Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

BMW X4, X6 כאילו ששאר המכוניות שלהם לא מספיק מוחצנות, מוקצנות ומעצבנות. בחיים, אבל בחיים לא נתקלתי בנהג של X4/X6 שנהג בצורה סבירה. תמיד נוהגים בכביש 6 במהירויות של 150 צפונה, חותכים, מהבהבים ומה לא. לדעתי זה רכב שמרבית בעליו מקבלים איתו פיטבול ותעודת בבון. התנצלותי ל 5% מהנהגים של הרכבים האלו שנאלצים לסבול מהשם הרע ש 95% הנותרים מוציאים להם.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין להערכתי 5% כאלו, מי שמלכתחילה מעדיף אוטו כזה על מתחריו הפחות מוחצנים ניחן להערכתי במבנה אישיות שקיים לדעתך אצל 95% האחרים. אין באמת סיבה להחזיק כזה אוטו אם אין בנמצא אותו צורך אובססיבי להוכיח לסביבה את ה"גבר גבר" ( פונה גם לבני המין השני ) המוכר. ואם יש כאלו ביניהם צנועים ונחמדים, אז או שזו מתנה/ירושה מהדוד/ה, או שיש גם כאלו עם טעם מוזר שלא יכולים לעמוד בפני יופיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שהתגעגעתי לשרשור הזה, עלו מאז לא מעט דגמים לכביש שבטוח עיצבנו אותנו.

אני אתחיל: ג'יפונים! במיוחד הקטנים חסרי הטקט, ארונה, קונה, סטוניק, CHR למיניהם.. מכוערות טילים. ואלה שקונים טוסון ספורטא'ז שחושבים שיש להם מינימום פורשה קאיין.

כנ''ל היברידיות, משעממות גז ברקס חירשיות, כבר לא יאהב את הקורולה אם ההיברידית תימכר בפערים עצומים מהבנזין.

פריקה נעימה.

אל תדאג, יש לך להשתדרג עד שנתון 2018 בלי הברידיות. :-D

בקורולה החדשה עצבן אותי שאת גרסת הסטיישן מביאים או בגרסה עירומה (אפילו חישוקים קלים אין, בזמן שאוריס נמכרה איתם מ-2014) או בגרסה מאובזרת אך ללא גלגל חלופי קטן אפילו. וזה בזמן שכל שאר גרסאות הקורולה, כולל הסטיישן הבסיסית, מגיעות עם הגלגל. מה הקטע??

אגב למישהו יש נסיון עם רכב עם ערכת תיקון במקום גלגל חלופי?

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500 וכל מילה נוספת מיותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם!

אני הבחנתי בתופעה מסוימת - בכל פעם שאני רואה טויוטה פריוס אני מתעצבן (וגם מתרשם שכל מי שנוהג עליהם הוא/היא נהג נוראי/ת). הדבר גרם לי לחשוב - בטוח לכל אחד יש את הרכב (בה"א הידיעה) שהוא שונא לראות על הכביש.

אז יאללה, תפרקו קצת תסכול!

כל רכב, חוץ מפריוס.

גילוי דעת: אנשים יקרים לי נוהגים בפריוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קו המיני של השנים האחרונות. לקחו קונספט רטרו מוצלח והפכו את העיצוב לבולבוס נובורישי מבורדק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 בציר 2005. הייתה לי כזו, להלן: המאזדהיינת.

פ'זו 207. כשהייתי כל היום בדרכים כעצמאי, הרוב המוחלט של הרכבים הנ"ל נסעו לאט ובשמאלי. זכו אצלי לכינוי "קקי קטן" עם שיר ייעודי. אל תשאלו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המיני זה באמת מכה. זה הכל חוץ ממיני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוסטר עוף מוזר, אבל נוסע טוב (בשביל 1.6 אטמוספרי, הדורבו אין לי מושג) ומבודד רעשי כביש ורוח כמו רכבים שיקרים ממנו בהרבה.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...