Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני דיווחתי ליד 2 על שתי ההודעות של המיטו. נראה לי שהתופעה מאוד מאוד רחבה וזה רק קצה הקרחון

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני דיווחתי להם על 2 אוקטביות, גולף אחת וכולן דיזליות, כאשר הגולף היתה מדגם שלא נמכר בארץ כלל.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב באמת שרוב המכוניות שהוא\הם מפרסמים הם דיזל מקווה שזה מה שיסגיר אותו בסוף

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מה האתר עושה עם הדיווחים האלו מלבד להוריד את המודעות.

לא שאני אומר שלא צריך לדווח עליהן, כדי שאנשים אחרים לא יפלו בפח, השאלה היא אם יש תועלת ממשית בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה רק ממשיך:

www.winwin.co.il/Cars/Ads/CarsAds,4449463.aspx?utm_source=ynet_hp-expose&utm_medium=component&utm_campaign=ongoing

האוטו מרמלה עם תמונות בשלג ומספר טלפון של מקורות בצפון

www.winwin.co.il/Cars/Ads/CarsAds,4449388.aspx?utm_source=ynet_hp-expose&utm_medium=component&utm_campaign=ongoing

ירושלים ומספר 03 של "כל עובד"

99% שמדובר בתרמית שהיא לא תוצרת הארץ..

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את השרשור כולו. אם אתה קראת, אני בספק.

ישראלי לא יפרסם בירושלים מספר טלפון 04 (טעויות בקידומות חוזרות על עצמן באופן קבוע). ישראלי, לא ישים תמונה של שלג מרמלה, ישראלי לא יציע בהודעה פרטית צמיגי חורף עם הרכב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות עשרות אם לא מאות מודעות כאלו.

הרכבים המפורסמים רובם ככולם הם בתצורת דיזל וידניים, כולל דגמים שמעולם לא נעו על כבישי ארץ הקודש.

עוד שמתי לב שמספרי הטלפון הם כל מיני מספרי פקס ושמות המוכרים מתחילים לרוב באות א' ושמות מוזרים (אדווין, אליהב).

אני בכלל לא בטוח שבן אנוש עומד מאחורי המודעות האלה, זה נראה כמו בוט מתוחכם. חבל שלוחות היד שנייה לא משקיעות מאמצים בסיכול התופעה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי גם במודעות הסוררות,

שמתי לב תמיד שחיפוש קצר של מספר הטלפון בגוגל תמיד יעלה תוצאות מוזרות של כל מיני גופי ממשלה וכדומה,

איך זה לא גורם לאנשים להבין מיד שזו הונאה או במינימום שמשהו לא הכי בסדר.

(גם אם עוד לא קלטו מהתמונות או המחירים).

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה שרשור על מודעות מהסוג הזה עם קישורים למודעות רבות נוספות, רק שאז הגיעו למסקנה שזו דרך מחאה יצירתית על משרדי הממשלה.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WINWIN מלא מודעות כאלו. סתם בחרתי אחת, פניתי וקיבלתי את אותה התשובה כמו של פותח השירשור.

מצטער, אבל כנראה את כספך לא תקבל חזרה. מדובר בעוקץ והעוקצים לבטח בחרו בנתיב שלא מוביל אליהם. יש לבדוק משפטית האם לאתרים שבהן מפורסמות המודעות הללו אין אחריות מסויימת על המופיע בהן. בכל מקרה נראה שהם אינם עושים מאמץ למחוק או למנוע אותן.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...