Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחשפת פה תרמית ענקית,אולי תיצור קשר עם אתר יד 2 כדי לגלות פרטים על פותח המודעה ואז לפנות למשטרה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקבל מ Winwin את ה IP - תוכל לעשות מספר דברים.

1. לבדוק של איזה ספר אינטרנט האיי פי הזה, זו בדיקה שאתה יכול לעשות בעצמך ברשת.

2. ברגע שתדע מי הספק, תוכל לפנות אליו ולהתלונן שביצעה פעילות לא חוקית מהאיי פי בתאריך + שעה שתצטרך להשיג מ Winwin.

3. ברגע שהספק ידע את ה IP + השעה - הוא יכול בדוק איזה שם משתמש היה עם ה IP. משם כבר זה מצמצם לאדם מסויים או ארגון.

הבעיה בדרך כלל היא שנגיד הוא ישב באיזה בית קפה עם מחשב נייד והתחבא מאחורי נתב של הבית קפה, תצטרך ללכת עוד שלב קדימה ולבקש צילומים של אותו יום ואתה שעה של פרסום המודעה...

לדעתי הכוון הכי טוב כרגע, זה להעזר בעובדה שהנוכל עדיין מנסה להשיג עוד כסף, הוא עונה למודעות חדשות, ומשתף פעולה.

צריך למצוא את הגוף באנגליה שישתף איתך פעולה תוך כדי התחזות לרוכש נוסף.

Peugeot 208 GTI 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע שרימו אותך ככה.

מציע לך לנסות להתעניין על הפאסאט שפורסמה עכשיו. ולו רק בשביל שיהיה איזשהו קצה חוט בשביל להגיע לבן אדם ושהוא לא יעלם שוב.

אם יש אפשרות, אז עדיף שזה יתבצע ממחשב של חבר ולא משלך.

כשתהיה באיזשהו קשר עם הבחור יהיו לך יותר נתונים לתת ללהב

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשפת פה תרמית ענקית,אולי תיצור קשר עם אתר יד 2 כדי לגלות פרטים על פותח המודעה ואז לפנות למשטרה?

זה מה שאני עושה כרגע שולח מכתב ליד 2,מחר על הבוקר אני אסע אליהם בלוד,מישהו יודע מאיזה שעה עם פתוחים? לא רשום באתר שלהם וגם לא עונים בטלפון

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שהפאסאט מפורסמת כביכול בחיפה עם מספר 08, גוגל מביא למשה חיון מרכז מחסרי ברמלה.

השבוע יצא לי לראות כמה מודעות של BMW סדרה 3 ידנית דיזל סטיישן מ2006 עם תמונות מחו"ל (כמובן שמהספרים נמחקו יפה ונעשה מאמץ להסוות את מיקום התמונה אבל רואים שאלה רכבים מחו"ל) ובמחירים מצחיקים.

שמות המפרסם היו לא שיגרתיים.

ישר נזכרתי בשרשור הזה.

כשבדקתי את מספרי הטלפון הם הובילו לפקסים של עיריות וביטוח לאומי, הבנתי מיד שמודעות מזוייפות אבל לא תיראתי לעצמי שעומד אחריהן עוקץ בסדר גודל זה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו נסיון פישינג דיי עלוב לפחות בנוגע לפאסאט . רמת האנגלית ירודה , ובן אדם שעבד בישראל כמה שנים אמור לדעת שסט של צמיגי חורף לא יעניין אף ישראלי ואם הרכב עבר כן את כל חייו אז מתי בדיוק הוא השתמש בסט צמיגי חורף? . בקיצור נראה שיש כאן מישהו שמנסה בעזרת פירסום רכבים יפים יחסית ונתונים טובים לדוג מקדמות מאנשים ואני מעריך שחוץ מפותח השרשור נפלו אצלו עוד כמה ברשת . לפותח השר אני מבין לליבך גם אני אישית רק לפני חודש שילמתי פעם שניה בעבור חלק מהוצאות הרכב שהבאתי לפני כמה שנים ארצה בגלל רמאות של אדם שנתתי בו אמון למרות ששם התרמית היתה מתוחכמת יותר התוצאה של חוסר האונים והתסכול מובנת מאוד כולי תקווה שתצליח להחזיר את כספך ואם באמת מדובר באותו אדם אולי גם לחדול את הפרסומים העתידיים שלו

בהצלחה

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה חדש אבל מילה אדיוט היא לא במקום.

