Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב ישן בתוצרת סטיישן שבעליו התקין ספסל בתא מטען, ובתוכו הושיב ילדים עם פאות מסתלסלות עם ראש כפוף וללא חגורה, תוך כדי כך שהוא בוטח באלוקים שלא יקרה כלום.

אני לא יודע אם זה מחוסר ידיעה, זלזול בחוקים של המדינה הציונית, או סתם טמטום.

הוא לא מבין שגם לפי ההלכה היהודית זה אסור, מכיוון שעובר על הלאו של "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם", (לדתיים שפה).

רק שבוע שעבר הורדתי רעיון כזה מראש של אדם די משכיל (בעל תואר ראשון במשפטים), שיש לו 4 ילדים, וחשב לרכוש פוקוס סטיישן 2013 ולהתקין בה ספסל מאחורה.

ראיתי בעבר הרבה כאלה באזור שלי, היום כבר פחות.

זה הרכב שהכי מעצבן אותי.

עריכה אחרונה על ידי chaimb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מוכן להישבע" שחשבתי על הפריוס החדשה לפני שפתחתי את השרשור!

המעצב של הטויוטות מהדור האחרון פשוט השתגע! גם את הקורולות הוא הרס!

אני מתחיל לחשוב אולי הוא שתול של מישהו מהמתחרים שעושה את זה "להמאיס" את הטויוטות?

(ודווקא קיה/יונדאי הופכות ליפות מיום ליום)

כמו כן גם המולטיפלה דור ראשון בלתי נסבלת. ומאזדה 121.

כל זה מילא, אם הם נוסעים מהר.

אבל - הכי הכי מעצבן בעולם, זה רכב לימוד נהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אוודי A1...כאילו מה עבר לhans הגרמני שחשב על העיצוב.

דומה לקופסת נעליים.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
זה רכב שלא מעצבן אף אחד.

הוא לא מעורר שום סוג של רגש, לא חיובי ולא שלילי.

אחרי נסיעה של שעה וחצי בשיט הזה אתה תרגיש המון, בעיקר באזור הגב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלו שעושים רעש בערב בכוונה תחילה באזורי העיר, אלו בעיקר ה"שכנים", כל הרכבים הרועשים פשוט עולים לי על העצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ישן בתוצרת סטיישן שבעליו התקין ספסל בתא מטען, ובתוכו הושיב ילדים עם פאות מסתלסלות עם ראש כפוף וללא חגורה, תוך כדי כך שהוא בוטח באלוקים שלא יקרה כלום.

אני לא יודע אם זה מחוסר ידיעה, זלזול בחוקים של המדינה הציונית, או סתם טמטום.

הוא לא מבין שגם לפי ההלכה היהודית זה אסור, מכיוון שעובר על הלאו של "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם", (לדתיים שפה).

רק שבוע שעבר הורדתי רעיון כזה מראש של אדם די משכיל (בעל תואר ראשון במשפטים), שיש לו 4 ילדים, וחשב לרכוש פוקוס סטיישן 2013 ולהתקין בה ספסל מאחורה.

ראיתי בעבר הרבה כאלה באזור שלי, היום כבר פחות.

זה הרכב שהכי מעצבן אותי.

דוד שלי החרדי עשה את זה וקיבל הורדה מהכביש על פוקוס סטיישן.. אמרתי לו בחייאת , במחיר הזה טתה קונה רכב 7 מקומות במילא ... והוא מעולם לא חשב אפילו על הרעיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, בגלל שרשמתי יונדאי גטס בתגובה שלי לפני שנתיים פה, הכניסו אותי לקבוצת וואטספ וכלאו אותי בתוכה.

בגלל זה אני מציע לכולם להיזהר, יש כאן מועדון יונדאי גדול מדי ועוקבים.:wink:

SLOW, אבל עדיף רכב נוקשה מאשר רכב קופץ כאילו זה נדנדה.:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הרכב לא נוקשה, הכיסאות שם מתוכננים גרוע במיוחד ותנוחת הישיבה על הפנים, במיוחד לנוסעים. אין כזה דבר רכב תקין שקופץ, סימן שצריך להחליף בולמי זעזועים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SLOW, אבל עדיף רכב נוקשה מאשר רכב קופץ כאילו זה נדנדה.:oops:

נהגתי בכזה, מזדה 323 סדאן עם בולמים גמורים. כמעט עפתי מהכביש בעליה על כביש החוף בחיפה.

שמחתי לחזור ללנסר קלאסיק.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...