Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אין לכם מה להתעצבן על 301 ואטראז' למיניהם, אלה רכבים שנועדו למקומות עם סטנדרטים נמוכים מאד. זה כמו להתעצבן על ילד בגן חובה על שהוא לא יודע לפתור משוואה ריבועית.

אני חושב שהספארק הקודמת זה אחד הרכבים הכי מעצבנים שיש. אמנם הוא שייך לקטגוריה שאין בה יותר מדי יופי, אבל הכיעור שלו שובר שיאים. גם עגלה, גם מרעיש כמו טוסטוס פיצה וגם נראה מבפנים כאילו התרסק שם טוסטוס פיצה והחליטו להשתמש בו לדשבורד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יונדאי אטוס.

קוביה מכוערת, ספרטנית,רועשת ועם מנוע 55 כ"ס בשרני ותיבה אוטומטית עתיקה שמזניקים את הבהמה הזאת ל-100 קמ"ש תוך 20 שניות שלמות!

פשוט יצירת מופת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים מסחריים עם תיבות ידניות.

יוצאים כמו סבתות מרמזורים, ואני מזהה כל העברת הילוך שלהם ע"י כל רגע שבו הם פתאום מפסיקים להאיץ. כל פעם שאני מתקרב לרמזור, אני משתדל לא להיות בנתיב שלהם (בעדיפות אחת מתחת להימנעות ממשאיות, ואחת מעל הימנעות ממוניות).

מה גם שבגלל הגובה שלהם והחלונות המושחרים שתמיד יש להם על הדלתות האחוריות, אני לא רואה מה קורה לפניהם.

עריכה אחרונה על ידי Trilandian

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקרוסאוברים למינהם

קחו כל אוטו, תיצרו לו גרסאה מוגבהות כדי שבעל הרכב יחשוב שהוא נוהג על הג'יפ כשתכלס הוא מחפש פוזה, והתוצאה:

רכב מכוער שהרס לגמרי את העיצוב של האוטו שהוא מתבסס עליו,

לא מספק יכולות שטח אמיתיות כך שאין לו באמת הצדקה קיומית,

נועד רק כדי לחתוך פקקים בשטחים חלקאים (דבר שגם פיאט 500 יכולה לעשות אגב),

ורואים אותו בכמויות כמו מאזדה 3/קורולה על הכביש, כך שבא לי פשוט להקיא.

מסכים לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה כלום לעומת סוזוקי אלטו - אין דברים כאלה. רכב מעיסת נייר שמעניק לך תחושה של עוד דקה והוא יתפרק לחתיכות באמצע הסיבוב.

עיסת הנייר הזו שמיוצרת בהודו עם גישה תכליתית של סוזוקי תמשיך לנסוע הרבה אחרי מכוניות רבות שיתפרקו בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת אי אפשר לקחת מסוזוקי.

כמה שהאלטו הייתה זולה ופחונית, הכול היה מורכב טוב ויצוק, ויש הרגשה שהוא ישאר ככה גם עוד 20 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבעיה עם הפריוס לאחרונה היא לא הרכב עצמו אלא הנהגים.

יש מצב שזה הופך לרכב הערסים החדש?

רק בחודש האחרון נהגת פריוס כמעט דרסה אותי כשהיא יוצאת מהחניה ואז כעסה כשדפקתי לה על הדלת של הבגאז' כדי שלא תדרוס אנשים אחרים, אחד אחר בפריוס קילל אותי כי לקח לי יותר מדקה להתחיל לנסוע אחרי שנכנסתי לאוטו (לך תחפש, אני קושר את הילד לסל-קל) ובכלליות נראה שהם פחות מתחשבים בסביבה.

גם יוצא לי לראות לא מעט "משווי מהירות" שנוסעים על 90 אבל מאיצים ל120 ברגע שאני מנסה לעקוף אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חלק מלדאוג לסביבה זה להיות דושבאג לאנשים אחרים, הרי ידוע שבני אדם הורסים את הפלנטה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולו gti, לא יודע למה, הרכב הזה מעצבן אותי בטרוף, כמעט כמו איביזה קופרה.

כל מה שפורשה מייצרים כיום, שהוא לא 911 או בוקסטר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לכולם לא לכתוב בשרשור הזה כלום על יונדאי גטס.

זה רכב שלא מעצבן אף אחד.

הוא לא מעורר שום סוג של רגש, לא חיובי ולא שלילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...