Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזו זכות או מאיזה צידוק עושה חברת החשמל פרסומות בטלוויזיה?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי בנות.

מדובר נושא שמדליק אותי כל ערב ב 19:55 וביתר מקבצי הפרסומות. באיזו זכות או רשות עושה חברת החשמל פרסומות לעצמה?

פרסומת עושים כדי למכור מוצר, להביאו לתודעה, לייצר מותג או כאשר קיימת תחרות בשוק. אני לא רואה איך חברת החשמל עונה על מי מהסעיפים הללו.

זה מעניין לי את הת*ת לשמוע איך נראית נראה יום עבודה בחיי גלית החווטת וכמה התינוק של שקע ותקע גדל. מה אתם באים למכור לנו? באיזו רשות החברה הכושלת הזו מבזבת כסף שאין לה על פרסומות חסרות כל פואנטה? זה כדי שנצרוך יותר חשמל? פחות חשמל? נפנה למתחרים? נעריץ את מוטי ממחלקת בטחון שעושה פטרולים ב D MAX הממוזגת שלו גם כשיש חמסין בחוץ? יו. מסכן.

אני באמת תוהה מתי תתפוצץ בועת האדישות הישראלית.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים הבאות לפי הערכות אמורות להיכנס כמה חברות חשמל פרטיות ,אני משער שבגלל זה חברת החשמל הנוכחית קצת בלחץ והיא מקדימה תרופה למכה.

(ולא אמרתי מילה על המשכורות המטורפות שרצות שם):|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו יודעים שכל שקל שמתבזבז שם או שכבר יצא מכיסנו או שיתגלגל לכיסנו וזה מה שבאמת מרתיח, כמות החוצפה והיד הקלה על הכסף למרות כל הגרעונות שבהן החברה הזאת נמצאת.

לגבי מטרת הפרסומת, גם בשוק מונופוליסטי אותה חברה לעיתים מנסה לשנות את דעת הקהל שלה על ידי תפיסת מודעות אחרת, במטרה להציג את האנשים בשורה הראשונה האפקט פה הוא הזדהות וישנם אנשים שאכן משנים את התפיסה על החברה בעקבות ההזדהות הזו.

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אין כאן שום קשר לתחרות. גם לחברה כמו חברת החשמל יש רגישות לתמית שלה. הדרך היא לא לומר כמה אנחנו נחמדים ומקסימים אלא כאילו לדאוג לצרכן בבטיחות בחשמל, בחסכון בחשמל וכד'. אתה תתפלא מה עשו שתי דמויות של בובות טיפשיות לתדמית של חברת החשמל בקרב הציבור.

זה הכל תדמית.

ועכשיו נזכרתי שצילמתי לך את מה שביקשת. שולח במייל.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו והפרסומת של נובל אנרג'י? וכי"ל? ומכתשים? תראה לי אדם אחד שרכש משהו ישירות מהחברות הללו, או לחילופין העדיף לרכוש את המוצר שלהן ולא את זה של המתחרה.

עבודה בעיניים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהציבור חושב שחברת החשמל היא חברה נחמדה עם שקע וטקע ותינוקות הם לא מתקוממים נגדם.

זוהי יותר פעולת מנע מאשר הכנה למלחמה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנכתב כאן נכון ואני מסכים עם כל מילה ומילה, אני שואל איפה המנגנון שמפקח? מי מאשר את הדברים האלה? באיזו רשות? אני לא מבין איך חברה שמתפקדת כמונופול ונמצאת בבעלות ממשלתית, חלקית או מלאה, מרשה לעצמה לבזבז כספי ציבור על פרסום שאין בו כל תועלת.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שאין בו תועלת, הנהלת החברה חושבת שיש בו תועלת, ומקצה משאבים לנושא.

כרגע, דעתם היא הקובעת...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שבאמת צריכים לשאול זה, למה הם מפרסמים את עצמם? מה הם חושבים שאני אעבור לבטריות? אי אפשר לאיים בניתוק!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...