Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא משטרה, זה כבר קייס לאינטרפול לכל דבר,ההונאה הזאת היא לא רק בישראל הדבר הוא עקיצה ברמה בין מדינית.

מן הסתם שיחידת הסייבר של המשטרה יכולה לתרום המון מידע אני בטוח שאם מישהו ירים את הכפפה ברשויות החוק כל האתרים והספקיות ייחלצו לעזרה,

השאלה אם מישהו מחפש אותם מעבר לים בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו העניין הזה עדיין "טרי", העוקץ הניגרי רץ למעלה מעשור ועדיין מצליח להפיל קרבנות בפח.

ספק אם יעשו\ינסו\יצליחו לעשות משהו עם זה.

אולי אם יורידו את השאלטר של יד2/winwin. מה שלא יקרה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עלינו כאן על משהו ושווה לבדוק לפני בערך חודשיים שניסיתי למכור את הרכב התקשר אליי בחור ערבי, לא שאל יותר מידי על הרכב וביקש לבוא ולראות אותו, לפני כן הוא ביקש שאשלח לו פרטים ואת רשיון הרכב שלי, משום מה הוא חשב שאני מפגר או משהו ושלחתי לו רק כמה פרטים שאיתם הוא לא יכול לעשות כלום, אולי שווה לבדוק עם הבנאדם, אני אשמח לתת את המספר למי שמתעניין בהודעה פרטית כרגע עד שיתברר הנושא.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רציתי לשתף אותכם שכמעט נפלתי לתרמית המפתה לרכב בזול.

נכנסתי ל"יד 2" לחפש רכב, והמודעה קרצה לי על יונדאי i25 ק"מ נמוך יד פרטית 2011 41000ש"ח וכו', ובנוסף מצורף תמונות של הרכב שנראה מעולה, רק שצויין במודעה "התכתבות דרך מייל".

אמרתי: יאלה ננסה, נשמע טוב, וכך היה. ההתכתבות נעשתה דרך המייל. בהתחלה היה לי קצת היסוס, אבל נשמע אמין. אני חייב לציין שקראתי כאן בתגובות של האנשים שממש אותם פרטים ואותה התנהלות!

הסיפור הוא כזה: קודם רוכשים את אמונך: "עברתי לגור בחו"ל בבריטניה ואין לי יכולת להחזיק את הרכב וחייב למכור וכו'... יש לי את כול המסמכים ובדיקה של הרכב, וגם שולחים לך מסמכים שתראה שהכול אמיתי, והכול נראה אמיתי ומשכנע. אתה חושב על להתקדם הלאה...

למזלי הגדול התייעצתי עם אישתי והיא העירה את תשומת ליבי שניראה לה חשוד הסיפור. נכנסתי לאינטרנט ואיך שהוא הגעתי לכאן. אני קורא את הסיפורים כאן, שזה אשכרה מה שקרה לי, וממש ברגע הזה שאני כותב כאן נישלח לי למייל מאותו בחור שדורש שאפקיד עבורו סכום כלשהו לחשבון בבריטניה.

אז אני רואה כאן, באחת התגובות, את טופס הבדיקה "כביכול" של הרכב המדובר, ששלחו גם לי, ואז נידלקו לי נורות אדומות! מה שאני בעצם רוצה להעביר: ראשית, תודה לפורום הזה! ותודה למי ששיתף את הסיפור שלו, כי ככה עצרתי הכול לפני שיכולתי ליפול לתרמית הזו.

תודה ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתחלק את ההודעה לפסיקות (אני לא קראתי את כל הסיפור)

אבל הרגשתי דקירה בבטן רק מהכותרת, צר לי וכואב לי עלייך.

אבל הנה הדבר החיובי שאתה יכול לקחת מהסיפור.

תמיד תפעל על פי האינטואציות שלך, בכלל בחיים אם תפעל על פי האינטויאציות שלך תגיע רחוק.

