Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל לשקול הסבה מקצועית. מה זאת השטות הזו של לקום כל יום בבוקר וללכת לעבודה בזמן שיש אנשים חסרי בינה שפשוט שולחים לך את הכסף שלהם ללא כל תמורה או אבטחה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבחין בתמונות של הפספורט ותעודת השוטר שהשם נערך בצורה "מקצועית" בפוטושופ.

תשימו לב שהפונט שונה משאר המלל, מטושטש, ואם תעשו מספיק זום תבחינו במלבן התוחם את

השם Tom Roberts. עריכה גרועה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תשימו לב הנוכלים האלה גם מפרסמים בכל מיני קבוצות בפייסבוק כל מיני פלאפונים/מכשירי חשמל וכו'.

כמעט עקצו את חבר שלי במקדמה של 100 דולר ולמזלו עצרתי את זה.

זאת שיטה חדשה שמצליחה למשוך אליה כל מיני אנשים תמימים שחושבים שלשלוח כסף לכל אחד זה כמו לשלם עם פייפאל.

אל תיפלו בדברים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבחין בתמונות של הפספורט ותעודת השוטר שהשם נערך בצורה "מקצועית" בפוטושופ.

תשימו לב שהפונט שונה משאר המלל, מטושטש, ואם תעשו מספיק זום תבחינו במלבן התוחם את

השם Tom Roberts. עריכה גרועה.

שנה וחצי ו 16 עמודים ולא שמנו לב לזה, תודה לך!

אכן נראה שיש להם אחלה מקצוע, משכורת חודשית יפה כמעט מובטחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תשימו לב הנוכלים האלה גם מפרסמים בכל מיני קבוצות בפייסבוק כל מיני פלאפונים/מכשירי חשמל וכו'.

כמעט עקצו את חבר שלי במקדמה של 100 דולר ולמזלו עצרתי את זה.

זאת שיטה חדשה שמצליחה למשוך אליה כל מיני אנשים תמימים שחושבים שלשלוח כסף לכל אחד זה כמו לשלם עם פייפאל.

אל תיפלו בדברים האלה.

אני רוצה לציין ששיטות הרמאות הם בכל התחומים, גם בדלת האחורית של פייפאל הנוכלים מנסים:

ואכן בסופ"ש קיבלתי מייל שלכאורה נשלח מפייפאל עם כותרת: חשבונך נחסם זמנית,עזור לנו לפתוח אותו. יש לך רק 24 שעות. הם שמו לוגו של פייפאל וגם המייל היה עם המילה.

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

כבר קראתי\שמעתי בעבר על ניסיונות העוקץ ביד2, גם פה בפורום וגם בכמה אתרי חדשות, אבל עכשיו יש לי דוגמה נוספת מניסיוני..

לפני כמה ימים בשיטוטיי אחרי יורש ראוי לנוכחי שלי (סיוויק 2005) מצאתי מודעה באתר יד2 של BMW סדרה 1 ידנית שנת 2012 ב 49000 ש"ח. כמובן שזה היה נשמע זול ומפתה וכשקראתי את הפרטים היה כתוב בהערה שניתן ליצור קשר בדוא"ל. באותו זמן פחות או יותר כבר הבנתי שמדובר בעוקץ המפורסם, אבל בכל זאת - זרמתי. שלחתי מייל לבעל המודעה בבקשה לפרטים נוספים והנה תגובתו:

"שלום,

אני מודה לכם על ההתעניינות לקנות את האוטו. אני בודפשט, הונגריה, אבל עבדתי בישראל מספר שנים. קניתי את האוטו בישראל. כשחזרתי הונגריה, לקחתי את האוטו איתי. עכשיו, אני בהונגריה. יש לי עבודה חדשה הונגריה, כך שאני חייב למכור את האוטו שבו השתמשתי בישראל. למכור אוטו הונגריה זה דבר מאוד בעייתי ולרשום אותו הונגריה עולה יותר מדי יקר, כך אני מעדיף לשלם עבור הובלה ולשלוח אותו חזרה לישראל. אני אשלם את כל העלויות שילוח כדי לשלוח את האוטו לישראל. אתם תשלמו רק את מחיר האוטו. המכונית שלי רשומה בישראל, מסים ששולמו, יש לו צלחות רישיון תקפות ישראליות.

