Jump to content

MrCola

 • פרסום הודעות

  249
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

11 נייטרלי

אודות MrCola

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בוקר טוב ושבוע טוב רוצה לנקות את הסאנרוף בלאון 2014, מהי הדרך הכי טובה לעשות את זה? לא מדבר כרגע על הניקוז וניקוי מרזבים שבשביל זה אלך למוסך אלא אני מדבר על הסאנרוף והתעלות שלו עצמן שיש עליהן לכלוך, עם מה מומלץ להסיר את הלכלוך APC? Wd40? מברשת פשוטה תספיק לי לניקיון? תודה רבה
 2. נסה לעשות את הסדר הבא: 1. הקשת קוד נטרול 2. חצי סוויץ' ובמקביל לחיצה קצרה על כוכבית 3. הקשת קוד חדש כוכבית 4. הקשת קוד חדש כוכבית אם אתה שומע 2 צפצופים ארוכים זה אומר שהוחלף, להניע ישר עם הקוד החדש לבדוק שהוחלף. לא ניסיתי להחליף קוד בקודנית הזאת אבל זה מה שמצאתי אז לא יודע אם בוודאות יעבוד לך.
 3. בעבר חשדתי, כיום לאחר שעברתי על ההקלטות מהשבוע האחרון שגרנו ביחד אני כבר בטוח שכן. המצלמה פונה לכניסה לבניין, לבחור אין שום סיבה להתקין שם מצלמה, הייתה לו חניה מקורה כך שהוא אפילו לא החנה בחזית הבניין, הוא תירץ את התקנת המצלמה בזה שפרצו לדירה לפני כמה שנים אך אני בספק.
 4. בתור אחד שעובד שם כיום אני מסכים איתך חלקית, היו יגוארים שעמדו גם שבועות שלמים בלי שנגעו בהם והיו תקופות שלא היה גלגל אחד להוציא ללקוחות, הכל תלוי בתקופה. כיום המצב שונה לגמרי ורוב המאמצים כפי שאני רואה מכוונים לליסינג ובעיקר למכירה.
 5. תודה לכל העונים אבל אני אגיד בבירור, אני מכיר את המצלמה וראיתי את כל התצלומים שהיו בה בפלייבק ורק ואני אדגיש שוב שרק כשאני יוצא מהבניין רואים בבירור שמישהו מזיז את המצלמה ממש במעקב אחריי והמצלמה הולכת אחריי עד שאני מגיע לאוטו, יוצאים ונכנסים מהבניין עשרות אנשים ביום ועוברים מאות רכבים ביום, המצלמה מותקנת בקומה 4 בגובה כך שמצלמה סינית פשוטה ברזולוציה עלובה כמו המצלמה שלו, כמה חכמה שלא תהיה בחיים לא תבדיל ביני לבין שכן אחר ואני בעצמי הבנתי שזה אני רק בגלל האוטו שלי.
 6. אין מעקב תנועה, היא הייתה מתחרפנת אם כן כי כל 2 שניות עובר רכב וזה כביש ראשי בשכונה. המצלמה מנותקת כבר מאז שהוא עזב אבל התחושה של החדירה לפרטיות והמחשבות של מה היה כל הזמן הזה לא עוזבות אותי, תמיד חשדתי אבל בגלל שאין לי מה להסתיר לא אמרתי ולא שאלתי כלום אבל כשאני רואה את בעיניים שלי בוידאו הזה אני ממש מרגיש מזועזע. השאלה היא האם יש עילה לתביעה על חדירה לפרטיות?
 7. היי ערב טוב, יש לי בדירה מצלמה חיצונית אשר מצלמת את הכניסה לבניין, את המצלמה הזו התקין שותף שגר איתי יחד באותה דירה. לא הייתה לי גישה למצלמה ולא הבנתי בשביל מה הוא צריך אותה ולא עניין אותי כ"כ שיידעו מתי אני יוצא ונכנס מהבית. הצלחתי להניח את ידי על הכרטיס זיכרון. החלטתי לפתוח ולראות מה הוא בדיוק עושה והופתעתי לגלות שכשאני יוצא מהבניין או נכנס, או מחנה עם האוטו המצלמה אשר יש לה אופציה לשליטה מרחוק של הזווית, פשוט באופן ממש ברור מתמקדת עליי ועוקבת אחריי, לדוגמה כשאני יוצא מהבניין וחוצה את הכביש לאוטו שלי, המצלמה פשוט עוקבת אחריי עד שאני נוסע ואז חוזרת למקום (לצלם את הכניסה לבניין)
 8. מצלמה של 70 קמ"ש עומדת שם מעל חצי שנה כמו שכבר אמרו.
 9. אומנם אין לי פתרון וגם לא קצה חוט בשבילך אך אני מוכרח לשתף שגם אני במצב דומה מול הרופאים שלא יודעים מה יש לי ולפעמים רופאים שסותרים אחד את השני, שנתיים של המון בדיקות וירידה לא רצונית של 30 ק"ג ובלי אבחון אפילו... וכל בדיקה זה כמה חודשים המתנה, פשוט סיוט.