משהו הדליק לך נורה אדומה, משהו נראה לך חשוד? זה הזמן או לחתוך או במקרים ואתה מנוסה פשוט לבדוק הכל ולעשות הכל לאט,

אני ממש לא מאמין במשפט: "אם זה נראה טוב מדי כנראה שזה לא אמיתי"

תגיד את זה לזה שזכה בלוטו שבוע שעבר או מכר את הסטרטאפ שלו, אם אנחנו כל הזמן חשדניים ולא נאמין שיש דברים טובים נפספס הזדמנויות, אבל תפעל על פי האינטואציות שלך.

ועוד דבר, ואני לא אומר את זה כסיסמא, אני אומר את זה אכול נסיון. כפרע, כסף בא כסף הולך, אז זה יכאב לך זה יכול לקחת שבוע-שבועיים-חודש-שנה, כסף תביד ובא וכסף תמיד הולך.

לא קראתי את הסיפור, אבל אני מאחל לך בהצלחה ושתצליח להחזיר חלק מהסכום, ושהלוואי שהבנאדם הזה ישב בכלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמעט נעקצתי, אחרי הרבה מיילים שהחלפנו נכנסתי לכל מיני כתבות אלין הפנו אותי, האנשים המוזכרים בכתבה עובדים במקומות אחרים בכלל.

שם החברת השילוח- bindezmaf cargo gbmh - שם המוכר, מאיר זריהן רכב הונדה סיויק 2010 קיבלתי גם מסמכים של בדיקת רכב וחוזה- זו הונאת עמק על שוק היד שניה הישראלי-

Dear Customer,

We would like to thank you for your interest in buying the following vehicle: 2010 Honda New Civic, Price: 9.200 EUR - 45.000 NIS.

First of all, we want to inform you that the vehicle has been inspected by our certified inspectors along with all its documents. The vehicle was never been involved in any accident and no report of stolen vehicle was claimed on it. The service book is up to date. There is no outstanding finance or debt against this vehicle.

The vehicle is now in our warehouse from Hartlepool, United Kingdom, it is sealed, packed and ready for delivery.

We would like to remind you that the seller has already paid for our service fees in advance, so you don't have to pay any hidden fees.

We have attached to this e-mail a copy of the vehicle's Inspection Report, provided by our certified department.

Since you are a first time customer, please allow us to make you a short description of who we are and what we do.

Please click here to view our about us page.

Please click here to view our vehicle inspection page, so you can see what we check and how prepared our company is when it comes to making a pre-buy inspection.

Please click here to view our feedback page, with testimonials from a few of our former clients.

Please click here to view our escrow page. Please click here to view the escrow procedure page.

Please click here to view the detailed procedure of your transaction.

You can also download and view our registration and certificates as the standard (ISO):

- Bureau Veritas Certificate

- Vincotte Certificate (ISO 9001)

- IQNet Certificate(International ISO Network)

- BSI Certificate(British Standard Institution)

- AEO Certificate

Here are some other pages from the external (independent) sources with links to our company: AutoExpress, CNNMoney, CNNMoney, TheNewYorkTimes, CNNMoney, TheNewYorkTimes

Thank you!

Enrico Palermo

Head of Vehicle Inspection Department

Bindezmaf Cargo GmbH

http://bindezmaf-cargo.eu

NOTE: To view this message properly, please activate the HTML viewer of your e-mail!

***This e-mail contains proprietary information and may be confidential. If you are not the intended recipient of this e-mail, you are hereby notified that any dissemination, distribution or copying of this message is strictly prohibited. If you received this message in error, please delete it immediately. This e-mail was sent by Bindezmaf Cargo GmbH® Vehicle Inspection Department.***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לאחר כמעט שנה שפירסמתי את הפוסט הזה רציתי לעדכן אותכם שמאז שהגשתי תלונה במשטרה כמובן ולא קיבלתי טלפון אחד מהמשטרה ולצערי אני רואה שהשיטה הזאת ממשיכה בשלה ביד 2 ועוקצת אנשים,מקווה שהסיפור יגיע לכמה שיותר אנשים כדי שלא יפלו בפח.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד המשטרה לא מובכת במדיה ברור היא לא תעשה כלום.

