אלו ספציפית לא עברו, לא לי ולא לעוד כמה שהזמינו ונפלו בבדיקה. יש את דגם 2020 שכן עובר.
 12. אני השתמשתי באתר https://getmoving.co.il/ אתה מגדיר את הציוד הנדרש להובלה, והם פותחים מכרז, השירות והאחריות של האתר. השירות מעולה, המובילים נמצאים תחת ביקורת של האתר והם תיקתקו עבודה ברגישות ונחישות. הכל נארז נעטף והגיע שלם. בפריקה הכל הונח במקום, הורכב וניקו אחריהם. ממליץ בחום
 13. אז אחרי שהזמנה אחת שלי נתפסה ולא אושרה ביררתי בדיוק מה יגרום לנורות לד לעבור מכס. חייב להיות מוטבע DOT / E על הנורה, כל אפשרות אחרת לא תעבוד. הזמנתי פעם נוספת דגם שמתאים והכל עבר חלק (כולל בדיקת מכס).
 14. פרט קריטי שחייב לוודא הוא קיום אישור תקינה מוטבע על הנורות. לא על הקרטון, אלא על הנורה. DOT / E אחרת הנורה לא תאושר בביקורת מכס בכניסה לארץ. נכון, יש סיכוי שהחבילה תעבור ללא בדיקה אך אם יתפס זה מה שיחפשו.
 15. ואז שניהם יטענו שגורם שלישי פתח/סגר את הבורג בין לבין ולך תוכיח שזה לא נכון. עם כל העצות שנתנו לך פה יש לך כמה נתיבים לבחור, בחר את ההוא שמרגיש לך הכי נכון ושלם. יתרון משמעותי הוא ששניהם מוסכים מורשי יבואן, כל פניה אליו יכולה רק לסייע. גם אם זה רק אישור עקרוני שתיקח את החלק לתיקון חיצוני (ובנתיים הרכב יישאר במוסך שלהם) בלי לחץ להוציא את הרכב.
×
×
 • תוכן חדש...