 10. אני בעלים של לאון FR ידנית והלכתי על זה כי לא רציתי להתעסק עם הDSG ואני נהנה מכל רגע, לדעתי איביזות ולאונים גם בגרסאות הידניות נמכרות כמו לחמניות ותמיד יש ביקוש של צעירים אז אין לך מה לדאוג בקשר לזה.
 11. תודה רבה, אין ספק שדגם מוצלח. תמונות מדהימות! הבנתי, יפה! לא יודע לגבי הלאון אבל אם אני לא טועה ראיתי איפשהו שאלו של הארונה מתאימים לאיביזה. אכן כן. אני מאמין שכן, ברור שלא מחליפים כל טיפול אבל לעתים רחוקות מחליפים. לא יודע אם יש כמה דגמים למנוע אבל אצלי ובלאון סטייל בשנתון הזה זה בוודאות רצועה. תודה רבה! ה-ברז הצגה, חבר בדיוק קנה עכשיו את התאומה GT86 ידנית, חלום.
 12. מסכים איתך, אבדוק בהזדמנות, תודה! המחיר הוא רק חלקים וכללתי בפנים את כל הפילטרים, מסננים, וישרים, תוספים, שמנים, פלאגים, ברקסים קדמיים צלחות ורפידות. מטפל כל 7.5K ק"מ הוראת היצרן היא 120 ק"מ או 5 שנים, אחרי 6 שנים וקצת החלטתי לעשות. לגבי המצמד מסכים איתך, לא הבנתי מאיפה זה בא. תודה! תודה רבה! לא אשקר שהעובדה שהעיצוב של הלאון לא השתנה הרבה ב6 שנים האחרונות עזר לה להישאר רלוונטית. G.M פורטל בחולון, אחרי טרייד על הקודמים. הלכתי לבן אדם עם מחשב שקודד לי למחשב הרכב כמה פקודות כמו צפירה כשאני נועל ופותח את האוטו ואופציה לשלוט על זה מהמולטימדיה, שכשאני אפתח סוויץ
 13. אני כבר שנה וחצי עם הרכב, סיאט לאון FR ידנית שנת 2014 מנוע 1.4 122 כ"ס והחלטתי לעשות סיקור קצר. הרכב עכשיו עם 82K ק"מ, רכשתי אותו באוקטובר 2018 עם 52K. הרכב משרת אותי בצורה נאמנה ביותר, כל נהיגה בו היא תענוג, שילוב של מנוע 1.4T ותיבת הילוכים ידנית 6 הילוכים הוא שילוב מוצלח ביותר, לא חסר כוח, מומנט יחסית גבוה בסל"ד נמוך, אף פעם לא חוויתי שלאוטו קשה והרכב מרגיש זריז וחזק, נסעתי 3 פעמים לאילת, האוטו לא אוכל טיפה אחת של שמן ולא מתחמם בכלל. הרכב מאובזר מאוד, ריפודי עור חצי אלקנטרה, גג סאנרוף, צמיגים בקוטר 18", מערכת מולטימדיה מקורית אומנם קטנה ומהדגם הישן אבל לפחות הכל עובד בה ואין בעיות
 14. שבוע טוב לכולם קניתי קצת חומרים במהלך השנה האחרונה ועכשיו הגיע הזמן ליישם הכל, רק לא בטוח שהסדר פעולות שלי נכון. זה מה שאני מתכנן לעשות: 1. שטיפה יסודית לרכב 2. שטיפה פעם נוספת עם פלסטלינה של CG (חתך קל) 3. יישום פוליש ULTIMATE POLISH PRE WAXING GLAZE של מגווירס. 4. יישום ווקס CARNAUBA PLUS GOLD CLASS של מגווירס. 5. יישום אוטם צבע Activate Instant של CG. עד שלב 3 אני בטוח אבל אני לא יודע מה עדיף לשים קודם? אוטם צבע או ווקס? יש לי גם Swirl Remover של מגווירס שהוא גם פוליש נוזלי לכל דבר, עדיף להשתמש בפוליש שציינתי בשלב 3 או ב SWIRL REMOVER ? יש עוד
 15. אני עובד בחברת השכרה גדולה בנתבג ואצלנו שינועים זה להעביר רכבים הטרמינל 1 לטרמינל 3. בכללי אצלנו בחברה נהגי הפצה מפזרים רכבים בין כל הסניפים בארץ, עובדים לפי הזמנות וסניפים שצריכים קטגוריות רכבים ספציפיות והם בחוסר אז נהגי השינוע מביאים להם, הם לוקחים גם רכבים למוסך, לטסטים וכאלה. כמובן שגם יש המון מוביליות אבל בשביל רכב או שניים לשלוח מובילית שיכולה להעמיס 5 והיא יותר דחופה לסניף אחר אז שולחים נהג שינוע. אם אתה מחפש להיות נהג שינוע אבל לא רק אלא גם תפקיד מגוון ואתה גר במרכז אין ספק שהכי טוב לעבוד בנתב"ג, אומנם זה משמרות אבל המשכורות הרבה יותר גבוהות מנהגי שינוע בסניפים ברחבי הארץ שלרוב מקבלי
×
×
 • Create New...