יש תרמיות הרבה יותר פשוטות ודווקא הם הכי מוצלחות ורק כאשר מריצים את כל התהליך אז עולים על אותם נורות אדומות. היו פה המון מקרים ודוגמאות לתרמית, כמו שאחד קיבל צ'ק בנקאי ביד ופנה לסניף שגם קיבל אותו ורק אחרי כמה ימים אדם קלט שהבנק עלה על זיוף מוצלח. אין כסף ואין רכב.

אתה צודק, באמת שלא הייתה כוונה להעליב או לפגוע במישהו,

אני מצטער אם העלבתי או פגעתי בפותח השרשור או בכל אדם אחר.

(איני מצליח לערוך את ההודעה המקורית ולשנות את התוכן בה).

לצערי, יש המון תרמיות ונסיונות עוקץ, חשוב לבדוק טוב טוב כל דבר ב1000 עיניים.:|

CT200h

MX-5 :-P

Mini Cooper S - Sold

MX-5 - Sold:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מהתרגום הגרוע של Google Translate כבר אמורה להידלק נורה אדומה. מזכיר לי את המיילים האלה של "אם לא תשלח הודעה זו ל-1000 איש משהו יקרה לך בלילה!!"

בכל אופן, בהצלחה לפותח השרשור וכולי תקווה שיתפסו את המנוול הזה שעוקץ אנשים בארץ!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, תרמית מושקעת. אני יכול להעריך שהוא מצליח להפיל בפח די הרבה אנשים. לגבי הכסף - תשכח מזה, לעולם לא ישוב אליך. מציע שתיקח את זה כשכר לימוד על החיים, סה״כ לא נפגעת גופנית. עזוב את כל התלונות והחקירות שכנראה לא יצא מהן כלום ותזכור שאין לעולם מתנות חינם!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני להבדיל יותר אופטימי, כי לכל התרמית הזו יש נקודת תורפה אחת - חשבון הבנק. שרת פרוקסי, לא שרת פרוקסי - עדיין מישהו צריך לגשת לחשבון בנק שבעליו ידועים ולמשוך את הכסף. עצם ההודעה לבנק שבו החשבון של הנוכל והבדיקה שמתקיימת שם מעוררת בי תקווה שהכסף יחזור, בדקה ה- 91 אבל יחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב של אנגלית לא טובה, "צמיגי חורף" (שלא רלוונטיים לרכב ישראלי), והצעה שהיא too good to be true היו צריכים להדליק המון נורות אדומות. להערכתי הסיכוי שהכסף יחזור הוא מינימאלי עד לא קיים.

עוקץ ניגרי לכל דבר ועניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, תרמית מושקעת. אני יכול להעריך שהוא מצליח להפיל בפח די הרבה אנשים. לגבי הכסף - תשכח מזה, לעולם לא ישוב אליך. מציע שתיקח את זה כשכר לימוד על החיים, סה״כ לא נפגעת גופנית. עזוב את כל התלונות והחקירות שכנראה לא יצא מהן כלום ותזכור שאין לעולם מתנות חינם!

מצטט ומחזק. לא יחזור. בסה״כ 8 אלף. לא בשמיים לאף אחד.

תזכור את כל חברי הפורום למיניהם שהתפתו לקנות טלפונים (גנובים) בזול - אותה תמימות או במילים אחרות, בצע כסף.

כן, כן, בצע כסף זה גם מצד הקונה. בגלל זה נופלים בפח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני להבדיל יותר אופטימי, כי לכל התרמית הזו יש נקודת תורפה אחת - חשבון הבנק. שרת פרוקסי, לא שרת פרוקסי - עדיין מישהו צריך לגשת לחשבון בנק שבעליו ידועים ולמשוך את הכסף. עצם ההודעה לבנק שבו החשבון של הנוכל והבדיקה שמתקיימת שם מעוררת בי תקווה שהכסף יחזור, בדקה ה- 91 אבל יחזור.

לא שמעת שאפשר לפתוח חשבון בנק עם תעודת זהות מזויפת ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2475094,00.html

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...