Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משתתף בצערך, אבל לפחות למדת לקח. אני עד עכשיו לא מבין איך אבא שלך ואתה חשבתם אפילו לשלם מבלי לראות את הרכב :brickwall::brickwall: זתאמרת אפילו מנקודת הנחה שהוא היה שולח.. הוא היה יכול לרשום נגיד 50,000 קמ"ש ובסוף מתגלה שזה 250,000 קמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל אבוד!!! קודם כל תקווה שהכסף יחזור אליך דבר שני גם עם אבא שלך לשגרירות הישראלית והבריטית ותתלונן תצרף הוכחות תמונות ותגיש תלונה בבריטניה!!! לא יודע למה אבל יש לי הרגשה שהמשטרה שם הרבה יותר מקצועית משלנו ושלהם יהיה יותר קל לגשת ולטפל בעיניין נסה למצוא כתובות איי.פי וכאלו מהמיילים והאתר.

בהצלחה ואל תתייאש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכל אבוד!!! קודם כל תקווה שהכסף יחזור אליך דבר שני גם עם אבא שלך לשגרירות הישראלית והבריטית ותתלונן תצרף הוכחות תמונות ותגיש תלונה בבריטניה!!! לא יודע למה אבל יש לי הרגשה שהמשטרה שם הרבה יותר מקצועית משלנו ושלהם יהיה יותר קל לגשת ולטפל בעיניין נסה למצוא כתובות איי.פי וכאלו מהמיילים והאתר.

בהצלחה ואל תתייאש!

חשבתי על זה כבר,שאלתי את נציג הבנק לגבי זה הוא אמר לי שאפשר לשקול את זה אך יכול להיות שלא יעזרו מכיוון שאני לא אזרח בריטניה..מחר אני אנסה את זה גם בכל מקרה

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שתצליח להחזיר את הכסף....הנורה האדומה הראשונה שהייתה צריכה להדלק זה הסיפור שלו שהוא עבד בארץ בeci אבל שם הוא שוטר, דבר שני בחור אנגלי לא יקח חזרה לאנגליה רכב עם הגה שמאל. דבר שלישי דלתות עם פתיחה כזו(עטלף) לא היה עובר שום בדיקה ותקינה בארץ (בכלל מותר ליבא קיט כזה?). אתר אינטרנט ניתן לפתוח בשניות וללא שום נסיון, ראה חברת wix הישראלית שהנפיקה בנסדאק לפני כמה חודשים. לחלופין דומיין קונים היום בדולרים בודדים ללא בעיות מיוחדות. בעיניין החוקר הפרטי נראה לי שאתה הולך לשפוך עוד כסף על קרן הצבי גם אם יתפס הנוכל לא תראה את כספך חזרה ממנו. המשטרה אולי יכולה לעזור שלא יהיו עוד מעשי נוכלות עתידיים. חבל ההצלה היחיד שנראה באופק הינו אם עדין לא משך את הכסף אבל אל תצפה שהבנק יחזיר את הכסף במהרה. הוא ינהל חקירה ועפי הממצאים יחליטו מה יהיה דינו של הכסף. בכל מקרה אני באמת מצטער שנפלת בפח למקרה נוכלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון שהמקרה מצריך תמימות וחוסר שיקול דעת,

אבל נראה לי שתגובות הטפה כאלו ואחרות כבר מיותרות,

פותח השירשור הבין שעשה טעות ומנסה בכל זאת למזער נזקים.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים!

הבן אדם עשה טעות והוא הודה בה והבין אותה כבר בהודעת הפתיחה. הוא ביקש עזרה, אז מי שיכל לעזור אז בבקשה לעזור, ומי שלא יודע איך לעזור אין טעם להוסיף לו שמן, מלח, או כל דבר אחר.

לפותח השרשור הייתי ממליץ לך לפנות באותה שאלה לפורום אנשי מחשבים, שם החשיפה לאנשים שמבינים ברשת האינטרנט גדולה יותר.

