Jump to content

chaimb

 • הודעות

  830
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של chaimb

משקיען

משקיען (5/14)

8

מוניטין

 1. כמה עלה לך רק הטיפול (שמן פילטר עבודה ומעמ) בלי החלפת הנורות בדשבורד?
 2. תקנה סים ב 20 שקל לחודש. תעשה הפניית שיחה ממנו למספר שלך. שיחות יוצאות תעשה למי שנראה לך רציני מהמספר שלך. תפתח וואטסאפ עיסקי על המספר החדש ואיתו תתקשר בשביל תמונות. אחרי שתמכור תנתק את הקו ואת הוואטסאפ.
 3. אם אתה כיום מזרים מוזיקה ומנווט מהסמארטפון, מולטימדיה אנדרואיד תחליף אותו. בונוס מצלמת רוורס.
 4. אם ההודעה מכוונת אליי, לכל הרכיבים שרשמתי יש קו 0.
 5. מה עם הרכבים של קושתאי ואביחי
 6. אצלי בבית יש מיני בית חכם. הדירה שכורה ואין מתג לכיבוי האור ליד המיטה. התקנתי מתג של סמארט-גרייד וזה עובד נחמד. עלה 150 שקל בערך. יש גם 3 מזגנים של תדיראן עם אפליקציה סינית שכל הזמן מתנתקת מהחשבון. התקנתי מתג לדוד של סוויצ'ר והוא ממש מעולה. עלה כ 200 שקל נדמה לי. יש גם שקע שעון שבת למזגן ישן בסלוןשל סוויצ'ר עושה עבודה יפה. גם מצלמת אבטחה של שאיומי ב 160 שקל. הבאסה בכל זה שצריך 4 אפליקציות שונות לנהל את הכל.
 7. לגבי כרטיס אשראי, מומלץ כרטיס חוץ בנקאי ללא עמלות, כך שאינך כבול לאף בנק. אישית משתמש בכרטיס של מועדון "כזה אני רוצה" של חברת מקס. הוא גם ללא עמלות, ועמלת המרת מטח היא 1%.
 8. תבדוק את המערבל (משגיחום בלע"ז). צרה צרורה.
 9. chaimb

  מחיר תשלום ועד בית

  כמה דיירים יש בבניין? כמה מעליות? יש חברת אחזקה? כמה זה גבוה מאוד?
 10. כדאי שתגדיר לך מה חשוב לך במזגנים. לי למשל חשוב מאוד מזגן שקט בחדר השינה, לעומת זאת פחות מפריע לי שזה יהיה on/off. יש מזגנים שמפזרים את האוויר גם אופקית וגם אנכית, זה יכול להתאים למקומות שבהם ההתקנה היא בעייתית מבחינת מיקום המזגן. מהתייעצות שערכתי לאחרונה רוב המתקינים המליצו על תדיראן ולא על טורנדו, למרות שהשירות שלהם יותר טוב וגם האחריות יותר ארוכה. מצד שני, לא בהכרח שהשיקולים של המתקין כגון נוחות התקנה וכו' הם גם השיקולים שלך. לכל חברה יש מספר סדרות של מזגנים. כדאי להתמקד ולברר על סדרה מסוימת ופחות על מותג. לגבי קניה ממתקין, יש מקומות שנותנים 36 תשלומים בלי ריבית, וזה יכול להוות שיקול משמעותי ברכישת המזגן בפרט שמדובר על כמה מזגנים. הייתי ממליץ שתתייעץ עם מתקין בכדי שאם יתגלו תקלות בהמשך תוכל לחזור אליו, למרות שאם המתקין הוא בסדר הסיכוי לכך נמוך.
 11. אם בסופו של דבר תחליט ללכת על מזגן on/off, ממליץ על תדיראן אלפה פרו 10, יש לו מצב שקט, 7 מהירויות, wifi, ו 5 שנות אחריות. יש לנו משפחה 6 כאלה והוא עושה יופי של עבודה.
 12. עכשיו חידשתי ביטוח. תתמקח עם ליברה לדעתי תקבל את המחיר הטוב ביותר.
 13. שלום. חוזר לעדכן לאחר טיפול במוסך ובדיקת תקלות: 1. החלפתי מצבר כי הוא מת. 2. בבדיקה ממוחשבת עלו 2 קודי תקלה: p420 - תקלת ממיר. B279a - תקלת מחשב תזמון שסתומים (VVTI נדמה לי). גם אחרי איפוס הנורה, זה חוזר אחרי כמה ימים. המכונאי שלי אומר שזו הוצאה גדולה מאוד להחליף מחשב, וההמלצה שלו להחליף אותו רק אם לא תהיה ברירה (קושי בסחיבה, גמגומים וכו'). האם מישהו מכיר ונתקל בזה?
 14. שלום אתמול הנורות נדלקו שוב עם אותם התקלות. איפסתי שוב. המצבר בן שנתיים וחצי יכול להיות שהוא חלש אני לא שולל. אבדוק את זה. מה זה שסתום egr? מנקים/מחליפים? זה לא קיים רק בדיזל? הנקודה שאני לא רוצה להתחיל להחליף חלקים בשיטת ניסוי וטעייה. יש פה שלל אפשרויות.
×
×
 • תוכן חדש...