Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיפושית החדשה מגיעה - החל מ-156 אלף שקל (עדכון מחיר - 130 אלף ש"ח בהשקה)

Scirocco-R
שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

החיפושית הראשונה לא היתה רכב נשי. כנ"ל הפיאט 500 והמיני מיינור המקורית. כל רכבי ה "סטייל יעני רטרו" החדשים האלה הם נשיים. הם סתם נראים כמו קריקטורות של המקור. חוץ מהצ'ארג'ר המוסטנג והקמארו, הם בהחלט לא נשיים וגם פחות חוטאים למקור.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לעיצוב יש פוטנציאל, אני אהבתי. תארזו לי אחת עם מנוע 1.9TDI וגיר ידני במחיר שפוי.

VW_2014_Beetle_%20model_overview_Outro.jpg

volkswagen-beetle-by-7_600x0w.jpg

2014-Volkswagen-Beetle-3.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיפושית עדיפה על הקליאו בכל מצב.

יותר נאה, יותר מרווחת , אבזור, עניין ה"תראו אותי".:-)

דווקא הקליאו החדשה נראית מעולה. בכל מקרה זה עניין של טעם.

יותר אבזור? איפה? מזל שצ'מפיון לא ויתרו גם על חלונות חשמל.

מרווחת? לא בדקתי, ייתכן.

"תראו אותי" Hey look at me! I like cocks.

כי אתה מסתכל על הרכב הזה מנקודת מבט לא נכונה.

זה לא עוד פולו\גולף\ג'טה עם תמחור מטופש. זה לא עוד רכב משפחתי שייפול במכירות לעומת המתחרות בגלל הפרש של 10K~20K במחיר.

החיפושית פונה לרגש, לא להיגיון. היא תימכר יפה ("יפה" בקטגוריית נישה זה לא אלפי רכבים בשנה, כמה מאות יחידות זה גם הישג) בדיוק מהסיבה שה500 נמכרה, ובדיוק בגלל שפה-ושם רואים מיני בכבישים.

אתה מתעלם מעובדה פשוטה, ב.מ.וו עם המיני ופיאט עם ה500 הצליחו מעל ומעבר, פולקסוואגן עם החיפושית נכשלו. כעת למרות הצגת הדגם החדש, עקב המחיר שהם דורשים כנראה שבארץ המגמה הזו לא תשתנה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור התצורה, מראש אין כאן מכונית שנועדה להיות רב מכר. בלי קשר למחיר.

טעות לבזבז אותה כבר בהתחלה עם מחיר נמוך.

דווקא נכון שרק אלו שיכולים ירכשו בהתחלה. זה ממצב אותה גבוה ונחשק אצל לא מעט צרכנים.

בעתיד, כשהיא תתחיל לקבל קמטים ראשונים יוכלו לעשות את מה שעשו ל 500...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לעיצוב יש פוטנציאל, אני אהבתי. תארזו לי אחת עם מנוע 1.9TDI וגיר ידני במחיר שפוי.

VW_2014_Beetle_%20model_overview_Outro.jpg

volkswagen-beetle-by-7_600x0w.jpg

2014-Volkswagen-Beetle-3.jpg

צר לי לאכזב אותך,בשביל הגרסה המאובזרת שבתמונה תאלץ להפרד מסכום של דירת שני חדרים ברוטשילד...

אם בכלל יסכימו בצ'מפיון להביא לך...:lol:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"החיפושית החדשה" הקודמת נכשלה מכמה סיבות; ראשית, תמחורה היה גבוה מידי ושאפתני מדי, שנית, היא התבססה על שלדתה ומיכלליה של הגולף 4, והצילחה אפילו לקלקל את תכונותיה הדי בינוניות, איכותה היתה נמוכה למדי, השימושיות היתה נמוכה (מרווח פנימי ותא מטען), וכשפג קסם העיצוב סר חינה.

פיאט למדו היטב את לקחי החיפושית, ודילגו מעל כל המשוכות, ולכן הפיאט 500 הפכה לסיפור הצלחה.

גם המיני היתה מכונית יקרה, אולם היא הציעה התנהגות כביש מצויינת ומהנה, ובגירסאותיה היקרות היתה מהירה, כך שלפחות היה כיסוי לעיצוב החיצוני.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון: צ'מפיון חתכו את המחיר של הדגם, עכשיו היא החל מ-135 אלף שקלים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המפרט המוצע? מה התוספות האפשריות ומחירן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

130 מחיר מפתיע למדי...

לא חינם אבל באיזור ההגיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל האתרים כתוב שהמחיר הוא החל מ 129,900 למהדורה מוגבלת ו-135,000 מחיר רגיל. בעיני, מחיר מעולה רק שמעניין אם זה ינגוס להם במכירות מהגולף הרגילה שנמכרת באותו מחיר או יביא לוחות חדשם כי למרות המחיר הזהה, הן פונות לקהל קצת שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר סביר ביחס למחירים אליהם התרגלנו, ושבעצם זהה לזה של הגולף עם מנוע 1.2. גרסה חמימה יותר אולי היתה מצדיקה מחיר גבוה יותר.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר סביר ביחס למחירים אליהם התרגלנו, ושבעצם זהה לזה של הגולף עם מנוע 1.2. גרסה חמימה יותר אולי היתה מצדיקה מחיר גבוה יותר.

המחיר בהחלט סביר, לא לשכוח שהיורו די צנח בחודשים האחרונים מה שהקל על היבואן לחתוך את המחיר. יתכן והוא גם קיבל מחיר טוב מהיצרן עד דגמים חלושים ופחות פופולריים אלו.

מי שמחכה למנוע 2 ליטר טורבו ול-DSG6 הוותיק והאמין יותר יגלה שהוא עולה (בגרמניה) כ-40% יותר או בערך כמו ה-118i האוטומטית (לדוגמא), כמו המיני קופר S קבריו או קצת יותר מהג'ולייטה בגרסת 170 כ"ס. לא עסקה גרועה (בהנחה והפרש התמחורים לא יגדל אם וכאשר הדגם יעשה עליה) אבל התחרות בהחלט לא קוטלת קנים.

עריכה אחרונה על ידי Doc Slow
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...