Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

העוקץ ממשיך...

1.png

2.png

והנה המייל:

שלום,

תודה לך על תשובתך.

מכונית עדיין למכירה.

המחיר הוא 37,000 ₪ . המכונית משנת 2010 , ועשתה רק 105.000 קילומטר.

מכונית היא בדיוק כמו שאתה רואה בתמונות, בלי בעיות, ואף פעם לא הייתה לה תאונה. אני עבדתי בישראל, שם קניתי אותה. לכן המכונית רשומה בישראל. יש לה לוחיות רישוי ישראליות ומסמכים ישראלים. עכשיו אני שוב ביוון, ולרשום את הרכב כאן עולה יותר מדי כסף. עלות רישום הרכב כאן גבוהה מאד כי הניירת שלו ישראלית. לכן החלטתי למכור אותו בישראל.

אני מקווה שאתה מבין אותי. אני מתנצל אם הטקסט הזה מכיל שגיאות כתיב. הוא תורגם מאנגלית. ני מעדיף שתעונה לי באנגלית במידת האפשר.

שיהיה לך יום נעים!

זו התגובה שהוא קיבל:

thief!

fraudulent!

crook!

harp!

Your place is in hell!

טוב שיש קארספורום...

עריכה אחרונה על ידי TDI
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם טלפון , ניסית להתקשר ?

וזה שבמודעה כתוב רכב סטיישן ובתמונה מופיעה גרסת הסדאן לא מדליק נורות אדומות ?

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם טלפון , ניסית להתקשר ?

וזה שבמודעה כתוב רכב סטיישן ובתמונה מופיעה גרסת הסדאן לא מדליק נורות אדומות ?

כן. טלפון אחד מנותק, ובשני אין מענה...

גם התמונה זהה בשתי המודעות.

רק מוזר גם שהם לא רשמו דיזל, כמו שהם עושים בד"כ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשלח את זה לאימייל האדום של YNET

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

זה ממשיך,

לא הצלחתי לעשות קישור,

אבל מתפרסמת עכשיו מודעה על מיצובישי לנסר 2011 88k ב 24000 ש''ח,

הוא לא עונה בטלפון ובמייל קיבלתי את אותה תשובה,

שלום,

תודה לך על תשובתך. מכונית עדיין למכירה. המחיר הוא 24.000 ₪ . המכונית משנת 2011 , ועשתה רק 88.000 קילומטר. מכונית היא בדיוק כמו שאתה רואה בתמונות, בלי בעיות, ואף פעם לא הייתה לה תאונה. אני עבדתי בישראל, שם קניתי אותה. לכן המכונית רשומה בישראל. יש לה לוחיות רישוי ישראליות ומסמכים ישראלים. עכשיו אני שוב ביוון, ולרשום את הרכב כאן עולה יותר מדי כסף. עלות רישום הרכב כאן גבוהה מאד כי הניירת שלו ישראלית. לכן החלטתי למכור אותו בישראל.

אני מקווה שאתה מבין אותי. אני מתנצל אם הטקסט הזה מכיל שגיאות כתיב. הוא תורגם מאנגלית. ני מעדיף שתעונה לי באנגלית במידת האפשר.

תודה רבה לך על תשובתך. שיהיה לך יום נעים!

למה לא עושים עם זה משהו, אני בטוח שיש אנשים תמימים שנופלים אחרת הוא לא היה ממשיך עם זה.

עכשיו אני נזכר שביום שישי הוא כן ענה לטלפון, ומלמל כמה משפטים חסרי קשר וניתק הוא היה נשמע ערבי אולי הם כן יושבים בארץ ויותר פשוט לתפוס אותם?

הבנתי גם מכמה תגובות בשרשור שזה שניסה לבקש תעודות כדי לקנות היה נשמע ערבי שדיבר עברית.

עריכה אחרונה על ידי איצי בר

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, יש בסיס לחשוב ולחשוד בכך שלפחות חלק מהרמאים יושבים בארץ. נראה, שהם קצת מכירים את השוק בארץ, מבינים מה אמור למשוך את הקונה, כל העיניין של מספרי טלפון של המוסדות למיניהם... הסיפור של צמיגי חורף סתאם לשימוש גם במדינות אירופה. הסיפור כנראה אוניברסאלי ומופץ לכל העולם, אבל בטוח יש "נציג" מקומי.

' (1997) past: Honda Civic 1.4 SE

2016 now: Skoda Yeti 1.2 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...