Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעקצתי ב8 אלף שקל,צריך את עזרתכם

yahavz10
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערוץ נוסף ששווה לבדוק: למשטרת ישראל יש נספר בכל מדינה שמקיימת יחסים דיפלומטים עם ישראל.

פנה לנספח משטרת ישראל באנגליה (מן הסתם יש בגוגל טלפון איפשהו) ונסה להעזר בו.

כמו כן הייתי מגיש תלונה לאינטרפול הבינלאומי. יש להם נציגות פה בישראל ככל הידוע לי.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי מכתב מבנק בריטניה Barclays,הסבירו לי שחקרו את המקרה והבינו שבאמת רימו אותי וחסמו את החשבון,לצערי כאשר חסמו את החשבון כבר הכסף נמשך ולא ניתן להחזיר את הכסף.

לפחות באמת שקלו את המקרה ברצינות ועזרו לי בכל מה שיכלו.

Peugeot 206 XS 2008 1.6 Manual

Peugeot 207 2008 Sport 1.6 Manual

Seat Ibiza 2010 Sport 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתתף בצערך, דמי לימוד כולם משלמים מדי פעם, אני יודע שזה לא גורם לך להרגיש יותר טוב... אל תשכח בסופו של דבר זה רק כסף, מי יתן וזה ילך לעבריין הזה לתרופות (ולא מהסוג הטוב והירוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו להתקשר לאורט שפירא ...

פותח השרשור אף על פי שאנשים חכמים וצועקים ולא מבינים איזה "טיפש" אתה יכול להיות אבל ככה זה. שאתה "בתוך זה", ואתה רוצה את הרכב אתה בוחר לסלף את המציאות לצורה שהיא תראה לך נכון. נכון, 8K זה לא טיפה בים וזה סכום מכובד אבל זה לא דבר שהוא יגרום לך להתרסקות כלכלית. זה סה"כ שיעור חשוב לחיים. גם אני נפלתי ואני בטוח שעוד הרבה שהטיחו בך האשמות. תמיד תזכור שזה רק כסף, ניסית להחזיר, לא הלך - קורה.

זה מזכיר לי משהו שהמורה שלי בתיכון אמרה לי "באמת לומדים ומחכימים רק כאשר הטעות היא הכי כואבת".

נ.ב

גיל 17, אני ועוד 2 חברים השקענו יחדיו קרוב ל2000 ש"ח ונעקצנו. תתפלא, אנחנו עדיין חיים :lol:

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנוכל עדיין לא קורא את השרשור הזה, ומחזיק במודעות פעילות, אפשר להתחיל איתו תהליך של קניה, וכשיש פרטים של חשבון בנק פעיל להתחיל לפעול ללכידה שלו.

אם הוא עדיין צד קורבנות, אני מאמין שעדיין אפשר לעשות משהו.

שיהיה בהצלחה.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום

http://www.winwin.co.il/Cars/Ads/CarsAds,4449472.aspx?utm_source=ynet_hp-expose&utm_medium=component&utm_campaign=ongoing&Ref=a_ynet_hp

יש כמה וכמה מודעות לא ראליות כמו זו שמתפרסמות לאחרונה ב-WINWIN

תמיד דיזל גרמני שלא קיים כמותו בארץ, תמיד עם מס' טלפון שהוא למעה מספר פקס של מרפאה או מוסד ציבורי כלשהוא, ללא שום קשר לרכב...תמיד במחירים נמוכים בצורה לא ראלית...

מעניין... אני אומר סוחר סמים או משהו דומה....

נתקלתם כבר??.....

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
נראה מוזר, גם התמונות לא מהארץ.

נכון מאד.

תמיד גרמני - מרצדס BMW, אין חיות כאלו בישראל, בוודאי לא במחירים שמפורסמים....

933126724_WhatsAppImage2021-07-03at20_39_08.thumb.jpeg.64edf5191b8e50ab7f237a75a4828929.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצו כמה מודעות סופר אטרקטיביות לרכבי שטח נדירים עם טלפונים של חברי כנסת...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח תלמדו לחפש עם חיפוש התמונות של גוגל.

http://www.google.com/imghp

חיפוש קצר על ידי גרירת התמונה למנוע החיפוש העלה קישור מעניין :-)

http://usato-auto.vivastreet.it/usato-auto-usate+bolzano/porsche-panamera--diesel/72780140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...