Jump to content

kramerica

 • פרסום הודעות

  557
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות kramerica

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. תודה רבה. האם כל לחצן (בניגוד למפסק רגיל) ״יודע״ לעבוד עם זה? ידוע לך אם יש פנל מעוצב בסגנון הזה: https://slswitch.co.il/items/2659957-מפסק-מגע-לתאורה-ארבעה-לחצנים-תואם-קופסא-4-מקום שיכול להחליף לחצנים שמפעילים ממסר צעד שכזה?
 2. יש לנו במשרד פנל לחצנים ראשי לכל התאורה. במונחים של הדיוטים כמותי אלה מפסקים שנראים בדיוק כמו מפסק תאורה ביתי רגיל, רק שחוזרים למקומם עם קפיץ (סטייל תאורת חדר מדרגות) וכל תפקידם הוא להרים ולהוריד את המפסק שנמצא פיסית בארון החשמל. אני רוצה לשים במקום הלחצנים האלו פנל יפה יותר ואפילו פנל של תאורה חכמה אם אפשר. עד כמה שאני מבין (ואשמח מאוד אם מישהו יתקן אותי או ידייק את המונחים שלי) אי אפשר לשים משהו שאמור להחליף מפסק רגיל כמו בבית כי זה לא מפסק רגיל כמו של בית. השאלה היא איך אני מחפש דבר כזה? מה המונח המקצועי של מה שאני מחפש (בעברית ובאנגלית)?
 3. לא צריך לבקש מאף אחד להזיז כלום. המכפיל יודע לזוז למטה ומעלה עם רכבים עליו.
 4. לאותו מקום שהולכים הגזים מהכיריים לבישול, ומחמם המים על גז. שניהם בתוך הבית בלי שום בעיה.
 5. מתכננים לרכוש מייבש כביסה על גז, ולא מצאתי תשובה לנושא. במייבשים חשמליים ידוע שיש כאלו עם קונדנסור, וכאלה שמחייבים יציאה. אשמח לתשובה ממי שיודע, ובכלל חוו״ד כללית מניסיון עם המוצר.
 6. קונים רובוטי חד מצמדי כי אין למבורגיני אבנטדור בקונפיגורציה אחרת.
 7. הוא לא נופל, הוא פשוט לא מתעלה. כאמור - בינוני.
 8. אני רחוק מלהיות חסיד של פיג׳ו, ובשל התנהלות היבואן והמוסכים שלו לעולם לא ארכוש כזו בעצמי בארץ, אבל אחרי שנהגתי על כמעט כל כלי רכב בקטגוריה שלו, הוא בהחלט רמה אחת מעל למעט נושא הביצועים, שם הוא בינוני. נהגתי עליו כמה ימים בחו״ל, וזו היתה בין הפעמים הבודדות שלא חשבתי כל שניה כמה אני מתגעגע ל-XC60 שלי, וזו חתיכת מחמאה. כמובן שחסר לו הרבה כח בהשוואה, אבל זו לא באמת השוואה הוגנת. כמה רמות מעל שלל המתחרות מ-VAG והקוריאניות.
 9. אני נוסע המון. שלל אופציות המוזיקה והפודקאסטים לא מספיקים לצערי, המנוי לאודיבל סוגר לחלוטין את הפינה - נהיגה, רכבת, טיסות. החיסרון הוא שזה גרם לי להפסיק לקרוא, למעט מקרים חריגים של ספרים ישראליים.
 10. לא פער מחיר מאוד משמעותי מSKX007, אז רק אם יש לך חיבה מיוחדת למיקרוברנדס. סה״כ שעון ראוי, אבל באופן אישי אני הייתי מעדיף את הסייקו.
 11. זה לא סותר את שרשמתי. שעון שמוגדר 50 מטר, לכאורה נמדד ללחץ של 5 אטמוספרות לפחות. שילוב של זרם חזק לנקודה מסויימת ומזל רע יכול לגבור על העמידות הזו.
 12. קצת להבהיר איך כל ההגדרות של עמידות למים נקבעות, מדובר על הלחץ הסטטי בו נבדק שהשעון מסוגל לעמוד. לדוגמא: שעון שעמיד ב-50 מטר, הכוונה שהוא יכול לעמוד בלחץ סטטי של עד 5 אטמספרות, שזה הלחץ שקיים 50 מטר מתחת למים. הסיבה שבפועל אי אפשר באמת לרדת עם שעון כזה לעומק המצויין (ואפילו לא מטרים בודדים), היא כי יש הבדל עצום בלחץ שנוצר כאשר זזים במים, מה שכולנו כיצורים חיים עושים. אז זה בהחלט נכון ששעון של עד 100 מטר לא מומלץ לצלילה, אך זה לא מדוייק שאין קשר בין המספר לעמידות, ובלי קשר כפי שציינו, גם שעון של 1200 מטר ינזק בצלילה רדודה אם הכתר שלו ישאר פתוח.
 13. נהגתי על המודל 3 כמה ימים. 20 יחידות ימכרו ביום הפתיחה, אני מאוד אופתע אם זה יקח שבוע. כל יחידה שתוקצה לישראל תמכר במהירות.
 14. כנראה שפיספסת, כי האופציה בהחלט קיימת בדגם הזה. ניתן לכוון טיימרים וניתן להגדיר גם טמפרטורה קבועה במצב חנייה. עריכה: הבהרה - מהשלט אין אפשרות, רק הגדרה מראש ברכב.
×
×
 • תוכן חדש...