Jump to content

yairba

 • פרסום הודעות

  839
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

7 נייטרלי

אודות yairba

 • דירוג
  משקיען (> 750 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  בכלוב עם שבי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כשבמשטרה מעודדים סולחה בהשתתפות 2 נציגים רשמיים ממשטרת ישראל, כדי ששתי משפחות פשע ימשיכו לחגוג מבלי לדרוך לשניה על הטריטוריה זה עידוד פשיעה. כשהסולחה היא כי מישהו נרצח ומבצע הרצח מתוודה ומבקש סליחה לעיני כל והמשטרה במקום לבצע את עבודתה מתגאה בהיותה בורר בעולם התחתון זו כבר יריקה בפרצופם של האזרחים. יש לטמון את הראש בחול ולהגיד "לא מכירים, לא התקבלו תלונות, התיק נסגר מחוסר עניין" ויש באופן אקטיבי לשמר סטטוס קוו של מערב פרוע. שני מקרים, שני נרצחים, שני רוצחים, האחד עבריין והשני אזרח נורמטיבי. אם האזרח עומד לדין והעבריין מסתובב חופשי, משהו בחוק ובישומו לא תקין.
 2. אתה יכול לבקש מהסוכן מכירות, הוא יוכל לעזור. אם הסוכנות צמודה למוסך אז באותו הרגע ימסרו לכך. לגיטימי להשוות עלויות טיפולים ברכישה ארוכת טווח כמו שאתה מתכנן.
 3. https://www.amazon.com/dp/B07XP1GG13/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Odh3FbDJ3VYP1 זה h7 אבל יש למגוון חיבורים.
 4. אלו ספציפית לא עברו, לא לי ולא לעוד כמה שהזמינו ונפלו בבדיקה. יש את דגם 2020 שכן עובר.
 5. אני השתמשתי באתר https://getmoving.co.il/ אתה מגדיר את הציוד הנדרש להובלה, והם פותחים מכרז, השירות והאחריות של האתר. השירות מעולה, המובילים נמצאים תחת ביקורת של האתר והם תיקתקו עבודה ברגישות ונחישות. הכל נארז נעטף והגיע שלם. בפריקה הכל הונח במקום, הורכב וניקו אחריהם. ממליץ בחום
 6. אז אחרי שהזמנה אחת שלי נתפסה ולא אושרה ביררתי בדיוק מה יגרום לנורות לד לעבור מכס. חייב להיות מוטבע DOT / E על הנורה, כל אפשרות אחרת לא תעבוד. הזמנתי פעם נוספת דגם שמתאים והכל עבר חלק (כולל בדיקת מכס).
 7. פרט קריטי שחייב לוודא הוא קיום אישור תקינה מוטבע על הנורות. לא על הקרטון, אלא על הנורה. DOT / E אחרת הנורה לא תאושר בביקורת מכס בכניסה לארץ. נכון, יש סיכוי שהחבילה תעבור ללא בדיקה אך אם יתפס זה מה שיחפשו.
 8. ואז שניהם יטענו שגורם שלישי פתח/סגר את הבורג בין לבין ולך תוכיח שזה לא נכון. עם כל העצות שנתנו לך פה יש לך כמה נתיבים לבחור, בחר את ההוא שמרגיש לך הכי נכון ושלם. יתרון משמעותי הוא ששניהם מוסכים מורשי יבואן, כל פניה אליו יכולה רק לסייע. גם אם זה רק אישור עקרוני שתיקח את החלק לתיקון חיצוני (ובנתיים הרכב יישאר במוסך שלהם) בלי לחץ להוציא את הרכב.
 9. אוי קלרה, השחורה והנאוה, איזה כיף לקרוא שאתה עדיין שומר ונהנה ממנה. מעטות הספורטיביות שזוכות לידיים שומרות וארוכות כמוה. המנוע הזה ידוע באמינותו, בהנחה שלא מחפפים ואתה מוכיח זאת. מעניין אותי לדעת איך גילית שהטיימינג לא מכוון, כי העבודה בוצעה ע"י מכונאי מומחה על המנועים האלו f4r.
 10. בריו בנזין היא רכה עד כדי ערפול, בטח בהשוואה לקליאו/מגאן RS. גם בלנטרה הקשישה הייתה רכות דומה.
 11. במקרה שלי המשאבה התחתונה (קרובה לגיר) הוחלפה. אפשר להתחיל מלבדוק אותה ואז להמשיך. זהו החלק זול יחסית, חליפי מיוצר בקוריאה, עם גישה נוחה.
 12. אני יכול להציע כיוון אחר שגורם לתופעה דומה, משאבת קלאצ'. ברכב דומה (ריו ידנית) החלה תופעה דומה ובגלל שלא ודאי שזה המצמד הוחלט להמשיך ולעקוב. לאחר שנה בערך (התופעה לא קרתה תמיד) הדוושה התקשתה עד חוסר אפשרות ללחוץ עליה. פתחתי פה שרשור בנושא לפני מספר שבועות, מוסך אמין ומקצועי שבדק מצא שזו המשאבה ואחרי התיקון הכל חזר למקומו.
 13. עדכון: מכיוון שכבר היה קיט קלאצ' שנרכש בעבר הוחלט להחליף קלאצ'. הגענו למוסך הבית לאחר שקבענו מראש החלפת קלאצ'. התופעה קרתה בזמן העליה לליפט והמוסכניק הסתכל, בחן ואז חשד במשאבה המשנית. פירוק ובחינה שלו אישרו כי הוא לא תקין. הוא דווקא ציין שהקלאצ' מרגיש תקין ואין צורך להחליפו. לבסוף הוחלפה רק משאבה משנית והנושא נפתר. תודה רבה על העזרה ויותר מכך למוסך המקצועי והאמין שממשיך להצדיק את המוניטין שלו.
 14. לשמן פז לפחות יש "אבא", חברה ידועה ומידע ברשת. ז"א גם אם הוא לא הכי איכותי, אפשר לבדוק לאילו תקנים מתאים וליצור קשר עם היצרן במידה ויש שאלות. השמן שפותח הנושא הציג לא קיים ברשת, הכיתוב על האריזה חסר ואני לא הצלחתי לראות מי היצרן/יבואן. זה אמור להדליק נורה ולהרתיע אנשים שמעוניינים להשתמש בשמן איכותי. לקינוח, במחיר שנמכר יש הרבה אלטרנטיבות ללא חשש זיוף/קומבינה.
 15. בדקתי עם הבעלים, ומחפירה קצרה אכן החשודות הן המשאבות, אז הצעד הראשון יהיה לרענן את נוזל הבלימה (לא בטוח שבוצע רענון לקו המצמד כשהוחלף נוזל בלימה). אחליף ואעקוב.
×
×
 • תוכן חדש...