תשלח את הסיפור שלך לצינור לילה, למצייצים, לאתרי חדשות וכו'

תציין כמובן שהגשת תלונה ולמרות זאת העוקץ הזה עדיין חי ובועט.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שישראלים בטוח לא יפלו בפח הזה, כנראה טעיתי, העניין הזה עם העברות כסף והרכב לא פה, בחו"ל מאוד נפוץ באמריקה הצפונית וזה מגיע לכל דבר לא רק רכבים, פעם חיפשתי גור כלבים מסוג מסויים ובערך אותו הסיפור רק שזה אפילו הצחיק אותי שזה גור וגם אנחנו מביאים בחינם רק תשלמו על הוצאות הטסה ומסמכים :lol:

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול חבר שלי סיפר לי כבדרך אגב, כי הוא מצא ביד 2 אודי Q7 2010 במחיר של 120,000. התחיל לספר לי את ה"סיפור שלו". אמרתי לו שזה עוקץ שלחתי אותו לפורום ולפחות הוא ניצל מזה.

השאלה איך פועלי לפחות מול יד2 כדי לנסות למגר א התופעה

פיאג'ו 2020, MP3 500

יונדאי סנטפה, 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה . מודעה ביד 2 נמכרה הונדה סיוויק 2008 עם קמ נמוך מאוד . במחיר ממש מצויין . הוא רשם שהוא לא יכול לענות לטלפון כי הוא עסוק מאוד אבל במייל הוא יענה ויחזיר לי תשובה . בהתחלה היה לי קצת מוזר התקשרתי מס פעמים ולשם שינוי באחת הפעמים עשו וניתקו ומאז הטלפון לא עבד . מנגד קיבלתי איימל ששם הוא אמר לי שהוא גר בבריטניה ושהרכב בא איתו לשם כשהוא עבד פה בישראל . אבל מסתבר לצערו שההגה לא מתאים לבריטניה ( קצת מחשיד)

הוא סיפר לי המון דברים והיה נראה די אמין . אבל וזה אבל מאוד ברור . שאת התמונות שהוא העלה של ההונדה היו מוזרות לי . בתמונה היה את הצילום של הרכב עם בתים מאחורה ובמקרה באחת התמונות היה גם שילוט של רחוב . סוג השילוט לא קיים באזור באר שבע כנל גם הרחוב שצויין שם . שאלתי אותי אם התמונות צולמו בבאר שבע והוא ענה לי בחיוב . מאותו רגע הבנתי שזה מעשה נוכלות כי האזור שמצולם בו הרכב אינו באר שבע וגם לא מזכיר במעט כנל לגבי שם הרחוב שאין אותו בבש .

אמרתי אולי הוא יתבלבל ובדקתי את מס הרישוי אצל חבר שעובד במשטרה . שם כבר הכל היה ברור שמדובר במעשה נוכלות כי הרכב בכלל לא למכירה והוא שייך לבחור מבוגר מתל אביב .

משתתף בצערך

יפני זה הכי אחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה בגלל שאני בא מרקע של מכירות, אבל איך אנשים הגיעו בכלל לשלב שהם מחליפים תכתובות במייל ובכלל שוקלים לבצע עסקאות כאלה גדולות עם סיפור כזה הזוי? שלא לדבר על פותח השרשור שראה תמונות של גולף עם דלתות שחף(!!!). אני רגיל שישראלים הם האנשים הכי קפדנים בעולם כשזה נוגע לבדיקות רכב. תמיד מנסים להוריד במחיר, להתווכח לבדוק היסטוריה אבל פה אנשים אשכרה שלחו כסף לאדם שהם לא מכירים מבלי שאפילו ראו בורג שקשור לאוטו.

ההונאה הזו כל כך מטומטמת ON SO MANY LEVELS שאני יכול להבין למה המשטרה לא עושה כלום נגד זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי ישראלים לא בודקים את האוטו לפני שהם קונים.

הם צועקים,

ממלמלים כמה שטויות

"שמן נזילות שריטות חמין פלפל. יאללה באתי לסגור

בוא נעשה קווץ' במחיר על כל הבבל"ת שהרגע המצאתי."

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...