במה שנוגע לאוטו, אני יכול להבטיח לכם כי האוטו במצב הפעלה מושלם!

האוטו הוחזק בחניה מקורה, כל הטיפולים נעשו בזמן, אין צורך בתיקונים, אין לה תאונות.

אני עסוק עם המקום עבודה החדש שלי, בבקשה תענו לי אך ורק אם אתם רציניים בנוגע לקניית האוטו ויש לכם את הכסף הדרוש.

מצטער על השגיאות בהקלדה שלי עברית,אני דובר אנגלית.

האם אתה מדבר אנגלית? בבקשה כתוב באנגלית.

בכבוד רב !

Nadav Nuni

2012 BMW 116i

קילומטרים: 40.000

שנה: 2011

מחיר: 49.200

בנספחים למייל יש תצלומים של האוטו"

לא אאריך בפרטים רק אציין שהמשכתי להתכתב איתו, הוא הפנה אותי לחברת משלוח וטען שהיא מיופת כוח לפעול בשמו, הוא התעקש שאשלח לו מראש את כל העלות של הרכב (49000) כתנאי לכך שהוא ישלח לי את הרכב.

פרטים מחשידים:

1. מי בכלל דורש מהקונה כזה סכום על רכב שמעולם לא ראה ולאיש שאינו יודע את הזהות שלו?

2. הכתובת של חברת המשלוח של הרכב הוא: Edenside Drive, Attleborough NR17 2EL Norfolk, United Kingdom בחיפוש פשוט בגוגל מגלים שזו שכונת מגורים שקטה וקטנה באנגליה, אפשר לראות ב street view את הבתים, ואין שום זכר לחברה כלשהיא באזור, בכתובת הנ"ל יש בית פרטי קטן ומשעמם. שום דבר שמזכיר חברה למשלוח כלי רכב.

3. חיפוש של התמונות של הרכב מגלה שנלקחו מבלוג כלשהו, ואינן מקוריות.

4. כנ"ל כשחיפשתי בגוגל את התמונה של ה"מוכר" Nadav Nuni כפי שמופיעה בג'ימייל, גיליתי שהיא נלקחה מבלוג של צלם באנגליה.

5. מספר רכב מטושטש

לסיכום: קשה להבין איך אפשר ליפול בכזה עוקץ שקוף גם אם לא מכירים מראש את דפוס הפעולה מה גם שהעניין הזה נטחן בכמה מקומות ואחרי שכמה מקרים פורסמו עדיין קראתי על קונים שממשיכים ליפול בזה. הסיפור רופף ואפשר בקלות לגלות את נורות האזהרה, ואולי זה יציל מישהו מקנייה מפוקפקת של רכב במסגרת העוקץ הזה או בנוכלויות עתידיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מבין איך יש אנשים כאלו תמימים... לא צריך להיות חכם גדול\מבין ברכבים או וואטבר לראות שזה התחלה "יפה" של עוקץ. מה שכן הייתי ממשיך להתכתב איתו ולהסתלבט עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן שהדבר הזה ממשיך וממשיך ועוד אנשים נופלים בפח.

יד 2 היו יכולים להתגבר על הבעיה, או לפחות להקטין משמעותית על ידי הוספה של עוד מנגנוני אימות.

לדוגמה - על מנת שהמודעה תתפרסם המערכת יכולה להתקשר למספר הטלפון ולבקש מהמפרסם להזין קוד אימות טלפוני.

טרחני, אבל אומר שהמפרסם יצטרך לשים מספר טלפון אמיתי. עוד אפשרות היא לחסום אפשרות להעלאת מודעות מחו"ל

(גם ניתן לעקיפה, אבל מוסיף עוד שלב בתהליך) - או בקיצור, אפשר לצמצם את התופעה ולא ברור לי למה לא עושים את זה.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלחות רישיון

:roflmao::roflmao::roflmao:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החארות הרמאים האלה, צריך לפתות ולהפיל על חם. אח"כ - לכלא.

הבעייה שהמשטרה לא בטוח תרצה (בטוח שלא) להתעסק עם הוואג'ראס הזה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתת לי פרטים של המודעה?

בא לי להטריל אותו לכיף.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממש התרשמתי מהתרגום של גוגל-טרנסלייט. נראה שהוא עובד ממש טוב בתרגום לעברית!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...