Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השם המנוקד, רכב בחיפה אבל טלפון מתל אביב, מחיר נמוך ביותר, בלי "יד ראשונה מפרוקטולוג, לרציניים בלבד" בתיאור..

אני לא מבין, הרי יש אלמנט אנושי ביד2 שמאשר את המודעות, איך הם לא עולים על זה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,

בשביל לעזור לפותח השירשור פניתי אל המפרסם, תגובתו לא הפתיעה אותי:

[TABLE=class: hmmessage, width: 100%]

[TR]

[TD=width: 100%]Hello,

I'm sorry, but I do not speak well Hebrew. I prefer to answer me in English, thank you.

Thank you for your interest in buying my "Alfa Romeo Mito 2012 " . Price: ILS 70000. Car is in excellent condition, no problems , no accidents, a set of winter tires included , all services done .

I'm from the UK , but I had worked in Israel in recent years. I can deliver the car to Israel , delivery time is 4-5 days . Now , I'm back Uk and I must sell the car , I used in Israel. The vehicle is registered in Israel , Israeli number plates and documents, all taxes paid . I can not use the car here , steering is on the left. In the UK, cars have steering wheel on the right side. The car is also registered in Israel, so it is much easier to sell it there.

I am very busy with my new job , so please contact me if you are serious about buying my car , and you have the money.

Click the link below to see pictures of my car : http://postimg.org/gallery/6ujifjeq/

Please reply me in English . Thank you!

Regards,

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השקיע, הפעם אפילו תמונות של רכב ישראלי :shock:

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו לא מאמין שהוא פועל כל כך הרבה אותה הודעה ממש לכל בן אדם,אבא שלי מצא גם אודי A3 דיזל שכנראה זה אותו אחד,העברתי את זה למשטרה וזה בטיפול מקווה שבאמת יעשו אם זה משהו ולא ניסו לנפנף.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את הכל, ודילגתי על הרבה עמודים.

אבל לשמוע שעל רכב ישראלי, שנסעו עליו בישראל, (ולא עבר תקינה ב-UK) מורכבים צמיגי חורף, זה לא מדליק לכם נורה אדומה?

מה לצמיגי חורף ולישראל?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרות נורות אדומות? הדבר הראשון והברור ששמתי לב אליו ואף אחד לא אמר על זה כלום- בתמונות זו גולף משנת 2005 והלאה, והוא פירסם את הרכב כ-2004...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא, רשמית גולף 5 נמכרת מנובמבר 2003 ברחבי אירופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יכול להיות שהבחור שמפרסם את המודעות נמצא בארץ ורק החשבון שלו בחו"ל ?

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יכול להיות שהבחור שמפרסם את המודעות נמצא בארץ ורק החשבון שלו בחו"ל ?

יכול להיות מאוד ונראה לי לפי היקף ההודעות שזה לא רק בחור אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מפתה מאוד, רכב כזה שאין בארץ במחיר כזה, כל אחד היה יכול ליפול בקטע הזה.

גם עלי עבדו כמה פעמים, עם אייפון גנוב שקניתי, כסף מזוייף שהביאו לי שמכרתי משהו ביד 2.

קניתי גאנטים שלא התאימו לרכב שלי ולא רצו להחזיר לי את הכסף בטענה שהכסף כבר בוזבז ואין לו איך להשיג כסף.

פעם גם הזמנתי דרך מישהו שגר בארצות הברית פנסי לדים לרכב, סמכתי עליו ממש בעניים עצומות מרוב שרציתי את הפנסים האלה..

אפילו לא ביקשתי פרטי זהות כמוך, הספיקה לי תמונה של המוצר עם השם שלי ליד וזהו, דיברנו הרבה בפלאפון, ולהסוף העברתי לו את הכסף דרך פייפל.

לאחר הרבה מאוד חששות, נאמר לי שהוא שולח כל פנס לחוד בשביל לא לשלם מכס ושהוא שולח אותם לאנשים שלו שגרים בארץ

והוא אמר שהם כבר יצרו איתי קשר וישלחו לי את הפנסים עד לבית, הייתי בטוח שעובדים עלי, אבל בסוף התברר שהבנאדם אמין, והכל היה אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אשמח שכל מי שקיבל הודעה דומה מן הנוכל עקב פניה למודעה כל שהיא ישלח לי קישור למודעה שאליה פנה,ההודעה שקיבל,שם מלא ופלאפון לבקשת המשטרה. אותם אנשים הם עדים לתופעה,שככל שהמשטרה תדע שיש יותר עדים כך תבין את חומרת הבעיה,תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...