Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעלי היברידיות בעיקר. נוסעים ל-א-ט. אלו באמת האנשים שנוסעים מעט מתחת למהירות שבה מנוע הבנזין מתחיל לפעול.

בהיברידיות לא נטענות האנרגיה מגיעה ממנוע הבנזין, גם אם הוא לא פועל כרגע. הדרך היחדה לסוע בהיברידית לא נטענת בלי שימוש בבנזין זה לסוע רק בירידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל קו המיני של השנים האחרונות. לקחו קונספט רטרו מוצלח והפכו את העיצוב לבולבוס נובורישי מבורדק.
כנ"ל פיאט 500.

לקחו רעיון שביב מוצלח בבתחלה, אפילו מאוד (אני מדבר על הדגם של 2007), מחזיקים אותו 12 שנים בייצור בלי לחדש משהו, והוסיפו לו גירסאות מגושמות ומכוערות (500X ו500L).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי האנטי נגד SUV. תראו כמה קושי יש לאבא שלי לצאת ולהיכנס לרכב שלי ותבינו שלפסול רכב על היותו "נמוך" זאת סיבה לגיטימית.

לא כולם קונים אותם בשביל שופוני או לשבת גבוה.

ולנושא השרשור, פורש. מעצבן אותי לראות אותם בדרכי למכללה ולהבין שלי לעולם לא יהיה רכב כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי האנטי נגד SUV. תראו כמה קושי יש לאבא שלי לצאת ולהיכנס לרכב שלי ותבינו שלפסול רכב על היותו "נמוך" זאת סיבה לגיטימית.

לא כולם קונים אותם בשביל שופוני או לשבת גבוה.

הלוואי והיו כאלה רק למי שבאמת צריך רכב גבוה :p

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכבים האלה מעצבנים כי הם חוסמים את שדה הראיה למכוניות נמוכות יותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים הכי מעצבנים הם הפיג'ו 301 ו208

היו לי בחיים סביב ה10 רכבים, אלה 2 הרכבים שפשוט לא סבלתי, עצבנו אותי רציתי להעיף אותן כמה שיותר מהר, שגם במשימה הזו שרפתי מספיק עצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי הסעות, לא מסוגל לראות רכבי הסעות.

תמיד אני נתקע אחרי אחד, אין שדה ראיה ואז אני אוכל סרטים עם הוא עצר כי הוא לא יכול לנסוע או כי הוא החליט לחכות לאיזה ילד שיעלה.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3 דור ראשון עם מדבקות "ישראל בטח בשם" , חבוטה מכל זווית אפשרית ונהג שנוהג בעזרת השם ללא קשר לחוקי התנועה , למצב הכביש, לסביבה או לכל דבר אחר.

בעזרת השם, קיבלו הנהגים האחרים את השכל להמנע מלהתקרב אליו ולברוח מהר ככל האפשר ממנו :-P

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דודג' ניטרו!

למה? כי להחליף לה שמן פליטר זה כמו לעקור להיפופוטם שן, דרך התחת!

:-P

וגם סוזוקי ג'ימני חדשה - למה? כי אני רוצה אחת אבל רק עוד שלוש שנים אוכל לקבל אישור מהבוסית :evil:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון FR 3 דלתות.

לקחו רכב משפחתי טוב והרסו את כול מה שטוב בו על ידי הסרת 2 דלתות (כבר לא כ"כ משפחתי) גאנט 30 אינץ' ומושבים קשים כמו קרש (כבר לא נוח) כול זה כדי למכור רכב משפחתי בתור רכב ספורט (מה שהיא בהחלט לא).

מה שנשאר מהחבילה הטובה (GOLF) שהמהנדסים ניסו לבנות בהתחלה זאת יכול לנסוע בקו ישר קצת יותר מהר ממשפחתית ממוצעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...