Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הרכב שהכי מעצבן אותכם בעולם?

Nadav1980
שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

^

אתה אמיתי?

thumb_001_370_277.jpg

עריכה: עכשיו יש דלתות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
בגלל RK.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 380
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צחקתם על טויוטות היברידיות.

עמדתי ברמזור לייד טויוטה אוריס היברידית והחרא הזה מאיץ מהר בגלל שהוא מתחיל במצב חשמלי.

האמת שאתה צודק, לפני שבוע וחצי הזדמן לי לנסוע כמה פעמים בפריוס, הדבר הזה יוצא מהמקום כמו טיל! ואז המנוע בעירה נכנס לעבודה במהירות 15 קמ"ש והזמן עוצר מלכת.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין תבעיה עם הפריוס אני עובד בחברת השכרה וזה רכב באמת מיוחד מי שנוהג בו מבין הרכב הפרטי שלי זה רנו מגאן 07 ושאני נוסע בפריוס זה הרבה יותר שקט גם בנסיעה על 90 בבין עירוני הוט מהיר בנוסף והנדסת אנוש מעולה אפילו בשביל המזגן אין צוריך להוריד תעיינים מכביש

הרכב שלי: שברולט ספארק 1.0 14'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי X-90.

יש אחת שחונה לידי בשכונה, הרכב בצבע תכלת / טורקיז מזעזע, לא יודע איך אפשר לנהוג על הדבר הזה.

ראיתי אותו פעם אחת מניע ויוצא איתו, זה נראה כמו רכב שמסתכלים עליו דרך עדשה של בקבוק בירה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה כמובן שכחתי

כל הרכבים שמדביקים להם סנפיר על הגג.

מה זה הטרנד הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנדסת אנוש מעולה אפילו בשביל המזגן אין צוריך להוריד תעיינים מכביש

הנדסת אנוש שקיימת בכל רכב עם מזגן מכאני פשוט וחלק מהבקרות אקלים שמתרגלים אליהן לאחר זמן קצר של שימוש קבוע באוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...