אני מקווה מאד בשבילך שתצליח לתפוס את הנוכל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אני משתתף בצערך, ומציע לך לקחת את העניין הזה יותר "בקלילות" - 8,000 ש"ח זה לא מעט כסף, אבל לדעתי למדת פה לקח חשוב מאוד שאולי יציל אותך בעתיד מליפול לעוקץ של 80,000 או 800,000. מבחינתך כל הסיפור הזה צריך להיות עכשיו water under the bridge - מה שהיה, היה. תמשיך כמובן לטפל בזה מול המשטרה ומול הבנק הבריטי, ואם הכסף אי פעם יחזור אליך זה יהיה נחמד, אבל אל "תתקע" על זה יותר מדי. תמשיך לחפש רכב אחר בארץ, תמצא רכב שאתה אוהב, תקנה אותו ותהנה ממנו.

שנית, אני רואה שזו ממש תופעה נרחבת בלוחות המודעות ביד2. לדעתי יש צורך ליידע בדחיפות את יד2 ואת משטרת ישראל, כל עוד המודעות האלו עדיין קיימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה כבר,שאלתי את נציג הבנק לגבי זה הוא אמר לי שאפשר לשקול את זה אך יכול להיות שלא יעזרו מכיוון שאני לא אזרח בריטניה..מחר אני אנסה את זה גם בכל מקרה

זה ממש לא משנה... אם אתה אזרח בריטניה או לא...

אתה יכול לתבוע בכל מקום בעולם (הנאור...)

הבעיה היא שאין לך מושג מי זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי, אני יגיד לך מנסיון שלי, אף אחד לא יכול להאשים אותך גם אם לא ידעת שעקצו אותך,

אף אחד לא מושלם גם אותם עקצו , (אפשר להגיד) .

אני יגיד לך את האמת גם אותי עקצו פעם אחד למדתי לקח,

הסיפור שאני עזרתי לחבר טוב מעבודה שנקלע לשוק אפור שהוא חייב לו כסף,

אולי עשיתי מצווה אבל סכום לא קטן מה שחשבתי גם עבדתי קשה . החזיר חלק מהכסף וכל השאר חייב לי .

אני לא יכול להגיד כלום מאשר לחפור לו מתי כסף וזה שיגעתי אותו וזה לא יצא אתה מבין ?

אני חשבתי לעשות פעולות פשע, לירות בו או להרוג זה לא שווה להיכנס לכלא בשביל החוב כסף , מה שהבנתי זה גזל שבנאדם לא מחזיר כסף, הכל מלמעלה !

אני אתייעץ עם רב שלי נראה מה יגיד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו הרבה יותר חזק מרב. חוזה. אין חוזה בין חברים? אז אין התחייבות בין חברים. חבר מתקשה להחזיר חוב? מבקש ממך להלוות לו קצת כסף שהוא יחזיר אחרכך? אתה מסכים בלי ריבית? אין בעייה. אבל גם אין בעייה להחתים אותו על חוזה שמתחייב להחזיר את הסכום בצורה כזאת או אחרת. ואז אם הוא לא מחזיר, הוצאה לפועל. ככה הוא מסתבך איתך ולא עם השוק האפור. לא יותר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להעליב ,אבל איך האבא לא חשד במשהו? בתור אבא הוא צריך שיהיה לו חוכמת חיים מה חשוד מה מותר ומה אסור..

מי יתן גולף כזאת מלוקקת ועוד שנתון גבוהה במחיר שציינת?

בסופו של דבר מטעויות לומדים דרך אגב לא חסר גם רמאים בישראל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מקרה מאד מצער, ומשתתף בצערך.

אך כפי שכתבו כאן אכן שיש דברים יותר מידי טובים - כניראה זה לא אמיתי.

חבל שלא עשית בדיקה קודם, וכתבו לך אנשים כאן לגבי נורות אזהרה כך שאין מה לפרט שוב.

מקווה שהבנק אכן עצר את הכסף בזמן ושיחזירו לך אך אל תתלה בזה את העתיד כי אכן זה יכול לקחת הרבה זמן ותביעות כאלה זה לא דבר קל.

נסה אכן לפנות בתלונה דרך השגרירות הבריטית והם מתייחסים לתלונות בחומרה ומטפלים בזה טוב.

בהצלחה ושיהיה לך טוב

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתברר שהאדם עדיין פעיל במיוחד:

http://www.yad2.co.il/Cars/Print.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=6671fe72cfc44aaf7b209a15fa7547f542e

אוקטביה סטיישן TDI עם 143 אלף ק"מ ב24 אלף ש"ח, התמונות נראות מחו"ל, מס' הטלפון הוא בעצם פקס של מכון לנדר.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...